jeste li svesni...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ajde, nemoj da si okrutan prema deci ... :icon_cool:

Evo moje viđenje nakon više od 15 godina pušačkoga staža, vrlo je bitno KAKVA je vutra koju pušite, pod tim mislim na vrstu, kvalitetu, način uzgoja ... od puno faktora zavisi konačan rad, naravno, ne smijete zaboraviti da na svakoga djeluje drugačije, psihički labilnim osobama nikako ne bi preporučio duvanje, pogotovo ne neke jake sative.

Anyway, sve je to relativno (kao i sve ostalo :punch:), trebalo bi 'pronaći' vrstu koja VAMA najviše odgovara i držati se iste, eventualno 2-3 pa kombinirati, ova za izlazak, ova za opuštanje, ova za učenje ...

Jbga, znam da je malo vas u mogućnosti growati i da kupujete svašta po ulici i da ni sam bog ne zna da li je to uopće vutra, a kamoli koja je vrsta. U tom slučaju preporučam, bolje ne pušiti nego pušiti smeće sa ulice.
 
09.10.2008
9
0
0
34
Jebe mi pamcenje, al ne toliko da bi stvaralo probleme.
U zadnjih par mjeseci pusim minimalno 1. dnevno, ali tu i tamo radim pauze, da tolerancija padne.

U pocetku je bilo zajebano, drugi put u zivotu pusim i opere me prebolesna paranoja, i tako svaki put kad sam pusio.
Ljudi mi govorili da prestanem kad mi skodi ;) al ja budala nastavio pusit, nakon nekog vremena paranoja popustila, i sad se mogu skulirat bilo kada, na bilo cemu skoro.

Nekad me preduboko razmisljanje vodi u qurac mentalno, ali obicno je super.
Ma vutra je bozica :icon_biggrin:
 

green panter

Aktivan Član
19.12.2008
97
3
0
34
nisam mogo da skontam jedan spot, nikako mi nije imao smisla, od snoop doga sve dok nisam napusen slucajno odgledo, i is prve skonto sve... meni wu totalno prosiruje vidik...
 

thc_positive

Banned
Banovan
17.01.2009
17
0
0
30
greenmengace je napisao(la):
ako pusis 1 put u meseca to je dobro.....preporucuje se


Ja isto tako... Jedanput mjesecno, eventualno 2... Al vise od 2 nikako... Lijepo nadjem mjesto,vrijem,ekipu i chillamo... Nije mi cilj ubit se i bit u tupilu nego lijepo da ja vodim thc,a ne da on vodi mene... Prije su me pucali filmovi, horori i paranoje, al sada sam naucio i sad mi je lijepo u svakom pogledu... Stopostotna opustenost, relax & chill..

peace out :)
 

akauzalan

Banned
Banovan
27.01.2009
0
0
0
35
flash_back je napisao(la):
da, da, jeste li svesni svoje nesvesti :D da marihuana zatupljuje :!: :idea: :?

ja u zadnje vreme bezim od vutre, jer svaki put kada se naduvam, nemogu ljudi pametnu recenicu da sastavim tako da sam odlucno presao na teske droge 8) hehe! sala, naravno...

ne stvarno bezim od vutre, barem mene opako zatupljuje kada sam naduvan :wink:

ajde me sada malo demantujte :roll:
nekoga zatupi nekoga ne, zavisi od licnosti, tj. od toga zbog cega je uzimas, ne uzima je svako zbog iste stvari, a cak i da je dva coveka uzimaju za istu stvar opet nisu isti ljudi pa nije isto... itd.

Nemoze sama po sebi da te zatupi, sem dok ti deluje... za zatupljenje kad nisi pod dejstvom thc si sam kriv.
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
:joint:
bongash je napisao(la):
Ajde, nemoj da si okrutan prema deci ... :icon_cool:

Evo moje viđenje nakon više od 15 godina pušačkoga staža, vrlo je bitno KAKVA je vutra koju pušite...Jbga, znam da je malo vas u mogućnosti growati i da kupujete svašta po ulici i da ni sam bog ne zna da li je to uopće vutra, a kamoli koja je vrsta. U tom slučaju preporučam, bolje ne pušiti nego pušiti smeće sa ulice.

Nemoj tako bongash iako je sigurno ovaj tvoj recept nakon 15 godina pusenja i vise nego dobar,
kako bi ljudi koji nisu u mogucnosti growati pusili?
bolje je pusiti svoju ganđu i jos ako godinama trazis koja ti pase.
Ali ako niste u mogucnosti pusiti je onda brate zapali bilo koje sranje sa ulice...
Growam i pusim jedno 15 god ali nisam u mogucnosti za indoor tako da travu koju dobijem u jesen obicno popusim do ovog doba i onda sljedecih 6 mjeseci sam prisiljen kupovat i hebat ga nije to to nekad ne valja uopce, nekad bude i lijepih primjeraka tako da bi rekao bolje pusit svoju ganđu ali ako je nema onda bolje kupit sranje sa ulice nego ne pusit nista. Respect.:joint::banana::b_splits::b_unripe::181::joint:
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
A pa necu radit plantazu ... a ne znam uvijek sa tim outdoorom se zaheben jedne mi je godine najbolju biljku nešto pregrizlo popola... i tako svasta se dogodi u tih dugih 7 mjeseci dok izrastu a nisam nikad sadio vise od 10-15 komada tako da pođe to sigurno prije ljeta... i jos mudonje..
A ako nisi znao za outdoor je potrebno da ti ne pronadju mjesto tako da od 50 biljki nista za mene.

Ali stigo nekidan lowrider#2 tako da se ako bude :sun2: nadam 2-3 growa ove godine.