jeste li svesni...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
da, da, jeste li svesni svoje nesvesti :D da marihuana zatupljuje :!: :idea: :?

ja u zadnje vreme bezim od vutre, jer svaki put kada se naduvam, nemogu ljudi pametnu recenicu da sastavim tako da sam odlucno presao na teske droge 8) hehe! sala, naravno...

ne stvarno bezim od vutre, barem mene opako zatupljuje kada sam naduvan :wink:

ajde me sada malo demantujte :roll:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Takodje zavisi i od jacine marihuane. Mislim ne moze se porediti dzok dnevno sa 3-5% thca sa ovim modifikovanim biljkama koje imaju 20-30%. To je onda totalno zagljupljivanje. Ove nove jake biljke su kao pecurke mozes se totalno istripovati.

Ponekad mi naleti nesto dobro i pazim koliko i kada to pusim. Sve u svemu pazite se jer moguce je da vam marihuana upropasti zivot ako ste osoba koja nema mjere.

Mislim i vino je zlo ako se ne znas kontrolisat.
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
Kao shto ti je vetj recheno, nemoj da pushish velike kolichine, a bogami nemoj ni mnogo chesto da pushish.

Jednom nedeljno je, po meni, idealno.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
1.Niko te ne tera da pusis,ni tebe ni bilo koga
2.Ako neko ocekuje da ce zato sto pusi biti pametniji,inteligentniji ili nesto trece grdno se vara
3.Vutru nije preporucljivo pusiti na poslu,u skoli,kad treba da vozite i sl.,ja je pusim da se opustim,nekad je u stvari cilj da ne mozes da sastavis recenicu :)
4.Ukusi su razliciti
5.Naravno zavisi i sta pusis
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
Sad sam se navario i tuplji sam no ikad, doduše ceo dan sam bio tupav(slabo sam spavam vetj par dana), ali ovo je smešno.
 
12.01.2006
39
1
0
www.psyshop.com
Pa ljudi shta da vam kazem vi onda nekontate ganju 8) 8) 8) Shto je pushite kad vas zaglupljuje,,,u stvari to samo vi mislite da se zaglupljujete kad se napushite,ja sam skontao da se tek posle pushenja u neku ruku moze zaglupiti,a i to bash ako stvarno puno pushish,mislim ako preterujesh....Ej ajo sam malo shta pogreshio nemojte mi zameriti josh uvek me drzi od jutra hahahaha :banana_trance: :banana_trance: :banana_trance: :banana_trance: :banana_trance: :banana_trance: :banana_trance: :banana_trance: :banana_trance: :banana_trance: :banana_trance: :banana_trance: :banana_trance: :banana_trance: :banana_trance:
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
GreenMan je napisao(la):
1.Niko te ne tera da pusis,ni tebe ni bilo koga
2.Ako neko ocekuje da ce zato sto pusi biti pametniji,inteligentniji ili nesto trece grdno se vara
3.Vutru nije preporucljivo pusiti na poslu,u skoli,kad treba da vozite i sl.,ja je pusim da se opustim,nekad je u stvari cilj da ne mozes da sastavis recenicu :)
4.Ukusi su razliciti
5.Naravno zavisi i sta pusis

:afroman: dobro reèeno :eek:k:
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
I kruh je štetan ako se s njim pretjeruje...u svemu, baš kao i sa vuljicom treba biti umjeren. Ja sam prije pušio stvarno bolesne kolièine i to apsolutno neumjereno. Normalno da sam bio oglupio i da je došlo do tog osjeæaja samodostatnosti i pada motivacije. Ali zaèuðujuæe, s koncentracijom nikad nisam imao problema, baš naprotiv. Danas pušim rekreativno... :) :idea: :cool_smoking:
 

DOGGY

Aktivan Član
01.11.2006
58
7
0
ma da, ja pusim da se opustim, a opustam se na razne nacine... znam dnevno spusit po 3-4 pljuge uz battlefield 2, ili, danas recimo, jedna prosjecna pljuga namazana s medom, i strgal sam se ko svinja, a gledal sam Deadwood, i Zlocinacki Umovi... MRTAV do jaja :?:
al si znam spusiti i pljugu dok idem do vz-a, to me isto opusta...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ispuni se nekm novim sadržajima, probaj èitat novi zavjet ili bilo koju duhovnu literaturu neznam bagavadgita naprimjer i to ÈIST KO SUZA par dana ma nek bude 2tjedna ko ga šiša
i slagat æeš reèenice ko knjiženvik kojemu je hobi zidarstvo :)
a poslje tog zapali jedan masni pa da vidiš...same pjesmee :))))))
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
Kobaja je napisao(la):
Sve je zlo u preteranim kolièinama.

Nemojte pušiti genetski modifikovane biljke! Pogotovo ako ste poèetnik!

za to su se pobrinuli "profi groweri" s balkana koji imaju ganju punu sjemenki...a thc-a ima u tragovima...
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
ne mislim na profi growere koji znaju sta rade, nego na "profi growere" ciju ganju u najvise slucajeva pusimo i mozemo nac na trzistu...
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
u zadnje vrijeme lose pamtim, jer sam zadnja 3mj. malo pretjerivala sa vutrom, ali sad nesmijem pusit jedno vrijeme, pa cu se valjda malo oporavit...
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
yuga?.... pa grci placu za domacom iz srbije...ne pitaju ni koja je ni koliko thc ima :D

pola ulica evrope je u albanskoj travi...a mi odosmo u offtopic...

ae vracamo se temi