Jestivo ulje+vutra?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.06.2009
14
0
1
45
Pozdrav svima! Elem, nasao sam par linkova na YT kako napraviti thc ulje za koriscenje u kulinarstvu pa me zanima misljenje iskusnijih tj ljudi koji su probali ovu varijantu. Linkovi:

[YOUTUBE]Extracting Cannabis Oil and Cooking with Cannabis with our host Primo Pot - YouTube[YOUTUBE]

[YOUTUBE]Cannabis Glycerin - YouTube[YOUTUBE]

Da li je neko probao ovu varijantu i kakvi su utisci? Jos nesto, posto sam presao sa duvana na e-cigaru, probao bih ovu varijantu (drugi filmic sa biljnim glicerinom) kao low cost vaporizer.
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
jel se moze prevesti to?
ili bar da se napise kao text sta govori i sta radi?tnx ako neko uradi to................deluje zanimljivo ali da ga bar razumem sta i kako tnx...............
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
da da. zanimljivo..
nego..lagani off..mene zanima ta e-cigarete. djeluje mi zanimljivo.znam da ima masa proizvodjacha i cigareta i extracta..ali,josh nisam imala prilike cuti iz prve ruke (od nekoga tko nema interes u prodaji tih stvari ) nekakvu nazovi recenziju..
koliko si zadovoljan time?
a sto se ulja tice-zar ne mislis da bi bilo bolje koristiti chisto kanabis ulje za tu cigaretu??
i..kako si mislio dodavati to ulje u cigaretu? kao shto se dodaje nikotinski exstrakt ili ??
 
23.06.2009
14
0
1
45
e-cigara je odlicna stvar za odvikavanje od pusenja, tacnije odvikavanje od duvanskog dima, nikotin i dalje unosis. Postoji domaci forum korisnika ovih cigareta, opisi svih modela na trzistu i iskustva s njima. imas i na YT opise i tutorijale. sto se tice konzumiranja THC-a, pa znam da je kanabis ulje ekstraktovano butanom i sl. mnogo bolja varijanta ( za e-cigaru nije jer je mnogo gusto), ali ja se licno ne bih zezao sa zapaljivim materijama, veoma sam trapav :dada
tako da bi mi ova varijanta legla ko budali samar ( znam da na taj nacin prave kantarionovo ulje i sl.)

zlavjestica je napisao(la):
da da. zanimljivo..
nego..lagani off..mene zanima ta e-cigarete. djeluje mi zanimljivo.znam da ima masa proizvodjacha i cigareta i extracta..ali,josh nisam imala prilike cuti iz prve ruke (od nekoga tko nema interes u prodaji tih stvari ) nekakvu nazovi recenziju..
koliko si zadovoljan time?
a sto se ulja tice-zar ne mislis da bi bilo bolje koristiti chisto kanabis ulje za tu cigaretu??
i..kako si mislio dodavati to ulje u cigaretu? kao shto se dodaje nikotinski exstrakt ili ??