Jeste li bili 'danas' u kinu?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Zadnjih dana stalno spominjem,auuuh nisam bio dugo u kinu,nisam bio dugo u kinu...
Sve nešto ovo ono,nemaš vremena,nemaš para,sto čuda.A nisam imao ni volje nešto :)
Neki filmovi su prošli koje sam mogao gledati,no sačekat ćemo ih da dođu na 'male ekrane'.
No,evo sad nešto kemijam,mogao bi večeras.
40 minuta je do termina,pljuga DSCN4334[1].JPG zarolana,tuširanje slijedi i odoh pogledati ponovo Marvel-a jednog ;D
Nadam se da nisu napravili za malo para loš film :D
Kritika kad se vratim :upiii:
images

Ant-Man
Može se pogledati.Ništa specijalno,priča plitka no za popuniti dosadno veče,nije loše.
 
Poslednja izmena:

Seth_Rogen

Astronaut
05.06.2014
178
367
63
Bio danas gledat Terminatora. Nekih pola sata prije se zdimila jedna i laganini. Pošto je već kraj prikazivanja, nije bilo u extreme dvorani tak da mi je za potpuni doživljaj zvuk bio malo tih. I prvo čim sam sjeo me iznerviro lik do mene koji je poždero kokice još na prvoj reklami i onda slasno i glasno oblizo prst po prst..... činilo mi se da to njegovo balavljenje traje cjelu vječnost i totalno me iziritiralo.
Što se filma tiče, onako. Okej je za razliku od one prejadne četvorke, al mi nije sjeo ko prva tri djela. Je da je u stilu prva tri, ali mi je falilo manje razmišljanja i više one njihove napetosti...ono oni bježe a on im je stalno za petama... ili sam samo ostario i davno gledo prva tri pa zato, ko djetetu mi je to sve bilo napetije. A zapravo da nisu ubacili to što su ubacili bio bi identičan prvom djelu i nebi ni imalo smisla.
Sve u svemu ok film, i dostojan nasljednik prva tri za razliku od četvorke koju se trudim zaboravit da uopče postoji :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
auh kakva lijepa kiša otpočela,malo grmi
i odjednom sijevnu pravo
udari grom
ko' u exstreme dvorani
tegle mi
do zemlje došla tutnjavina
:spliff:
outdoorci,evo kiše u naše krajeve ;)

terminator mi je promakao,moram ga na tv kad se pojavi,šteta
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Veceras pogledao "Posjeta" u kinu. Sestra i brat idu u posjetu babi i djedu, koje nikada nisu prije vidjeli i snimaju sve kamerom kao dokumentarac. Sestra ima 13 a brat 8 god., ili su malo stariji, zaboravih.
Necu ga prepricavati zbog clanova koji bi ga htjeli pogledati da im ne kvarim dozivljaj. Uglavnom, zanr je horor, bar je tako pisalo na plakatu, a u principu je zestoka smaracina sa 4-5 dobrih scena koje ukupno traju 3-4 minute.

 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Gledao prosle sedmice, smijeha ko u prici :)

"mislim da je namjerno dosao da se hvali "plocicama"" a cuna do koljena :lol:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Odgledao nedavno
MV5BMTc2MTQ3MDA1Nl5BMl5BanBnXkFtZTgwODA3OTI4NjE@._V1_SY317_CR0,0,214,317_AL_.jpg
Film čak ni nije toliko loš.
Ali sinoć pušiona.Još nagovorim klince da idemo svi zajedno.Film je bio totalno smaranje psihe :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Film je bio totalno smaranje psihe
Mislim ono...ideš gledati Vin Diesela i očekivati šta...napeti triler?:lol: To je film za zajebanciju i eventualno zbrajanje nelogičnosti. Njega u rijetko kojem filmu mogu prožvakati, dok recimo trešer Steaven Segal čak bude i smiješan kad se na pljugi zavališ pred TV.
Nedavno sam gledao "The Walk" dosta dobar, a prije toga "Godišnji odmor 2", dobra komedija. Prije toga se ne sječam više uglavnom mjesečno bar 2 puta u kino.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Redovno sam u Cinestaru, skoro svaka srijeda je moja, logično jel je najjeftinije srijedom :D.
Mogu vam reći da mnogo sranja od filmova izlazi i ovo je definitivno najlošija godina po filmovima. Ja sam ljubitelj filmova temeljenih na istinitoj priči. Evo i preporuka, odličan film, odlična glumačka postava, super priča, efekti do jaja, obavezno pogledati u 3D extreme;

 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa da, gledao sam i Everest u kinu. Interesantno, kad sam gledao Everest nisam zapalio prije filma i nisam ga se sad bio sjetio dok nije spomenut a gledao nedavno i odličan film dok ova dva prije spomenuta sasvim sam se "pripremio" prije filma, zapalim i za 3 minute sam u kino sjedalici:)
A komedije,to ako gledam ... uglavnom bude na tv-u.
I Vin Diesel je komedija:)
I ja sam tvojeg razmišljanja, uglavnom jer sam doma pogledao brdo sranje komedija pa imam mišljenje kao gdje ču iči u kino riskirati pogledati lošu komediju, radije je odgledam doma. Onda proberem rijetke komedije, gledam više glumce, volim određene koji su mi za komediju, imam neki svoj đir. Recimo trenutno nijedan fillm koji ima u Cinestara nebi išao gledati, jedino "Marsovac" a on pak nema više Extreme pa me toliko ne privlači. Običan 3d mi je malo tmuran.
No za ovaj sam pogledao triler u kinu
Jbga, marketing i tako to, a lijepo je pisalo preko cijelog kino platna Vin Diesel:D
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ja kad gledam film u extreme dvorani dođe mi da vičem da stišaju, stvarno preglupo, ko da smo gluhi, čak osjetim pluća kako mi vibriraju od glasnoće. Extreme jedino uz 3d, inače ga izbjegavam.
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ja dobar film ne pamtim kad sam odgledao,sve je nesto u pola zanimljivo... nema onog da se uzivis pa da si sa Gandalfom ispred vrata Mordora... ovo sve sad sto izlazi,nesto je pfff bzvz...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Obzirom da su nadolazeća 2 filma,koje bih mogao pogledati... trebam jedan info.
7.10.2015_17_29_57_Hunger_games_mockingjay_FINAL_HR_pretprMANJE.jpg
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
Jel' tko gledao prethodne dijelove.Jel' to čemu ?
A drugi,tu mi je sve jasno :)
17.9.2015_15_39_07_Star-Wars-Poster-CROMANJE.jpg

Extreme,naravno :D

I još nešto,stalno me to kopka pitanje.
Naime,kad hoću pogledati triler na stranici moga cinestara ... to je ustvari nemoguća mislija.Par sekundi ide video pa onda upload ... pa tako stalno.
Jel' totako još nekome.
Net mi je flet.Brzi ;)
 
Poslednja izmena: