Jeste li bili danas 'na zraku'?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Evo slike moguceg sajta kojeg sam danas obisao...

Ovo je taman sredina u kojoj je cistina...cak ima i malo zaostale vode od poplava koje su bile prosle godine...pa vode ne bi trebalo nedostajati... :p

30aw4ko.jpg


14scc1w.jpg


svov1e.jpg


Ima oko 150m gustog raslinja u svim smjerovima i posteno sam se namucio dok sam dosao do ovog dijela...moguce da ce ovo biti sajt broj 2... :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Meskalito

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Evo opet ja...u novoj setnji...sa novim sajtom...

Ovo je slika kako to izgleda kad se plovi rijekom...

Iza tog gustisa je sajt...pa vjerujem da je dobro zasticen od ljudi koji bi eventualno plovili tuda iz razno raznih razloga...

Sajt je udubljen kao sto se vidi na ovoj slici...sto je dodatno osiguranje...


Ovo bi trebalo drzati ljude podalje...ne znam zasto bi netko htio prolaziti kroz sve ovo...


Ovako je s druge strane...


I jedini izlaz sa tog poluotoka je kroz 400 metara ovog...


Kaze se da je dobra priprema pola posla...ako je po tome se ravnati, ova godina ce biti poprilicno plodna... :p
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Zmije su bezopasne...opasniji su krpelji...a malo kasnije ce najveci problem biti komarci...mrzim tu djubrad... -.-
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Zapalio jednu light jutros u 9 pa dva sata kroz polja obasjan suncem, namlatio se lazanja sad, podrignuo i idemo dalje:)
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Sveti jel pecas ti tu?
Koja riba se tu javlja, predivno je.
Jel ima tu pastrmke, klena, mladice i ostalih riba koje idu samo po cistoj vodi?
Uf sta bih dao tu da zabacim barem na 2 sata tu stapove.
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
jeste...... tu ja pecam i ništa neupecam :)
ahaha šalim se ima tu pastrve po 3, 4 kile ali taj dan nisam imao sreče jer voda je prebistra, eh da je koju bombu bacit bilo bi ribe u izobiljku
hehe zaebajem se, zanemarite bombe :) nemam niti jedne
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Prošli tjedan sam udisao zrak istarski :)
divili se kamenju...promatrali vrtove tražili sajtove mada istrijani kažu da lovci na šparoge sve pogaziše.
Ložili smo vatru dresirali psa :)http://img151.imageshack.us/img151/1676/qhh.mp4
Dobar,dobar zrak u Istri :)
Kada sam se vratio kući,žarko me interesiralo kakav je zrak kod mene u brdima :)
bit će rakije...a do rakije,dobre su i trešnje:) a prije trešanja,hehe
U vrtu kod mene,druga priča....zrak suh,nema kiše,suha zemlja,sve busato,sunčano :) ...gazda ovaj luk treba oplijeviti i tako smo radili,radili...žurili jer se pripremala neka kiša,napokon :)... http://img163.imageshack.us/img163/4468/g9jn.mp4
Sljedeće jutro,zrak pun ozona :) i malo sam se otišao nadisati toga i pogledati umivenu bašču a u bašči pravo fino i zanimljivo
Tako da mi nije preostalo ništa drugo nego jutarnji kec i nadisati se finog zraka domaćeg :) http://img585.imageshack.us/img585/7245/djc.mp4