Jeste li bili 'danas' u kinu?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
kosuljica bijela
:thumb: pogodak u sridu :)
Taj je đir :)

Kako i rekoh,popunih prazninu do nekih filmova koje očekujem.
Poneki filmovi mi sjednu tek sljedeće jutro. Tako i ovaj. Ne stidim se što sam ga pogledao :)
Može proći kao popuna :)
ZAŠTO MORATE POGLEDATI OVAJ FILM?
Studio Universal je odlučio u idućih deset godina stvoriti svoj takozvani Monstrum Universe, svijet u kojem će sva njihova filmska čudovišta naći svoje mjesto. Biti će tu i Dracula, Frankenstein, The Invisible Man, lovac na vampire Van Helsing i čudovište iz Crne Lagune. Svi oni imat će svoje filmove, a Mumija je uvod u tu veliku franšizu.
resize2.php
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
:kafa: dobro jutro Vutro :spliff:
Definitivno sam 'majstor seprtlji' :upiii:
No,krenut cu redom ...
IMG_20170624_085238.jpg
Prekjucer dan antifasisticke borbe,ne radi se u mojoj firmi,prvi dan prikazivanja T5...mogao bih u kino,hmmmm
Ima jedan termin savrsen ,ne bih se zavlacio u noc ... ujutro sam prva smjena a film traje 150 minuta.
Tako nekako razmisljam dok smirglam stolicu drvenu na +34 :sun2:
Zasmirgl'o se ja,vrucina paklena,kontam ... to je to za danas.
Pa ne mogu se ja razadrt :D
Pogled na sat,uhhhh ... pa nemas ti majstore bas vremena da obavis sve pripreme ... ajde ti fino odgodi to za sutra ;)
I dodje sutra.
Sto stariji sve ruzniji,zabradatio,mastan,uznojan,gol do pasa,smirglo opet,poljepila se prasina za znoj...pa ne mogu takav u kino smiley9934
Bacim pogled na vrijeme,sat i pol do savrsenog termina.
Odmori Makito i ti malo,dosta si se nasmirglala ...a ti Venlo skontaj kako da pokrijes 150 min. filma sa THC-om :)
Vremena imam,duvat necu ovaj puta prije kina,nego cu pojest jedan kolac pola sata prije pokreta a drugi kad film krene,hmmm ...
I onda mi pade jedna ideja na pamet :) ,ajde ti Venlo zapali jednu malu gicu sada ... vremena imas.
Tesko zabu u vodu natjerat,receno-ucinjeno :razvaljen::
I onda je krenulo :let:
U jednom trenutku gledam sebe u ogledalu kako pokusavam uvuci jednokratnu britvicu u nos,nebil' malo skratio dlake ... debil :upiii:
Pogledam na sat,batice pa nestizes ti na savrseni termin :D
Mozak automatski prebacuje mod na sljedeci termin ... cemu panika Venlo :D Evo ti 2 sata fore.
Obrijan,otusiran,vremena imam,pljugica je sada taman ... bacim pogled na Vutra forum i krecem.
Procitam post od No Joke i tu zakucam :(
Empatija mi potece tijelom,pa zasto ...
Kao u nekom snu,bacim pogled na sat u dnu ekrana ... batice,pa ti si potrosio pun k vremena i za drugi termin.
Opcija 2 kolaca otpada jer za 10 min. gledatelji ulaze u dvoranu a ja nemam jos ni kartu a ni sok.
Smotam malu gicu,uzmem kolac i po gasu.
Neki cudni oblaci na nebu,sparina,mogla bi kisa ...
Ulecem u predvorje kina.
Jel' imas kartu za T5 :djede:?
Imam :love2:,
evo bas su gledatelji otisli u dvoranu.
Daj onda i 7 dcl Coca-Cole :djede:.

Gladan sam ko' cuko,idem spaliti pljugu,pojest cu i kolac,zaliti to malo ... taman ce proci reklame;)
Stavim kartu u novcanik da ju ne izgubim sada kad zapalim.
I onda ugledam predivan trokut socne pizze u jednom izlogu.
Vuk mi zaruci u stomaku,de ti Venlo pojedi jedan komad, ...
Platim i kontam,odoh jos kupiti zvake da mi dah ne smrdi po travi kad sjednem na svoje sjedalo :)
Ispred trafike zastitar cvrkuce zgodnoj prodavaci :)
Kupim zvake,odo sada do parkinga pojest pizzu,kolac i zapalit pljugu.
Pa da pogledam Transformere.
Sjednem u auto u podzemlju centra ... cekaj !!!
Gdje mi je pizzzzzza !!!
Hebote kakav kreten,pa izgubio sam pizzu negdje usput !!!
Najradije bi sam sebi lupio samar !!!
Pojedem kolac,izvucem pljugu za minutu,opteretim pluca maximalno.
Gledam na sat u autu,vrije me ti je da krenes.
Pizzu ako nadjes,nadjes ...
Udarila me pljuga instant u cijelo tijelo,kao fol skuliran dodjem do trafike i upitam zastitara:
Jesil' vidio mozda moju pizzu ?
On se osvrni uokolo i kaze zbunjeno: Nisam:zvezda::
Odem do izloga sa hranom i ugledam ju :D
Platio i otisao,ostavio je na pultu :fuck:
E sad je konacno sve sjelo na svoje,pomislim.
Progutat cu je nabrzaka sada i ulecem,film samo sto nije poceo.
Pizza socna,malo ljutkasta,slanina,brutalno ju gutam.
Popih skoro svu Coca-Colu :) jos nisam ni usao u dvoranu.
I onda pade na pamet... KARTA !!!
Pa kretencino,ostavio si ju u autu,u novcaniku,u pretincu,totalno si high,treba sada takav ponovo ici do auta.
Uglavnom da ne duzim smiley9934 film mi je odlican. Prvi puta u zivotu sam razaznavao Transformere a ne kao do sada hrpu zeljeza koja se tuce.
Dal' kolac i pljuga il' film ...razbacivalo me na sve strane cijelo vrijeme.

Lijep osjecaj. Film je isao u 3D,zanimljiv,protkan humorom,masom efekata,akcijom.
Sve u svemu,pravo mi je sjeo.

Opcinjen cjelokupnim dozivljajem,krenuh kuci,kao da cujem neki huk vjetra u podzemlju ... ma rekoh sam sebi,tripas jos uvijek.
Izlijecem iz podzemlja i ulijecem u strasno nevrijeme.
U prvi mah,wtf.
U drugi mah,wtf.
Tako nesto jos nisam dozivio. Flesevi munja svakih par sekundi ogromni,brisaci ne mogu maknuti vodu na najjacoj brzini,vidljivost 10-tak metara i onda je krenio led.
U jednom momentu sam stao ispod jednog podvoznjaka i upalio 'sva 4' ,no brzo je naislo jos vozila pa sam morao krenuti. Odvezao sam cca 4 km pod jakom tucom leda po mojoj sklopociji po asfaltu kao da je kaldrma :lol:
Bas me zanima dal' bi bez pljuge bilo ovako prozeto svakakvim budalastinama.

Uglavnom,film se moze pogledati :rasta:
 
Poslednja izmena:

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.660
13.858
358
@VenloNL svaka cast na dozivljaju , znalo mi se i samom desavati slicno al nisam jos skombinirao pljugu i kolac, nakon tvog posta morat cu bome a i taman ostalo maslaca za turu kolaca :clap:::thumb:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Kako ja volim ovako nešto pročitat nemogu vam reć, baš špica @VenloNL :D

E sad, trebalo bi danas stan malo pospremit ALI IGRA T5 U KINIMA!!!

Evo, upravo se vozimo ostavit djete kod bake pa žena&ja&2 mobija idemo gledat transformeriće!

Ti si kriv Ven! :D:D:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Zaboravih spomenuti :)
Uz kartu sam dobio i DVD ;)
IMG_20170625_175128.jpg
Pa ga ubode danas oko 2 popodne. Vani preko 30 stepeni u meni z8 u sobi ladovina :banana_rasta:
Zaspao na pola,evo maloprije se probudih :)
Ide opet neko nevrijeme grmljavinsko. Moglo bi biti belaja.
Ne mrdam od kuce ... u pripravnosti sam :D
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Meni je kino doslovno ispod kuce 200 metara,a neidem nikada,budala...Moram se natjerati jer zadnjih godina sam propustio sve hitove:)Ali pamtim,citam tvoje komentare..pamtim;):thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.377
2.598
Sinoc sam odgledao Aliena...fakat jedno veliko razocarenje.HR Gigger fali Ridley Scott-u
Jednostavno se u filmu osjeti da ga nema.
Cudne se stvari dogadjaju u svijetu filma...srusili su Enterprise.Posvadjali su Batmana i Supermana haha
Alien je stao na dvije noge i cudne je boje !
wtf