Jeste li bili 'danas' u kinu?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Odlazak u kino :)
Volim taj osjećaj od trenutka kad mi se desi 'klik' i kažem svojoj dragoj; :heartbeat: ,ja bi mogao večeras u kino.
Imam neki svojevrstan ritual.Filmove koje gledam,uglavnom čekam da dođu.Pa kad bude plaća ili neki višak kinte u džepu...eureka :b_unripe: Idemo,hehe
Onda si smotam joint,uzmem naočale,žvake,poljubim dragu (ona ne voli kino jer joj je preglasno).
Tempiram tako, da kad dođem imam toliko vremena da spalim pljugu,kupim kartu i coca-colu i upadam u dvoranu,samo svjetle oznake redova na podu :ludak

Sinoć sam :spliff: zapalio Super Hash i pogledao Interstellar.


Preporuka za pogledati,u svakom slučaju.Dramatičan film koji prikazuje nastojanje čovjeka da preživi,da se bori za svoju familiju,da zajebe druge ... da bi preživio :(
Film je dosta dug...ali ima radnju koja 'nosi' od početka do kraja istim tempom.

A pogledao sam i najavu za,
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
Dolazi u 12 mjesecu.

Uglavnom,evo teme za ljubitelje kina.Kino nije samo film... kino je i smrad kokica,kino su i kulturni posjetitelji,kino su i smješne zgode i nezgode koje ti se dese kad high uletiš u mrak dvorane a zgodne plavuše u laganim cipelicama gunđaju dok se provlačiš do svoga sjedala ... pa im staneš na nogu :D
 
Poslednja izmena:

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.319
8.339
258
Nedavno sam bio u bioskopu za vreme ZFF-a i pogledao "Shemtkhveviti paemnebi". Nisam se u životu toliko smorio za vreme filma... :D

Inače volim otići, naročito na neke 3D, onako dobro naduvan... :smoke18: Ovaj interstellar mi se super čini. :spcartman:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Tex

Aktivan Član
25.03.2014
144
182
43
Zadnji puta kad sam bio u kinu/bioskopu nagovorila me žena,kaže nam onaj lik na kasi da treba minimum četvoro da puste projekciju,neki lik je bio da kupi kartu za sebe i napadne ga moja žena pa kako to da nemš devojku,moraš da ideš s nekim i ode on,vidim na telefonu i dođe neka djevojčica i imamo 4 karte ;),tako da smo gledali Ice Age,ne znam ni koji broj,zadnji koji je izašao. Ne računam ova 3D mega ultra kina,to mi nekako nema dušu,to sam bio poslije nekoliko puta ali uvijek ću pamtiti kako smo tražili nekog da kupi četvrtu kartu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Seth_Rogen

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Uživaj u filmu.Nadam se da će ti se dopasti. Još ako je dvorana extreme :D

A filmovi,hehe
Volim taj žanr što jes',jes'. Znam da traileri znaju zavarati,no pogle ovo,iduće godine npr :D
Pa ti sad nemoj ići u kino,hehe
Jedva čekam da dođe :D
 
Poslednja izmena:

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
igrom slučaja san prošli tjedan dva dana zaredom pogleda isti film u kinu. ko ne voli tematiku drugog svjetskog :D ovaaaj, u extreme dvorani je zvuk doša do izražaja, zvuk mi je bia najdraži segment filma ... i odlična gluma... shia lebouf je posta krščanin u fazi priprema i navodno se nije tušira neko vrime... jasno i zašto

http://www.imdb.com/title/tt2713180/

https://www.youtube.com/watch?v=-OGvZoIrXpg.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Danas nisam bio al se upravo spremam otici odgledati Interstellar. Mnogo volem SF filmove jer im se radnja odvija u buducnosti koja ce kad tad postati sadasnjost :)

Djecu za ruke, kokice, sokici i uzivancija. Ljepsa polovina ne voli SF, s njom gledam horrore i drame, dok akcione besmislene pucacine super junaka koji pobiju hrpu negativaca i prezive smrtna ranjavanja koja samo oni mogu preziviti jer u suprotnom ne bi bili super junaci ne gledamo ni draga niti ja.
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Posle malo duzeg vremena sam bila..davao se neki kako mi kazemo domaci film koji su toliki nahvalili i bas bila silna gledanost..film je Mali Buda ono srbsko crnogorski film,ima provala i komedije sve u svemu nije los..:) ipak mozda jeste udobnije gledati kuci film ali zato ipak bioskop je bioskop,veci filing i to..:)
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
nisam u kinu bila već ohoohoo, kad promislm malo bolje, cijelo desetljeće sigurno...sve me je i sram :kauch
al eto to je ta borba protiv sistema, hehe... kad su mi zatvorili kins u koja sam i ja nekad išla... a ne ovi neki multiplexi, pa šta je to, hehe....nikad bila nisam...al fakat...:)
 

Gagiba

Aktivan Član
E odgledao sam ga neko vece. Nije los film. Steta sto ne spalih nista pre projekcije ali takva situacija vanredna se desila. :)

Evo izvesnih detalja za one koji su ga gledali:

http://astronomija.co.rs/sf/9152-interstelar-poseta-prvoj-planeti

Zanimljivo izgleda onaj robot, odgledacu ga vrlo verovatno.
SF filmovi su zakon!! Ali relativno retko se snimaju. Naravno mislim na A produkciju.
Hobiti su prvi naredni koji se ne propustaju.
Da vidimo sta ce biti sa zmajem iz pecine... ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Zmaj,ha ..
Ovaj naš je dobar ali onaj djeluje opako,što jes' jes' :D Mislim da će ih namučiti poštenski.

Filmovi ovoga tipa mi odgovaraju jer onda raspalim svoju maštu do granica da sam skoro 'tamo',hehe
Baš pričam sa Tarzom neki dan,spominje ovaj drugi Glup i Gluplji.
Provjereni dvojac,mislim da će razvaliti i u ovoj novoj komediji.
No,komedije volim gledati kod kuće na tv,jer u kinu volim biti skoncentriran ... a masovne provale smijeha me samo dekoncentriraju :D
Još ako bude puno kino a svaki 3-ći gledatelj ima kokice ....hahahahahahaha,šou :D

Krimiće i kriminal,isto ne volem gledati u kinu :D
Ustvari,uopće ih ne volim gledati.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
SRI, 10.12.ČET, 11.12.U očekivanju bitke 5 vojski :D

a do tada,gledam malo u budućnost.Ovaj mi se isto učini zanimljiv.
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
U subotu navečer,dođoh kući iz 'sela',1 dio Hobita na tv-u.Odlično.
Kasnim dobrih 40 minuta od početka,ali nema veze,hehe ... gledao sam 2-gi dio u kinu pa ću spojit neke segmente,valjda :D
Rizla 100-tka,Super Hash,subota je,Venlo izvali se na kauč i pojačaj zvuk,mislim si...
Izvalim se,unesem se u film,prva liga,...reklame.
Sjetim se,logiran sam na Vutru na tabljet...aj' dok idu reklame ja ću na Vutru.
Reklame gotove,ponovo film kreće,unesem se još dublje u nj ... reklame.
E sad se dalje ne sjećam ... dal' sam zaspao odma ili malo kasnije... uglavnom,nedjelja je ujutro.Na skajpu sam sa 2 člana Vutra.orga.Malo divanimo.Duva se preko skajpa.Priča se o travi,o Vutra.orgu,o svemu ...
Završismo priču,pomislim ... možda ima repriza,hmmm.Upalim tv kad ono taman kreće :D. Pa jel' može bolje...nemože.Žaluzine zaklopim,napravim mrak,taman smo i zapalili na skajpu i krenem konačno od početka 1 dio.Patuljci dolaze kog hobita...počima šou :D
Na prvoj reklami mi se dogodi 'klik' ... nedjelja je,taman kad završi ovaj na tv imam vremena da se pripremim za Bitku 5 vojski u 15:00.
E to ću napraviti !!!!
Uglavnom,probudio sam se u 4 popodne,film nisam gledao ni do pola,termin u 15:00 sam propustio :D

5 minuta do 18 h,još sam kod kuće,zarolao ponovo Super Hash i po gasu.
Duvam u autu jer neću imati vremena da kupim kartu i coca-colu jer kasnim dobrano.
Izuzev prva 3 reda,dvorana je bila puna.Jedno jedino mjesto na samom vrhu u sredini platna ...kaže prodavač,imaš samo ovo,najbolje od svih mjesta.
Zavalim se u fotelju,na platnu 100 m2, onaj mali pas lovi lopticu.Vrijeme za stavljanje naočala 3D.Neki pored komentira; a kooooonačno :(
Hahahahahahaha,ponekad je dobro i zakasniti.Srce mi udara 3 put brže koliko me radi marihuana.hehe ... to je to.Da vidimo tu bitku.

Sad moram ženu voziti kod njene mame,pa ću napisati kako mi se svidio film :D

Edit:
Što se tiče filma kao A-produkcije ... ok je.Likovi su dobro odrađeni. 3D je hajd,zadovoljavajući.
Za razliku od 2-gog dijela gdje smo putovali po koje kakvim pustošijama sa ekipom potuljaka i ostalim sudionicima,što je bilo jako zanimljivo... ovdje smo osuđeni dobrim dijelom filma na prostor ispred planine,tj ulaza u Smaugovu riznicu sa blagom gdje se 'tuku' svi protiv svih, tako reći.
Puno sličnosti pronalazim sa današnjim dobom ... svi žele svoj 'dio kolača' a onaj tko ima ... ne da ništa :D
Uglavnom kao trilogija promatrano,ovaj zadnji dio se uklapa donekle ali imam osjećaj da je tvorcima filma pomanjkalo ideja pa su to sve završili sa masom ubistava,tučnjavom,ratom te sa vrlo malo magije :D
A Smaug,hehe
Opaki je zmaj,
koji eto pogiba na samom početku filma onako nonšalanto,jednostavno,bez neke velike pompe i borbe ... nakon što je spalio skoro cijelo selo.
Što se mene tiče 3-ći nastavak dobiva ocjenu 3/5.
Može se pogledati a i ne mora.
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Eh,da... prvi,prvi 2015-te :D
Čuh se jutros malo sa Meskalitom,on kaže; danas je dan za Hobbite.
Nadam se da nisam postom poviš,otkrio puno detalja iz filma Meski :D No samo spomen kina,iz dubine duše moje izvuče ponovo želju da odem u kino ovih dana.Pola praznika prošlo,svašta se i ništa dešavalo,sarma,pečenka,kolači,duva se ...
Pogledam repertoar sadašnji,uhhhhh... to je to :D
Idem odmah večeras,hehe
'Sedmi sin' ,baš da vidimo jel' triler opravdava film:D

Žena gleda neku romantičnu komediju na tv,klinjo još nije došao sa dočeka Nove godine,zadnje javljanje iz Subotice :D pa sam si vrijeme prekratio sa ovom napušenom komedijom.
http://www.filmski-kutak.net/a-very-harold-kumar-3d-christmas_754aae04
Moram priznati da sam i ja duno rizlu stotku dopola na početku filma i odpola od sredine prema kraju ... pa mi se svidio.
U duhu praznika je nekako baš :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and Stipe

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Bitno je da je klinjo tu gdje je :D Ja nisam stigao upaliti televizor, a nažalost od malo slobodnog vremena kojeg imama stvarno rijetko odem u kino...A žao mi. Ali opet i nije. Moguće da će me stići to tamo negdje 2035. Radije sjedim 2 sata i razgovaram s nekim. Zadnje sam gledao Hobita prije ovog sad gdje se peglaju. I nije me ni on oduševio. Danas sam baš komentirao s kolegom kako nije to više to. Da li radi toga jer više ne igram WoW, odnosno igre uopce. Da li je to radi toga jer sam i ja sada vec "ostario". Tko ce ga znati.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Za otići u kino nije bitna dobna granica :D
A možda i je,hahahahahahaha
Ja sam se sinoć toliko istrip'o u kinu da sam film promatrao površno skroz.I nije me se dojmio uopće :D A triler zadovoljavajući.
Uglavnom,ubačeni smo u doba vještica. A vještice prave zgodne 'mačke' a opake,hehe ...

No krenimo redom...
Nakon dužeg vremena,idem 25 minuta prije početka filma,Tutankhamon u rizli 100-tki a u tegli skoro 6 mjeseci.
Tutankhamon spaljen :D mjesto opet ok.Stolica sredina platna a sredina platna, sredina zjenica(to sam malo kasnije utvrdio).Nema gužve u predvorju.Nema nikog,ustvari :D
Provirim u kino dvoranu...prazna,još nikoga unutra.Vratim se u predvorje,sjednem,na par televizora se vrte filmovi koji dolaze,odnekle svira i muzika neka.
Nešto mi se učinilo na ekranu kase,kad sam kupovao kartu i coca-colu da i nema baš nešto prodanih karata.Hmmmm,kao kraičkom oka da sam vidio,da je cijeli red poviš moga sjedala 'rezerviran' ili tako nešto. Uglavnom,nema boju prodanog sjedala.

Odjednom,neka čistačica prolazi predvorjem kino dvorane,na jednom ekranu nekakva mačka,na drugom se neki auti ganjaju i razbijaju,buum,trassss,bummmmm,mijauuuuuuuuuuu,tresssssssssssss ...
Ni ne kontam da je Tutankhamon počeo da pojačava sve do daske :D Ma rek'o,Venlo pa što ne odeš sjesti u dvoranu,na platnu se ništa ne vrti,muzika je ugodnija,nema mačaka i čistačica.
Sjednem,sam sam u kino dvorani,par svjetala prigušenih je upaljeno,hehe ...tako bih rado sada spalio joint,hehe a nesmije se :D
Šala mala,hehe ... nema potrebe jer Tutankhamon radi sve u 16 :D

Uglavnom,ugasiše se svjetla i upali se ekrančina kino dvorane.Počimaju reklame.I dalje sam sam :D Dobar trip,hehe ...pa to bi bilo do jaja da sam odgledam film,hahahahahahahahaha
I tako ti ja tripam,tripam,reklame se vrte,''Jupiter u usponu'' dolazi uskoro...ulaze dvoje u kino dvoranu.Više nisam sam :D i sjedaju negdje iza mene skroz lijevo.
Hajd' dobro,ko' zna kakve će biti vještice u filmu,nek' nisam sam.
Počima film :D
Hebo ''Jupiter u usponu'',kako se ja sada osjećam.To je to. 15-tak minuta od završene pljuge,mjesto skroz ok,Ima nas samo troje.Idealni preduvjeti za pogledati Sedmog sina.
Odjednom,u dvoranu ulazi veća grupa tinejdžera ... i meni sinu misao,pa to je ovaj red poviš mene,što sam vidio na ekranu kase :D
Pa da.
Smjestiše se napokon,pobacaše jakne preko sjedala ispred sebe i poče neko komešanje.Aj smirit će se uskoro,nadam se.Ionako mi ode početak filma u neki bezveze smjer.
Zavaljen sam u svoje sjedalo i oni počeše da gledaju film.Konačno.
Ali ... ne ide to tako :D
Lijevo od mene,nekih 5-6 sjedala u redu poviš,netko iz te ekipa poče da kucka nogom u stolicu moga reda.Tup,tup,tup,tup ... pa prestane.
Pa opet tup,tup,tup.
Film ide,ovaj tupka.
Dal' da samo prekoračim red ispod,izvedem to za 5 sekundi,sve je prazno ispod mene ???? I rješit ću se tupkanja !!!!
Il' da u viknem,aj' Tupkalo,prekini sa tupkanjem !!!!
Ma rek'o sam sebi,zanemari ... skoncentriraj se na film.Odjednom mi se sjedalo strese :( Pogledam ulijevo,auuhhhhhh
Dječko ispružio noge,pa prebacio preko sjedala,drugo sjedalo lijevo od moga uha.Patike.
Hahahahahahahahahahahah,pa špica :D
Uopće više ne pratim film,hahahahahahahahahahahahaha

Nisam svjestan trenutka,ali odjednom mi je ruka poletila tj dlan prema patiki i pljasssssssssssss.Prestade i tupkanje lijevo dalje :D
Aj' reko: Miči noge !!!!!
I nasta mir.
Shebo sam si film do kraja sa tim postupkom.Umjesto da se premjestim u red ispod.
Još mi je samo trebalo da me ta ekipa isprati iz kino dvorane i natambura,hahahahahahahahaha

Uglavnom,bolje je doći 15 minuta kasnije nego 15 minuta ranije :D
Ako ti se ne sviđa kupljeno mjesto izabereš neko drugo i to je to.Ionako uvijek ima mjesta,hehe
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Haha :D :D Venlo style. Dobro si uopce izdrzao. Mislim da bi Tutankamon iz mene progovorio prakticki odmah kada se ekipa pojavila u dvorani :D Slažem se s tobom da postoji dobna granica za kino, ja sam se u biti referirao na Hobita konkretno :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak