Jeste li bili 'danas' u kinu?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zxw

Aktivan Član
14.07.2016
199
1.660
143
27
Sinoc ponovo u pohod za filmom UBISTVO U ORIENT EKSPRESU.
Ovaj put krecem na vrijeme imam jos 45min do filma, pljuga je spremna nju cu u autu da spalim usput, sok, snickers sve je tu. Vozim se tako pljuga se dimi, opusteno ne zurim 19:40 je, a fil pocinje tek u 20:15. Taman dovrsavam pljugu, zracim jos jednom auto pogledam ispred sebe ZASTOJ!!! Stojao sam oko 15-20 min u zastoju razmisljam nema veze blizu sam kina mogu da stignem. Oko 20h stizem pred kino govorim sebi dobro je nisam zakasnio, ulazim gore imam sta i da vidim 50-ak ljudi ceka na ulazu i jos dodatnih 20-ak su u redovima za karte...Dok sam ja stio na red RASPRODANO!!! Govorim sebi super opet nista od filma. Sjetim se sutra nemam nikakvih obaveza, a ima jos jedna projekcija u 22:35 bez puno razmisljanja uzimam kartu. Sta sad imam vise od dva sata do filma kuci mi se neide, vadim telefon zavem prijatelja kaze kod kuce je barem nesto da krene po planu. Druga pljuga se pali kod njega i polahko se krece na film. Stizem na vrijeme NAPOKON. Sjedam pljuga slabo radi ali sta je tu je...Film je iskreno za mene razocarenje (ocekivao sam vise), vrlo je razvucena radnja. Sve ostalo je stimalo iako sam ocekivo nesto drugo nakraju i nije los.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

zxw

Aktivan Član
14.07.2016
199
1.660
143
27
I ja sam slucajno naletio na TV-u na trailer i vrlo mi se svodio i ja ga idem gledat vrlo vjerovatno:thumb:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Ijaaao :p
Maznem kolač pola sata prije filma,karta je u džepu;)smotam gicu i krenem.
Kupit ću si cugu na šalteru,kontam dok vučem zadnji dim:cool23:profesionalno parkiran,podalje :lol:
U sljedećem trenutku sam u redu,čekam da dođem na red...pade mi nešto na pamet.
T:whato::oplo je predvorje,ima dosta ljudi,djece,naočale imam,srce mi lupa,o_O šta,wtf !
I onda je krenulo pošteno:Dda udara:D
Udara,'oće da iskoči iz jakne:upiii:šta da se sad srušim :grob:
:lol: svaki put to pomislim:)
:djede:Brzo sam skulirao taj trip,:lol:sunce mu žarko i jarko :fuck:
Zamisli da naduvan pljusnim na pod pod noge mladim mamama,ma šuti ... zajebano je to:D

Prođe srce,dođoše uši :D
Odjednom čujem svaki zvuk u onom košmaru. Ijaaao:p
:love2:Izvolite ?
(Trgni me :respect: pitanjem cura na šalteru.)

Coca Cola 7 dcl i kokice:zvezda::
Najradije bih joj rekao...sestro,inače ne uzimam kokice
al' dok sam čekao da dođem do tebe :love2:
spojio mi rad jointa sa radom kolača
pa mi palo na pamet,ako me odvali trip...

:banana_rasta:Roots & Dub Mix by Irieman
:thumb:ožeži druže:banana_rasta:

...da neznam kud ću s rukama:D
dobro će mi doći kokice:p

A film ... :D
Nisu me uvukli u priču :ajnstajn:do kraja.
Može se pogledat a i nemora :ajnstajn:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
:p
:banana_rasta:jučer premijerno :spliff:
Kolega s posla kupio kartu prije mjesec dana :) on line u pretprodaji.
Dođem s posla jučer,umoran,spava mi se a cijeli dan sam pozdravljao radne kolege sa: neka bude sila s tobom smiley9934
Kartu nemam :cool:
Zdrav razum mi rekao; pričekaj vikend,pa lagano ;) kolač,pljugica,
U sljedećoj sekundi me na kauču fata san:)dok pokušavam da pratim tv.
Sve me nešto isprekida,...odjednom:oops:buđenjeo_O
Koliko je sati? :zvezda::
Sat do ratova ☆☆☆☆☆☆☆☆☆smiley9934
:crazyd: Tko spomenu zdrav razum :lol:
Brijanje,tuširanje,kolač neću. Zato ću bogatiju frulu :joint2:
Dok vučem zadnje dimove ulazim u garažu da se parkiram,razmotrio detalje:respect:gdje da sjedim ako je moje omiljeno mjesto zauzeto:lol:
1 krug, 2, 3 ...stala kolona u garaži :)
Jedva izađoh van :fuck:
:djede:E sad sam se baš napalio :lol:
Parkiram se vani i zakoračam put kina.
Upljugan ko' zmaj ulećem u špicu večeri u šoping centru,gdje god pogledam,guzice i sise,gledaju u mene,gledaju u mene...
Jedne pokretne stepenice,druge me vode do platoa blagajni ;)
I dođoh . Zastadoh 10 sekundi. I nazad :lol:

Cca 150 ljudi na platou,50-tak u redovima blagajni.
Ja bez karte,film samo što nije.
Pa nema šanse :lol:
Pričekat ću vikend :cool23:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Konačno prođe Božić i Nova godina :fuck:
Neki dan navrni kolega.
E dje si e.Šta ima ?
Ništa posebno.Dosadno.
Rek'o: 'ajmo pogledati Jumanji.
Može :)

Zarolamo svako sebi i pravac kino. Dođemo,urađeni fino :smoke: . Ijaaao brate :lol:
Ma nemožeš se ni približit :lol:
Kaže kolega:
Ma hajd'mo mi na pivkana :lol:
Tu noć sam povraćao smiley9934

I jučer fino 1.1.2018. Odjednom sve utihnulo :) Osjećam neko olakšanje.
Kino puno,Z8:spliff:, Jumanji :)
Film je zabavan,pun humora,akcije. Drago mi je što ga pogledah :)
A pogledah i trilere o_O Ima zanimljivih u 2018-toj.
20.4.2018. npr :popcorn::
Ovoga Marvela čekam u 3D :popcorn::
 

zxw

Aktivan Član
14.07.2016
199
1.660
143
27
Srijeda: Jumanji
Logicno kao i uvjek kasnim, buxna se pali napolju. Ulijecem na sporedni ulaz. Logicno nema karti! Nema veze idemo na onu projekciju u 22:30. Na svu srecu ponio vape tako da nezaspim u pola filma:cool:. Film odlican dosta akcije, smijeha...bas kako kaze kolega @VenloNL
 

zxw

Aktivan Član
14.07.2016
199
1.660
143
27
MAZE RUNNER
rsz_maze-runner-death-cure-2.jpg
Bio sam nekim poslom u gradu, kad mi u glavu sinu "veceras je film". Potezem telefon, zovem kolegu reko jel gledamo veceras film? Gledamo!
Taman vec sam u gradu odletim zacas do kina da kupim karte. Reko tri karte za MAZE RUNNERA. Koja cete mjesta? Mislim se kad je bal nek se i princeza j***, daj reko VIP mjestaeyessss: ta i ta......Koliko je para? 36KM odgovara. Primaknem se ja koda nisam dobro cuo koliko? Opet dgovara 36KM. Teska srca se odvajam od para:vozdra:, uzimam karte i odlazim. (36KM za tri karte pffff, al kad kasnije skontam pretpremijera, 3D....)
Usput se naklopi jos 300 stvari da obavim, stizem kuci 17:30, u19h pocinje predstava. Javljam da sam uzeo karte, kolega govori dolazi po mene u 18:30 reko taman. Rucak brzo, kratki spavanac...Budim se 18:25, oblacim se i polahko napolje da cekam kolegu sad ce on po mene!?
18:40 stize on polahko, izvinjava se na kasnjenju taman reko i glupe reklame da preskocimo. Stizemo ispred TC u 18:55 palimo buksnu i pravac uz stepenice. Taman ja komentarisem kako napokon jednom na vrijeme da dojemo, imam sta i da vidim na ulazu u kino 30-40 ljudi ceka u redu. Nako upljugani cekamo u redu KASNIMOOOO!!! Ko bi reko?
Zakasnili smo svega 2-3 min, ulijecemo u dvoranu jedva nabadomo svoja mjesta.
FILM: je prilicno dobro uradjen mada za mene licno ni blizu 1. dijela....
Prvi put sam gledao u 3D i to treba dozivit definitivno.
P.S. nekad u pola filma poce da popusta, taman malo umor poce da me valja, kad se sjeti imam vape u dzepu....spasio je noc smiley9934:smoke:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak