Jeste gladni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
I onda se svi oko mene čude zašto sam vegetarijanac. Ovo je jedan od razloga, makar ne najbitniji...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Inq je napisao(la):
Nije bas zdravo ne jesti meso.

Bez brige... može se lako i jednostavno nadomjestiti sa drugom hranom... Naš organizam jest građen da se hrani mesom, ali ja jednostavo nemogu to jesti, niti na silu.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Bloodspiller je napisao(la):
Probao sam ne jesti meso.. Nije mi išlo... Drastično sam počeo mršaviti!

A ja od kad sam prestao jesti meso drastično sam se počeo debljati! :) ...ne ozbiljno. Vjerojatno zato jer sam više počeo jesti mliječne proizvode. No uglavnom vegetarijanac sam već godinu dana, jedem sve ukusno osim mesa, nikakve posebne hrane ili šta ja znam. Zdravlje mi je dobro, vitalan sam, energija na normalnoj razini, do sada nikakvi znakovi nedostatka nečega ili znakovi bolesti makar i prehlade... Kada ostali jedu za ručkom meso, ja jedem samo priloge, i ne osječam povečanu potrebu za hranom... sve ovisi o organizmu svakog od nas...
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Weed-ran je napisao(la):
Bez brige... može se lako i jednostavno nadomjestiti sa drugom hranom... Naš organizam jest građen da se hrani mesom, ali ja jednostavo nemogu to jesti, niti na silu.

hm... interesantno... Koja druga hrana? Planiram da se bacim na neku dijetu (ugojio sam se). Sta ti jedes?
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ako želiš smršaviti nije fora u tome da prestaneš jesti meso nego da smanjiš obroke i počneš biti tjelesno aktivan. Moj ujak je isto vegetarijanac ali je debeo jer previše voli jesti makar to nije meso :) ...uglavnom koliko je poznato soja je najbolji nadomjestak za meso ( i sjeme cannabisa :)
(budisti ne jedu meso pa koliko ja znam nemaju kolektivnih problema da im nešto nedostaje)
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
samo ne teretana,tek to nije zdravo
dugo sam trenirao i igrao vaterpolo
sada da me vidis rekao bi da sam u punom treningu i da se ne vadim iz teretane
a ja zadnjih 10god. jedino ronjenje na dah (podvodni ribolov)
kada se priodno razvijes i dobijes prirodne misice to ostaje na tebi
kada se napumpas u teretani,to splasne
(svaka cast onima koji znaju da koriste teretanu na pravi nacin)

crveno meso jedem rijetko,mozda biftek ako znam porijeklo i to samo sitno isjeckan sa zacinima bez termo obrade
i ribu,uf to bi mogao svaki dan,samo morsku,ali sada sam 600km od mora fuck

e da volim i svjezi mozak pohovani (tolko svjez da jos razmislja,pa me uhvate zivotinjske misli; gdje dobru travu da nadjem:)
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
(svaka cast onima koji znaju da koriste teretanu na pravi nacin)

Prijatelj ima teretanu i zavrsio je DIF. On zna kako i sta... ne da pumpas misice vec da izgledas normalno razvijeno... Zato cu ici u teretanu...

al smo zachatali temu :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ja jedem meso i volim ga i neznam nemislim toliko loše o tome klanju i tako mislim smrt je rijetko kad lijepa to je normalno. Nebi se nikad mogao naviknut da nejedem meso a i neželim
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Hm..nisam nikada niti pomislio da budem vegeterijanac jel koliko ti mrziš meso toliko ja mrzim voće i povrće :)....nekako nemogu obrok bez mesa zamisliti.....ali iskreno,htjeo bih to probati,bar na 1 mjesec da mi smo netko servira vegeterijansku hranu,...pa ako mi se svidi ostanem...a ako ne nema veze...jako sam protiv nasilja nad životinjama,ali neznam...uvijek mogu pojesti meso..iako znam da je to prije bilo živo biće......
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
npr. nemam nikakvo lose misljenje o ljudima koji imaju svoju hranu, svoje zivotinje, od kojih zivi cijela familija. On tu zivotinju nazove Dolly, hrani ju...mazi i pazi...kada zatreba on je iskoriti u potpunosti, kozu, dlaku, meso, kosti...

problem je sada sto se zivotinje nekontrolirano kolju radi profita, pola se ne iskoristi, ili se izmasakrira radi jednog vrijednog djela njenog tijela...i tako u nedogled. to je ono sto je gadno. Nekom seljaku usred sume normalno je ubit svoju ovcu radi hrane i ostalog, on nju cijeni jer mu daje sve.
pogledajte samo video o ovcama od cije vune beneton radi odjecu. pa da ti dode slabo.

sto se tice mene, ja jedem meso, vrlo malo i vrlo rijetko ali ga jedem. jbg...ALI zato iz nekih svojih principa ne koristim nista sto je testirano na zivotinjama ili su zivotinje koristene za neke druge svrhe, kao odjeca, roba, cirkusi i ta sranja...to je moj protest.
kad pogledas, netko ne jede meso radi zivotinje same, zao mu je...dal onda isto tako ne koristi nista testirano na zivotinjama ili roba koju nosi ili kozne patike?? na isto ti onda dode.. ne kazem za tebe weed...kazem opcenito...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A što se tiče kožne obuće imam trenutno kožne patike i čizme.
A što se tiče tih testiranja recimo nisam protiv njih jer jednostavno se nekad mora tako nešto isprobati na životinjama jer nemožemo ipak nešto što bi moglo biti potencijalno opasno i svašta na ljudima isprobavat, ali što se tiče onih baš nepotrebnih gluposti naprimjer što su onim biglima rezali kosti u nogama i štajaznam da bi vidli kak zarasta protiv toga sigurno jesam.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
moram te odmah ispraviti cisto da znas za ubuduce, da se svi testovi mogu vrsiti i bez testiranja na zivotinjama, samo sto to ljudima ne odgovara jer je procedura mozda skuplja. pa je jednostavnije donjet 50 majmuna, miseva, zeceva...grozno! zapitaj se samo ovo...Ko je nama dao pravo da na njima vrsimo testove, mi sami sebi, ma bravo!:eek:hno: to se odnosi i na sve ostalo...na sve debilno na ovom svijetu...

npr. imas macku, psa...volis ih, mazis i pazis. jedan dan netko dode i kaze treba nam za testiranje, da vidimo ako ce novi proizvod nastetiti ljudima, a bas nam odgovaraju tvoje zivotinje. ti kazes, slobodno? uzmi ih....mislim da ne...e vidis...samo zato sto nije Osobno tvoja zivotinja onda je uredu?? ma

necu vise o ovome, nervira me cijela situacija, ne ti osobno vec sve to vezano uz tu temu.

http://www.prijatelji-zivotinja.hr/- baci oko malo, informiraj se...
 

BOTANIK

Aktivan Član
23.12.2006
55
18
8
NE UBIJ!!! dovoljno jasno! cemu sve ovo?? zapitajte se malo bolje, pa nismo predatori...

meni se to meso vise gadi, i vise mu prija naziv "ostatak leša"
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Moja filozofija je jednostavna. Nastojim ne povrijediti nikoga. Ne želim da neko pati i umire radi mene. To mene ubija. Ubijanje i mučenje bilo čega ubija mene. Stoga nastojim ne povrijediti nikaga ne samo zbog njih nego i zbog sebe. nemogu si pommoći takav sam... Jedem samo plodove i flore i faune, i osjećam se dobro... so good...