Jeste li bili 'danas' u kinu?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Suma sumarum,dobro sam se proveo,pogledao sam i dobar dio filma :D
Zavaljen u svoje sjedalo,3D naočale obrisane,guc coca cole,pogledam triler za nadoilazeći film :cool: ,ići ću ga gledati sigurno :D ... krenu i Rogue One.
Priča kao priča,da bi se ušlo u nju ... krenuli su iz nekoliko perspektiva.
E tu sam odmah zapeo ;)
Pogledah prvu perspektivu i osta u njoj :D
Krenu druga perspektiva,treća ... ja još na prvoj. Udobio se totalno.Čekaj malo !!! Vrati film na početak ... dođe mi da dreknem:eek: nisam pokopčao tko tu koga odma na početku .
3D ne doživljavam uopće ... jel' to 3D,2D ili je možda 6D :D
Kreće sa svih strana. Roboti,vanzemaljci,sljepci,čudovišta i ja na kolaču :)
Uglavnom,ako tko ima želju pogledati film ... film je gledljiv :razvaljen::
Naka Sila bude s Vama:djede:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
po momku na 10-ki bi reko da smo bili susjedi :D ... ja i cura sjedili na 7-8 :)

Baš si me nasmijao ;)
Malo me sada stid te situacije :) ali,kupio sam kartu unaprijed,odabrao sam si otprilike poziciju koja će mi biti ugodna,onda mi upadne neugodnjak da moram nekome reći ...sjediš mi na mjestu.
To mi se desilo na Chappie :razvaljen:: ch.jpg najsimpatičniji robot kojeg sam imao prilike vidjeti :)

Priprema za film od 3 mjeseca,svaki detalj razrađen u najsitnije detalje ... i zauzme mi neki čiča mjesto.Poražavajuće je bilo to što si je kupio kartu za 1 red u onoj dvorančugi i kad je vidio da to nije to :) sjeo na rezervirano iz moga novčanika.
Nije tu riječ o novcima ;) no,hajmo biti kulturni čiča,pa sjeo si na top poziciju:respect:
''Gospodine,upravo mi se spaja rad kolača i jointa,molim Vas ... ustanite se,pogriješili ste,Vaše sjedalo je negdje dalje ....''
Nesmijem to reći :lol:
Nego molim se da nije pojeo prije kina ćevape s brdo luka ili da se nije najeo domaće kobasice.

Ček' 7 i 8 su sa koje strane gledajući u ekrančinu ?
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Hehehe... gušt mi je ove tvoje anegdote pročitat. Stari kupio kartu za najgore, a sjeo bi na najbolje... dsmra :D
 

Seth_Rogen

Astronaut
05.06.2014
178
367
63
S lijeve strane. A što je najbolje taj momak je prvo sjeo na ljubavno sjedalo s desne strane od 10- ke , da bi se pomakao na 10-ku kad su došli cura i dečko koji su sjedili tamo i na kraju na 9-ku kad si ti došo. :D Čak sam pomislio da opče nije imo kartu za gornji red nego bezveze sjeo, pa se na kraju potrefilo da 9-ka nije bila prodana haha
 

Seth_Rogen

Astronaut
05.06.2014
178
367
63
... ja sam bio za ona desno od 10-ke jer je ispred prolaz pa mi nekako komotnije, a cura ipak odabrala ljevo. :D I obavezno zadnji red jer mi se kosa diže kad mi neko stalno nogama zapinje i lupka po sjedalu :D a tu desetku sam baš pikiro ako bi nekad išo sam.
Meni isto Assassin’s Creed vjerovatno sljedeći :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
:banana_rasta: E ovo volem. Jutro poslije filma. Pogledah sinoć Assassin's Creed.
No,najbolje krenuti redom :)
Vrijeme blagdana,godišnji odmori ;) pečenka,sarma,francuska salata ...
Kad sam to sve zbrojio ... kupi ti Venlo kartu ranije :djede:
Karta u džepu 5 dana prije prvog dana prikazivanja.Opa bato,nema već top sjedala :whato:: !!!
Dobro je :lol: nisam najveći ovisnik o kinu :respect:
No,jedno mjesto isijava svoj položaj na ekranu kase,reko'; daj mi ovo mjesto:rolleyes:
Ovih dana lampice svjetle po kućama,na krovovima,na fasadama,sjedalo svjetli na ekranu,sve nešto svjetli,kru' te naranio :)
A ja imam plan :let:gradim ga već danima.
3 sata prije filma,aj' ti malo Venlo fino legni na kauč,bleni malo u tv,pa zaspi malo do jedno 19 h,refrešaj se fino sa malo sna,mazni kolač,zarolaj si pljugu i kreni.Film ide u 20h,gužve su,dok se parkiraš,dok kupiš coca colu ...
Neće san na oko :zvizd: no nema veze,ide vrijeme,nije sporo. I dođe taj čas:sun2:
19h je,dočekao sam film:crazyd: (nisam ovisnik :D )
Kolač,rolam pljugicu i krećem :banana_rasta:
Odjednom karakterističan zvuk klika prilikom iskakanja fidove sklopke se prolomi dnevnom sobom i nasta mrak :upiii: Šta ti bi fidova sklopko odjedared !!!
No,nema frke...ukopčat ću je i krećem na rolanje,...
Al' zamalo.
Ja ukopčam ona se iskopča.Pogasim redom sve osigurače,ukopčam sklopku i krenem redom. Jedan iskače,drugi ne iskače,pa redom. Mrak i dalje. Aj' ženo probaj upaliti neko svjetlo :rolleyes:
Klik,iskoči opet !!!
O nebesa,pa 5 dana imam u planu krenuti u kino konačno jednom na vrijeme !!!
Šta se sada dešava !!!
Probam još nekoliko puta. Iskače.
Imam prijatelja,red je zvat... e đesi e,kad možeš naletjeti do mene. Kaže,odmah.
Dok je on otklanjao uzrok iskakanja,ja sam imao toliko vremena da pojedem kolač i da si zarolam.
Kvar otklonjen.
Može hladna konzerva Amstela... može.
Oprostite društvo:respect:,ja moram u kino.
Bolje ostaviti ženu sa majstorom nego u mraku ;)
15 minuta je do početka projekcije :upiii:
A plan bio savršen :D

Nastavljam dalje ... sad moram kod punice.
:wave:
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
mene zivo interesuje radi cega je iskakala fidova?

Negdje u instalaciji,možda u nekom od potrošača,možda u šumi ... na uzemljenje dolazi nešto na čega je fidova alergična i reagira. Pronađen vodič i maknut sa letve uzemljenja na letvu nule.
Najbrže rješenje ... no valjalo bi potražiti gdje je kuršlus u svakom slučaju.
Poiskapčat sve potrošače pa provjeriti. Možda je i neko grlo od sijalice riknulo,može biti svašta ...
VNL
 
Poslednja izmena od urednika:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Stižem u predvorje kina,ijaooooo :D Ispred svih kasa su reeeedooooviii :D
Z8 uzima maha,traži Venlo rješenje,traži !!!! Kartu imaš ,coca colu nemaš !!!
Kako ćeš bez tekućine,šta ako te uhvati toliko žeđ da ti se jezik zalijepi za nepce !!!
Traži rješenje,stani u red ... nemoj stati u red,nema šanse !!!
Šta ćeš kad te kolač počme šljakati !!!
Panika !!!

Alooooooooooo Venlo,pa opušteno čovječe !!!
Odnekud mi dođe misao. Kartu imaš,coca colu nemaš. Đe' zapelo,đe greda :D Izgledaš ko' da si zapalio prvi puta u životu :lol:
Uzimaj 3D naočale u upadaj u dvoranu.
Kažem momku na ulazu,aj' mi uzmi jednu C C prekoreda ;),počima mi film za koji minut a vidi koliko je ljudi,vako nako ...
Kaže; ako to napravim,onda su svi oni budale.
Slažem se,no nužda me natjerala ... ne bih te inače pitao :)
Kažem; aj' da skočim nabrzaka dole do trafike da si uzmem neku tekućinu.
On uzme neku tablu i okrene prema meni :D
Nevidim šta piše ... pa sam ga zamolio da mi pročita.
Nema unosa izvana ničega :D
Znam ja pravila i pridržavam ih se ... al' iskoči mi fidova sklopka maloprije,to da mu kažem ... mislit će da ga zajebavam :D
Aj' reko ,da ja kupim flašicu soka pa da ju sakrijem u gaće ... neće nitko vidjeti,ni ti :p
Kaže on: Nemože.

Film samo što nije počeo,upadam u mrak dvorane,puna totalno.U prva 2 reda,odmah ispod ekrana,gdje titl čitaš pomičući glavu lijevo - desno,ima još par mjesta.
Nisam vidio tako popunjenu dvoranu nikada.
Jedno jedino mjesto slobodno u gornjem dijelu gledališta ... prazno :banana_rasta:
I onda je konačno počeo film :spliff:
Film je zanimljiv jer te baca iz sadašnosti u prošlost takvom brzinom da ti mami osmijeh na lice.
Vrijedi pogledati u kinu u svakom slučaju ;)
Primjetio sam par scena koje su bile malo površno odrađene ... no već je sljedeća bila brutala,pa brzo zaboraviš.

Sinoć španjolska inkvizicija a večeras idem na drugu planetu ;)
Imam spremnu kartu i za Putnike smiley9934
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Kreće sa svih strana. Roboti,vanzemaljci,sljepci,čudovišta i ja na kolaču :)
Uglavnom,ako tko ima želju pogledati film ... film je gledljiv :razvaljen::
Naka Sila bude s Vama:djede:

sta bre? gledljiv? padavane.
toliko uskrsnjih jaja da ne poverujes.
jos da je bilo malo kao u klon varovima (crtani) ili bar rebels bio bi najbolji film iz fransize, ovako deli to mesto sa uzvracanjem udarca.

ps

uskoro mi stize

14723114_1493874087295455_4219614044706832384_n.jpg
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Suma sumarum,dobro sam se proveo,pogledao sam i dobar dio filma :D
Zavaljen u svoje sjedalo,3D naočale obrisane,guc coca cole,pogledam triler za nadoilazeći film :cool: ,ići ću ga gledati sigurno :D ... krenu i Rogue One.
Priča kao priča,da bi se ušlo u nju ... krenuli su iz nekoliko perspektiva.
E tu sam odmah zapeo ;)
Pogledah prvu perspektivu i osta u njoj :D
Krenu druga perspektiva,treća ... ja još na prvoj. Udobio se totalno.Čekaj malo !!! Vrati film na početak ... dođe mi da dreknem:eek: nisam pokopčao tko tu koga odma na početku .
3D ne doživljavam uopće ... jel' to 3D,2D ili je možda 6D :D
Kreće sa svih strana. Roboti,vanzemaljci,sljepci,čudovišta i ja na kolaču :)
Uglavnom,ako tko ima želju pogledati film ... film je gledljiv :razvaljen::
Naka Sila bude s Vama:djede:
Venlo ti si kralj i tvoj post je bolji od bilo kojeg filma :) Neznam sta radis u zivotu ali da si pisac neki bio bi totalno cool lik :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Jeste li bili 'danas' u kinu?
Nisam :lol:,
čekam da dođu :D
:spliff::banana_rasta::respect: za sve ljubitelje kina :banana_rasta:

Prije 2-3 godine sam išao u kino na Božić. Gledao Metallicu.
Zarolao topa i zasjeo u dvoranu ... sam.
Nikada nisam prvi ušao od gledatelja u dvoranu,razmišljam,na platnu ništa :p
Neka tiha muzika ide ...
Počeše svjetla da se gase ja i dalje sam. Čudan osjećaj skroz :smoke:
Pa neću valjda ...smiley9934
Onda su konačno ušli dvoje i za njima još neka 3 momka.
Nas 6 odgledali fino koncert :) film u 3D .