Jetra i marihuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.11.2015
4
0
1
31
mozda ponovljena tema,ali stvarno se izvinjavam samo trazim pomoc
Zanima me ima li neko sa autoimunim hepatitisom a da uzima marihuanu,kakve su reakcije i da li znate bilo sta na tu temu
hvala unapred i jos jedno izvinjenje ako je prica vec bila ovde stvarno nis nasao.
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Pa nije to tako crno-bijelo,treba se malo posvetiti toj temi i prosurfati internet,pročitati iskustva jer ima raznih.

Bilo kakvo pušenje šteti,pa tako i vutre,jetri...dakle zaboravi na pušenje,eventualno ulje.

Malo sam surfao i nema bas nekog egzaktnog odgovora,iskutva...ali ne vidim ni da ulje steti,naletio sam na jedan clanak ali izvor je upitan,pa ne treba uzeti zdravo za gotovo.

Cheienne, VI - hepatitis C negativno utiče na milione života, i medicinski istraživači su pokušali decenijama da razviju vakcinu bez sreće. Ali danas, naš tim u Vioming institutu za tehnologiju sa zadovoljstvom objavljuje da je, uz pomoć naših partnera farmaceutskih smo provalio kod i može da isporuči isplativo vakcinu i lek na svetu u narednih 14 do 18 meseci ... a mi sve dugujemo kanabisa.

Naše istraživanje u oblasti hepatitisa C vakcinacije je počeo prošle jeseni, nakon što je jedan od naših pripravnika je tvrdila da je ona potpuno "izlečio" sama od hepatitisa C od uzdižući i isparavanje soj kanabisa koji je sama izmislila, koju naziva "Chunki Crimson. "Nakon dalje istrage, otkrili smo da ona nije sama sebe potpuno izlečen, ali njeni početni nalazi nas je navelo da pokrene punu studiju, koja je počela u našem objektu u Denveru, Kolorado u januaru 2014. godine.

U maju, VIT tim, u bliskoj saradnji sa medicinskim marihuane dispanzera u Denveru, kao i sa timom iz GlakoSmithKline, razvio probno lekove na bazi "Chunki Crimson" koji se konzumira tri puta dnevno, a zajedno sa supozitorije uvršten jednom dnevno. Ljudska ispitivanja pokazala da je 99,8% primalaca test leka su u potpunosti izlečena od hepatitisa C, dok je preostalih 0,2% su pokazali znake preokret, i teoretski može biti izlečen uz nastavak administriranje na rektalne supozitorije samo.

Do FDA, VIT se nada da će početi ljudskih suđenja na vakcini igle pod upravom shot kasnije ove godine. U međuvremenu, FDA je takođe razmatra naše postojeće testirani lek, koji GlakoSmithKline nada da će početi prodaju na tržištu u 2015. Oba leka treba da nadamo se biti dostupan na globalnom nivou u 2016. godine.

VIT ne odobrava nelegalno proizvodnjom ili prodajom marihuane. Međutim, oni sa pravnim pristupom medicinskim ili rekreativno marihuane, u državama u kojima se deregulisanih marihuane proizvodi, se podstiču da upravlja at-home suđenja koristeći pravni marihuanu. Marihuana treba da bude pušio, uzdiže, i / ili umetnut rektalno jednom dnevno. Molimo Vas da nam pošaljete email na [email protected] i opisati sve reakcije možete naići dok ovo pokušaja. - See more at: http://vitscience.org/marijuana-can-cure-hepatitis-c-vit-research-shovs/#sthash.LkMicICB.d
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Par puta u sedmici može se pusiti. Svaki dan se ne savjetuje.

Mišljenja so ponegdje različita. Upozoravaju, da previše pušenja, konzumacije vutre vodi u brazgotinjenje i cirozu jetara.
3-4 puta u sedmici jedna frula može, bez problema, više se ne savjetuje.
 
13.11.2015
4
0
1
31
[/QUOTE]
Pa nije to tako crno-bijelo,treba se malo posvetiti toj temi i prosurfati internet,pročitati iskustva jer ima raznih.

Bilo kakvo pušenje šteti,pa tako i vutre,jetri...dakle zaboravi na pušenje,eventualno ulje.

Malo sam surfao i nema bas nekog egzaktnog odgovora,iskutva...ali ne vidim ni da ulje steti,naletio sam na jedan clanak ali izvor je upitan,pa ne treba uzeti zdravo za gotovo.
stvar je u tome sto se autoimuni hepatit ne podvodi ni pod hepatitis c ni hepatitis b a veoma malo ima o tome i kanabisu na internetu,hvala ti
 
13.11.2015
4
0
1
31
Par puta u sedmici može se pusiti. Svaki dan se ne savjetuje.

Mišljenja so ponegdje različita. Upozoravaju, da previše pušenja, konzumacije vutre vodi u brazgotinjenje i cirozu jetara.
3-4 puta u sedmici jedna frula može, bez problema, više se ne savjetuje.

na meni ostaje da probam i vidim sta se desava,verujem da nece nista na lose izaci uglavnom ova tema sa autoimunim hepatitisom ce sigurno nekome zatrebati,hvala
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Možeš slobodno koju frulu zapalit. Bitno je, da se ne pretjeruje. Na prehranu moraš ionako obraćati pažnju.