Jeste li bili danas 'na zraku'?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Proljeće je stiglo.Danas je bilo ugodnih 22*C.Nakon duge zime sunce jednostavno zove van.Mnogi su roštilji danas zapaliti,vjerovatno....i nek' su,tako i treba :)

Proveo sam skoro cijeli dan danas u bašči....ustvari nas troje:icon_lol:jer,domaće je domaće.Pa sam napravio par slika.Priroda nam puno toga može dati pa ju zato cjenimo.
Prelijep dan je danas bio Kajsija je pravo procvjetala I neki drugi vjesnici su oživili Sve su to znaci da treba otpočeti sa radovima :)
Priprema je pola posla Ali prvo...kavica Sve je spremno :) Kava popijena pa se krenilo Pa smo tako radili i radili.....i dođe vrijeme za malu pauzicu I naravno neizostavni dio pauze,hehe ,jer je zaslužila obzirom da radi s nama cijelo vrijeme :) pa smo se malo igrali http://img823.imageshack.us/img823/5784/r4y.mp4
I tako malo po malo se približio kraj,sunce je polagano zalazilo iza brda ....posađeno je sve što je zaplanirano za danas.
Ostatak kad dođe vrijeme za njega.
:sun2:Dok sam motao pljugu pronađoh jednu sjemenku koju ćemo za koji dan isto tako vratiti odakle je i došla...u zemlju...u prirodu:leafblunt:jer bog'me došlo vrijeme ponovo i za tu vrstu poljoprivrede,hehe....
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
hehe nema nista lijepse od takvog izlaska..jos uz koju pljugicu di ces bolje :)
bome i ja sam danas malo prosetao :)
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
E, ja sam danas bila u dve sume sa ekipom.. Malo da pobegnemo od grada...pivce,pljuga, poneli i neku 'ranu...ma nema nista lespe, uzivancija! ((:) Dok nije zaslo sunce i zahladnelo xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Palma

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Naravno, vrijeme je dušu dalo za otić' u prirodu. Pogotovo jer se sve počinje zelenit', a počelo je i cvijeće, bumbari, pčele i oprašivanje :D
Bio također u svojoj bašti s frendom i njegovom curom, uzeli pivice i hranu, nazajebavali se.. Ništa nismo motali, ali ništa zbog toga.
Sunce mi opržilo lice, malo je pocrnilo kad sam se maloprije pogledao u ogledalo :icon_lol:
Danas na bicikl, sutra u Amsterdam, ma joj.. Život je lijep :sun2:
Peace
boz :sun2:
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
U Amsterdam?? Uzivaj kolega!

Ja sam isto jucer iskoristio prekrasan dan i otisao pripremiti sajt za buduce cure i isto se tako posteno naradio... Dobio zuljeve, izbolo me trnje i sikara. Sve je bolje kad sunce izadje i pocne grijati...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Vani sam svaki dan podosta otkad je :sun2:
Što oko kuće po dvorištu, što trčanje, bicikl... još kad krene ovo posjećivanje najomiljenijeg mi zelenila, mmmm :p

Go spring FTW!

springsmile.gif


treeswing.gif

chase.gif

122fs329172.gif
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Kažu da će biti malo kiše narednih dana,pa mi bilo žao provesti dan u dnevnoj na kauču.
Pljuga kod kolege,čavrljanje...pa zabrijali,pa izgorili na suncu....i nakon ručka red je bio malo prošetati :)
Prvu sliku iz ove šetnje po prirodi posvećujem svome bivšem sajtu
I tako,hodajući poljskim putem napravih par slika Pa sam 'naletio' na mali potočić koji kreće negdje iz šume ,pa je bio red da se i moj suputnik malo osvježi,hehe... ,a potočić zvuči ovako nekako :)...http://img5.imageshack.us/img5/4356/q0sk.mp4
Prostranstvo mi otvara um,dušu...to je priroda :) ...i onda čičak ....o,kako me to asocira na čičak
Jedino što mi se nije svidjelo u današnjoj šetnji po prirodi je ovo mjesto ,jer odatle pucaju lovci u košute:eek:hno:
Do sljedeće šetnje,živjeli:spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mahnita and bandit

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
He,he...fino:).Kupi odmah zemlju preko puta da ti neki komšija ne zagradi pogled:icon_biggrin:
I da,zaboravih....dobru lampu vidiš po noći :)
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Zemlja prekoputa je moja, a lampa je CFL 65w iz obližne radnje..odmah sam ju ugledao :))) i pitam ovog susjeda iz elektre sto održava, kaže da su računi u selu pali jako odkad su maknuli MH :)))...
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
dosadan dan pa se odlučih malo odem u planine :))
zapalio đoks i uputi se po sjenama penjat .... ...
kad sam se popeo .... tu je nastao problem pošto sam spalio gens prije toga jer sam se počeo da bediram kad moram ovakve jamerine preskačem :icon_mrgreen:

u tom usjeku još ima snjega al se nevidi jer je duboko cca 10 metara,



i napokon kad sam došao do mjesta kjeg sam želio fino sam zasjeo, zarolao još jednog.... sinulo mi u glavu da okinem par fotki mobom kroz dvogled

eto i tako je moje popodne prošlo ko iz šale i fino se umorio da ljepše spavam a toču sigurno :))
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
hvala hvala..
koristim sad vec stari canon eos 10d, imam tri objektiva od jos starijeg
kodaka eos 1.. inace vise volim anolognu fotografiju, tu stvarno imamo
hrpu toga.. imam i tamnu komoru doma, al radim samo crno bijele fotke.