Jeste li bili 'danas' u kinu?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.10.2016
40
152
33
41
Pošto je neki dan bilo valentinovo, odlučih izvesti ženu u kino na jedan romantični film. The ring 3, u imax u 4D verziji. Kao pravi kavalir sam doma ispeko kokice iz lidla s maslacom, spremio ih u ženinu torbu, zapalio jox i pravac kino. Kupio colu i nestea u kinu i pravac dvorana. Sjeli mi u zadnji red, ono prava romantika, prigušena svjetla, ženi bedara do neba izvadit kokice iz torbe pa am moro čekat da bude full mrak da ih dobijem, a već navren ko zmaj, nestrpljiv, gladan. Krene film, a kad su krenuli efekti, majko mila, cijek sjedl polete, lijevo p desno, pa u zrak pa prema ekranu, takvom silinom i trzajima da mi pola kokica odletilo po ljudima u redu ispred, jedva popio colu na slamku, non stop drmanje neko i još plus sve nekaj nas non stop špricalo iz naslona sjedala od ispred. Uglavnom, film sasvim ok, žena zadovoljna, ja zadovoljan, ma valentinovo za 5
Jedva čekam da izađe film na torrentima da ga pogledam u miru :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Jutro poslije filma :) Ako osjetim da mi je baterija nadopunjena :thumb:
Nije loš film :) Čak su se i 2 ženske osobe u publiki na kraju filma nasmijale naglas :respect:
Valjda opijene sretnim zavšetkom :D
Malo je kraj prejednostavan,no prepričana je jedna legenda ... pa hajd',neka bude tako ;)
30948156523_3b816aa33b.jpg

Ova Ortega Indica je definitivno sedativ za spavanje. Totalno umirujući dim a na ekranu brdo bubnjeva i eksplozivnih naprava :)
Jučer sam prvi puta prekršio pravila Cinestara :fuck:
Obzirom da ima i neki dječiji film ovih dana,puno predvojre kina je klinaca i mama. A to znači il' neš' imat tekućine il' kreni puno ranije pa stani u red. A to baš i ne volem. Mala djeca,mlade mame,ja naduvan čekam red :razvaljen:: Prolazi mi rad čekajući u redu :p
5715_d046_00031r.jpg

Kupio sam kartu ranije,odabrao poziciju između 2 ljubavna sjedala,ono sjedalo za samce ;)
Pa sam si fino kupio i politru kole u trgovini,gledam Twiks,gledam Snickers,auuu brale što ste naderali tol'ke cijene.
Uzmem Mond. Ružniji je i jeftiniji smiley9934
Spreman totalno za film.
Film počima,svi se smjestili. Par lijevo neprimjetan a ovaj desno do mene poče da jede iz neke tacne.
Lik je jeo više od pola filma razno razne kupljene derivate.
U jednom momentu sam pomisli,brate ... gdje ti više stane:lol:
Kad je završio,ja otvorim Mond :D
Kraićkom oka sam vidio da se zagledao u mene.
E sad,il' ga je nerviralo šuškanje prilikom otvaranja il' je možda pomislio ... e sad bi sjela dobro jedna čokoladica :D
A možda je pomislio ... ovaj krši pravila Cinestara :mad:
No da nešuškam puno,izvadio sam cijeli i međ' 2 prsta. Otopila se malo čokolada,polizah to na kraju,ovaj me opet pogleda :respect:

Uglavnom,može se pogledati film.
 
04.10.2016
40
152
33
41
Ovaj kineski zid mi se opako gleda, volim takvu vrstu filma :)
Inače sam fan horora, sf-a, serija i filmova pa evo par serija koje bih preporučio:

Inače izbjegavam kino najviše zbog cijena popratnih zanimacija za zube, pa si radije doma skidam sve živo i investirao sam u home cinema nemale novce pa mi je i doživljaj skoro kao u kinu :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
@VenloNL hoćemo možda ovaj mjesec dobit recenziju filma "Trag života" (Life)? :)
Po movie insideru vidim hrpetinu odličnih naslova za ovu godinu. Za mjesec dva izlazi i nastavak Prometheusa : Alien - Covenant , pa novi nastavak planeta majmuna, pa Valerian and the city of thousand planets, Luca Bessona (glumi i Rihanna :oops:) .. itd itd.. bit će dobra godina za filmoljubce.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zxw

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Dojmovi su krenuli vec :D
Fino ti ja u subotu odradio prekovremene sate,dodjem kuci a cijeli dan planiram kad dodjem... ici cu kera prosetati pa usput uzmem i kartu za Kralja. Obzirom da volim isplanirati trip,napisao i poruku na naljepnici; vracam se odmah.
Jer ako netko vidi zakljucanog psa u autu,jos ce uslikati ... pa da ne bi zavrsio na fejsbuku kao zlostavljac zivotinja ...nek' bar procita da se vracam za par minuta,samo da kupim kartueyessss: Zapalio i pljugu.
Ti mene bebo pricekaj u autu,vracam se brzo...
Neznam ni u koje vrijeme ide film,pa sam upitao curu na salteru.
Ona kaze; ne igra vam to danas smiley9934
U srijedu je bila pretpremijera a prikazivanje pocima u iducu srijedu :djede:
Ha,jesam konj :upiii:
Poletio da vidim kako ce ovaj puta ubiti King Konga.
Malo sam skeptik jer je redatelj od Godzile a taj film je totalna banana.
No,vidjet cemo za koji dan sta ce biti :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Kong,dojmovi 2 dio :)
Obzirom da volim isplanirati trip
Idemo ga pogledati
square-1479370561-kong-gif.gif

Tjedan dana prođe od prvog pokušaja :lol: Subota ponovo.
Šta li će se izdešavati ovaj puta,misao mi lebdi dok razmišljam o pripremi. Odradih noćnu šihtu,cijeli tjedan dana. Nije bilo lako. Umorilo me pofajn. Najradije bih legao večeras rano,željan sam noćnog sna...
No,brate Venlo...zabrijavaš smiley9934
Kupit ću si kartu tokom dana,prekršit ću opet pravila Cinestara ;) ,kola ide ispod jakne,zabodena u hlače,Mond u džep. Razmišljam da uzmem Snickers :lol: jača je čokoladica od Monda,definitivno :) I samo upadam. E tako ću ;)
Ranija projekcija ide u 2D ,kasna u 3D u velikoj dvorančugi. Tu ganjam :let:
Zarastao sam u bradu. Moram se i obrijati. A mrsko mi :p
I tako ja smišljam i smišljam,ovo ono :razvaljen::
3 su mi sata još preostala,ajde ljenčino pokreni se ...
Otuširan,obrijan,kao da idem ponovo na vlastito vjenčanje :djede: e sad idem kupit kartu,vratim se kući,zarolam si topa,šta da motam,hmmm:watch:
Trebam nešto što će me držati baš ono budnim,hehe ... Jack Herer.
E njega ću,9 mjeci je u tegli. Mastan je,dooobar :p
Taman da krenem,žena kaže; aj' me odvezi do trgovine,dite bi jelo ćevapa:love2:
X Box,pljuga i ćevapi. Kontam ja da to 3-je ide zajedno,al' moj plan :respect:
Na vagi sam :lol: Pa znate da tata večeras ide u kino :djede:
Al' šta ću. Da igra dite gladno igricu novu. Da mu uskratim ono; pljugica poslije jela :joint2:
Ništa od ranije kupovine karte:crazyd:,hebiga.
Ćevapi,pomfrit,smoki,soka ... evo ti dite.
E sad ćale kreće :wave: Rolam Jacka,imam još 35 minuta do početka ... dovoljno. Odustao sam od kole u gaćama i Monda ... kupit ću si onu veliku Cinestarovu.
Duvam u autu,parkiranje,ćopilo me pofajn:thumb:
Kasna je projekcija,možda neće biti puno gledatelja,al' opet... subota je,noć je mlada,razmišljam dok se penjem prema kinu:let:
I onda šok :lol:
Bravo Venlo :upiii: :clap:: dobar ti bio plan:respect:
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
10 minuta do početka, 50-tak ljudi čekaju da uđu u dvoranu, 50-tak čeka u redovima da si kupe neznam šta ... pa nema šanse da dođem u narednih pola sata na red. Znam koliko su spori na blagajnama.
Naduvan,razočaran,mislim 100 na sat !!! Sad valja tako naduvan sjest u auto pa nazad kući.

U tom trenutku se 'hvatam za slamčicu' ... automat za prodaju karata,nema nitko ispred njega.
Odustajem i od kole ... ako prežednim,izaći ću nabrzaka.
Trebam samo mjesto bliže prolazu :idea: ulazim u izbornik,enter,enter,enter ... odaberi sjedalo:D
Al' zamalo :lol:
Koje god da odaberem ... neće da prihvati:grrr:
Zumiram ekran,možda su mi prsti debeli pa ne mogu stisnuti sjedalo.
Ma jok. Ni da bi.
Naduvan,u pokušaju da kupim kartu ... ni ne prijećujem da sam sad ja napravio red na automatu.
Uglavnom,nepogleda ja film ni iz drugog pokušaja smiley9934

Dođem kući,ovi moji dvoje se nasmijaše,kao ... dobar film,a :lol:
Šta se desilo ovaj puta,žena pita.
Ja ispričam. Ona kaže: Neznam kako se tebi to da :crazyd:

Zato ja odo fino sada,po danu,kupit ću si kartu za večeras !!!
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Ja sam zadovoljan viđenim :)
Priroda prekrasna,životinje na otoku prestrašne,kad je završio film ... u publici muk.
Od početka do kraja akcija,našpanovana situacija...valja spasit živu glavu.
Konačno nikom nije palo na pamet da Konga strpa u brod i odvuče u Ameriku :p
Pratim King Konga od svojih malih nogu. Uvijek su ga ubili na kraju. Drago mi je pa je konačno pokazao da sa njim nema zajebancije ;)
HazeSeeker druže,nemoj indike duvat prije takvih filmova :lol:
Vozim se kući noćas i razmišljam. Samo da im ne padne na pamet da u idućem nastavku ne snime nešto tipa; Kong VS Godzila VS T-Rex :)
Gledam sada na Wikipediji :upiii:
kong.PNG
 
Poslednja izmena: