Jeste li bili 'danas' u kinu?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Prvi dio mi je bio skroz ok.
meni onako ali dobro za potrositi vreme :)
dok drugi deo necu gledati zbog

Angažovanje Džonija Depa u drugom nastavku filma "Fantastic Beasts" izazvalo je kontroverzu nakon što je glumac optužen za porodično nasilje.
Naime, glumac Ezra Miler je prokomentarisao uključivanje Džonija Depa u novi nastavak, tvrdeći da nijedan od glumaca nije bio konsultovan o toj odluci.
Džoni Dep igra Gelerta Grindelvalda u ovogodišnjem nastavku "Fantastic Beasts And Where To Find Them: The Crimes Of Grindelwald", a njegovo angažiovanje je izazvalo kontroverzu nakon navoda o porodičnom nasilju za koje ga je optužila njegova bivša supruga Amber Heard 2016. godine.
Dep je negirao tvrdnje, pa je taj slučaj na kraju rešen van suda, a Herd je povukla tužbu.
Ezra Miler koji u filmu tumači ulogu Kridens govorio je, u nedavnom intervjuu, o odluci Džoan Rouling da ipak ulogu Gelerta Grindelvalda nameni Džoniju Depu.
"Ne, niko od nas nije bio konsultovan. Niko od nas nije znao da će Džoni Dep biti deo glumačke ekipe", rekao je Miler.

ne zbog depa nego tog malog idiota!
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
I Venlo kakav je aquamen?

edit : i ja sam sam prošli božić isao gleda star wars. Bilo nas 2. :D
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
1544716152789.png
Evo me :D
Blue Mammoth u rizli i po gasu. Ulećem na parking ::ludak:: , :lol: prazan skoro totalno.
Dok idem prema kinu,razmišljam :zvizd: ovo ko' neka apokalipsa,ovo ko' neki horor film ...
Nigdje žive duše :D
Božić, 17 h popodne , žalosna :plac: prodavačica karti mi pokaza na ekranu blagajne mjesta ... Crveno ste Vi, narandžasto je slobodno ,sivo je prodano :plac:
4 siva :respect: eto ti ženo :p neću biti sam :D
Dok prilazim dvorani,razmišljam o profilima 4 siva,baš me zanima tko ...
:respect: malo smo popričali prije filma.
3 klinca 5 razred i klinka 4-tvrti
Vole Transformere,Bumblebee im je najdraži.
Na ekranu kina triler filma Pokemoni :D

1544715792878.png Blader Obadva filma imaju 'mekanu' radnju,ne moraju se naprezati moždane vijuge i ako se možeš uklopiti u sve to... može se pogledati.
3,5 od 5 :djede:
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Hehe Venlo, tako i ja prošli božić. Baš to što kažeš apokalipsa. Garaža parking sve prazno bilo i prigušena svijetla kroz trgovački centar gdje je kino. Jezivo...a još se ja išao suočit sa tjeskobom. Pravi horor je bio...

"Mekana radnja" je moje srednje ime. A neke žene me još zovu "el tigre". Ali nažalost zbog ožiljaka od herpesa zostera na leđima ;). Šalim se...

Mogao bi i ja ovih dana na Aquamena. :joint2:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
9 mjeseci kako ni slova o kinu nisam napisao. :oops: Dijete se rodi za toliko vremena :D
Odgledao sam Alitu,zaboravio ju vec. Bilo jos nekih pokusaja i onda odustajanje. Ima par mjeseci kako nisam bio u kinu. Repertoar mi nije isao na ruku,sve nesta niie moj trip...
I onda me neki dan trgne Ad Astra. SF,Mjesec,Mars,Neptun...odlucim se na putovanje. IMG_20190921_162715.jpg
Zaplovio svemirom,pravo dobro...i onda ispade da je dobar karton od karte za flok :) IMG_20190922_070105.jpg a film je mogao biti bolji. Ok,sve 5 i onda zavrsi bezveze :D
No medjutim :D jedva cekam,sinoc premijera,vikend jedva cekam :)
joaquin-phoenix-als-der-joker-auf-dem-exklusiven-cover-der-empire_6072536.jpg
Procitao sam recenziju. Odlicna je. Novinar se toliko uzbudio da je na kraju dao ocjenu 10/10 :lol:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Zanimljivo. Od srijede nekako imam osjecaj da sam ja Joker :D
Sve nesto,onaj ludi osmijeh mi na licu a duvam cbd. E sad jel' to dobro il' nije dobro,hebaji ga.
Imam vremena kao u prici,zasto se nabijati u neku guzvu,idem si kupiti kartu ranije. Nista internet,nista aplikacije,po starinski. Molim te jednu kartu za Jokera,red taj sjedalo to :D Netrebam ni gledat u ekran....

:spliff:Obavio kupovinu karte profesionalno ;) ,odo kuci zaleci na kauc,mislim....
Kuplung,rikverc,muzikica,ovo-ono,krccccc,ja nista....opet krccccc :D
Skrsio sam ogledalo na retrovizoru jer sam zapeo za vatrogasni ormaric :D
Karta je u dzepu,dzokerski sam odigrao i euro dzekpot,po dznjaku zito rodi... IMG_20191004_130223.jpg tj, Shaman.
Puce ogledalo ko' staklo :D
A sta ce tek biti do kraja filma,cisto me strah :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Totalno sam pod dojmom. Cijelo tijelo,osim jagodice na kaziprstu lijeve ruke jer sam se tu malo porezao na staklo retrovizira ... mi je ispunjeno filmom.
Mozda ujutro budem imao snage da napisem recenziju :)
joaquin-phoenix-joker-1568899403.jpg
  • VenloNL:
    Ajojjjj.
  • VenloNL:
    16 minuta do ulaska. Ajoooj. Sjeo sam u predvorje. Naduvao sam se,nisam odavno ovako. Shaman.
    Today at 4:15 PM
  • VenloNL:
    Imam dobro mjesto. Ima nesto ljudi vec,doci ce jos sigurno.
    • VenloNL:
      Sve ide kako treba. Jedva sam se parkirao,jer sam vec zaplio samana 2.
    • VenloNL:
      Jednom rjecju. Ajoj. Oci su mi kao u vampira.
      Today at 4:16 PM
    • VenloNL:
      Nesmijem ih 'dizati' :D
      Today at 4:17 PM
      • VenloNL:
        Evo konacno prosao prvi sus. Dobro me izubijalo. Mislim da nisam disao jedno 15 minuta.
        Quote
      • VenloNL:
        Jednom rjecju...savrseno.
        Today at 4:28 PM
      • VenloNL:
        Ekran,jazz neki udara....
        Today at 4:29 PM
      • Himalaya:
        :rasta:
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
To je taj osjecaj.Zato volim kino.
IMG_20191004_172619.jpg
Do ovog trenutka,kad sam sjeo... je bilo pola sata Shaman Show. Priustio mi je spektakularan ulazak u dvoranu. Nisam znao dje mi dupe a dje glava. Vjerujem da bih ostao sjediti u predvorju ,da nije neki momak rekao...idemo,eno ulaze.Mjesto perfekt,malo gledatelja,kulturan nivo, 2 trajlera mi zapese za um. Zanimljiva kino jesen izgleda da dolazi :)
Film je odlican. Sad vise volim Jokera nego Batmana.
I da,skoro zaboravih. Izasao ushicen iz kino dvorane,kratka provjera jel' sve tu. Novcanik,naocale,mobitel,kljuc od auta....cek',ajd jos jednom po dzepovima.
Nema kljuca :D
Znao sam. Sve je teklo zabrinjavajuce savrseno do ovog trenutka. To su valjda ti moji odlasci,mora se nesto usput jos dogoditi.
Vratim se do blagajni, oprostite sad sam gledao Jokera,mislim da sam ....
Cura mi pruzi kljuc. Ista ona koja me cudno promatrala kad mi je prodavala coca colu :D a ja smusen mislim da druga blagajnica meni vice : Gooospooodineeee,pricekajte malo !!!