Jeste li bili 'danas' u kinu?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ovaj blade runner će bit žestok film uh..
Ja sam neki dan gledao film "Barry Seal" u imax kinu, predobar film.. što se tiče kina, preskupo.. pravo da kažem.. isplatnije mi je blueray filma kupit..
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Dovoljan razlog da opet propušiš :D
Igramo pošteno ;)
Nisam duv'o :D
Ionako mi pljuga nebi pokrila 3 sata gušta,pa sam 20 minuta prije ulaza u dvoranu kina pojeo :popcorn::kolačić.
100m2 platno,jučer popodne,10-tak gledatelja :(
Malo sramotno od naše nacije što nevoli kino,no ... manje ljudi,manje i kokica,manje i ovisnika o mobitelima,manje bezveznih komentara prije i tokom filma :D
Zavaljen u svoje vip sjedalo uronio sam duboko u radnju. U budućnost ;)
Film mi bio predobar :thumb: Čak i u 2D varijanti sam u pojedinim momentima imao osjećaj 'dubine' scene.
Vjerujem da je u 3D opako dobar.
Tako da,tko voli SF,neka si nađe vremena i mira pa nek' pogleda ovaj film.
Usput,karta me koštala 36 HRK (4,8 eurića) :p i politra coca cole u trgovini 5,99 kunića :lol:
Pošto li je blueray :D
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Opet hvala na recenziji :thumb: Nisam ni skužio da to već igra, tj. vidio da piše October pa pomiješao sa 11.mj. :zvezda:: Ma ne može bit loš, glavna postava je tu, Ridley Scott ovog puta kao producent, fosil Ford i cijela atmosfera u filmu je ista mračna kao u prvom, bar se tak čini na foršpanu. Čekam web-dl. s nestrpljenjem.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Ovo tek u novembru jel? :popcorn::

Btw, dobra muzika na ovom trejleru.:)

EDIT: Pih, i la lupam, danas je 28 oktobar... Brzo ce to...:puuuh::
 

zxw

Aktivan Član
14.07.2016
199
1.660
143
27
Auuuuu pljuga je kakvu zadugo nisam pusio...
Dolazim u 19h uzimam kartu reko da imam manje posla kad budem naduvan(film pocinje u 20:00)
Izlazim napolje razgledam gdje bi se pljuga mogla spalit, hodam razgledam vidim ima neki parkic onako zavucen cini mi se nema nikog sjedem, spalim, popijem sokic, pogledam na sat 19:45.
Reko taman da se krene ustajem svijet se slomi oko mene, uhhh reko nisam ocekivo ovakvu jacinu pljuge, protresem malo glavom reko moze se polahko. Ulazim u trzni centar sve svijetlo bljesti, puno ljudi pocinje me neka paranoja da puca al brzo opet sabjerem misli i pravac da uzmem kokice i kolu.I to zavrsavam brzo i odma ulijecem u salu nema nikog dobro je. Sjeo sam na mjesto imam sok i kokice, reklame pocinju, ulazi jos nekih 10 ak ljudi reko taman. Fil mi se svidio pravo, da li je do toga sto je pljuga tako dobro radila ili sto nisam bio u kinu 3god nezz uglavnom opet uskoro se ponavlja....do tad ☮
 

zxw

Aktivan Član
14.07.2016
199
1.660
143
27
Sinoc idem da gledam:
Ecpres_223x324.jpg
Predstava pocinje u 19:00 pogledam na sat 16:30, mislim se imam vremena...sjedam da jedem laganini, obavim jos par sitnih stvarcica, spremim pljugu, pogledam na sat 17:30h reko taman da se malo prilegne.Budim se 18:30 uhh, brzo skacem oblacim se, uzimam sve stvari i izlazim.Do kina mi treba 15-20 min, usput stajem da uzmem sok i cokoladicu i to brzo obavljam, stizem gore u 18:55. Ima zavuceno mjesto kraj parkinga tu mogu na brzinu plugu da spalim pljuga udara dobro, brzinski uletim na sporedni ulaz...treba kartu kupit dolazim na salter vec je 19:05 nema veze taman reklame da preskocim. ¨Dobro vece moze jedna karta za orient eskpres¨ vadim pare iz novcanika ona odgovara ¨RASPRODANO¨.....Pljuga vec dobro radi sta sad?Gledam na onaj ekran (kad sam vec doso da se nesto i pogleda) nista mi se narocito nesvidja al odlucujem se za komediju:
MV5BMTUwNTA4MDMxNl5BMl5BanBnXkFtZTgwMjE4NjQ0MzI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg
Uzimam kartu predstava pocinje 20:00 znaci imam 1h vremena do filma. Razmisljam sta da radim, usta suha reko odo do kafica neki sokic da popijem i taman tako i vrijeme da ubijem...sjedim tako vec je 19:40 osjecam pljuga polahko popusta takav samo mogu u pola filma da zaspim nema od toga nista mora se jos jedna da spali. Sjetim se da mi je nekad u auto ostalo malo hash oila, sletim do auta na brzinu, vadi sve mazem has po rizli, nemam cigare nemam vutre. S cim da smotam? Gledam da nije kad kome ostalo kakvih cigara u autu.....juhu ima jedna cigara od bog zna kad ali dat ce ruku, taman hocu da smotam poderem rizlu hahhh (to mi je jos trebalo).Od drugi put uspjeva poduhvat, pogledam na sat 20:03 cini mi se :) , na brzinu palim pljugu, zurim opet na sporedni ulaz, kartu ovaj put imam, sok, cokoladica sve tu. Ulazim u dvoranu reklame jos traju dobro je nisam zakasnio, pogledam po dvorani sve parovi i zene :D.Druga pljuga pocinje da voza perfektan tajming (to se trazi). Film se na kraju pokazo odlican imaju prilicno dobrih fazona(ismijao sam se), mada u nekim trenutcima me malo prenosalo na spavanje ali ipak mi je film uspjeo da zadrzi moju paznju do kraja....
P.S.
Uvijek kad sam citao @VenloNL-ove postove u ovoj temi mislio sam kako mu se desavaju takve istvari.... hahahaha
 
Poslednja izmena: