JH auto,BM auto,WW auto / 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Neznam pisati smoke report :D
Trava je dobra.Obzirom da su Blue Mammothi skinuti najprvi,njih sam u neku ruku najviše i konzumirao u ovih...evo skoro prođe mjesec dana od kako je ugašena lampa.
Dobar je dim. Nije psihodelija neka žešća nego onako zatupljuje na trenutke. Ja sam to nekako ocijenio kao neke intervale koji nalijeću.
Počima da radi odmah nakon spaljene pljuge. Osjetiš da si prešao u neku drugu dimenziju. Gledaš,blejiš,slušaš i nakon nekog vremena,ide i do 15-tak minuta ... samo se odjednom trgneš i kažeš sam sebi; Kru'te mazo... šta je ovo bilo :D Đe sam ja to ošo' :upiii:
Onda nastupi period kad sam totalno priseban.
Do sljedećeg 'buđenja' :D
Jer ni ne primjetim kad me je ponovo uhvatio :smoke:
I tako u krug.
Spava se od njega dobro,čak je vrlo dobar za pred spavanje kad dođeš iz 3 smjene,onako umoran,otuširaš se zapališ Mammutha i legneš na spavanje.
Malo ispočetka znaju i neki zečevi iz crtanih filmova skakati ispod zatvorenih kapaka ... ali brzo se zaspe.Spavanje je neprekinuto i nema snova.
Uglavnom,dobar je izbor za sve one koji vole brz i kvalitetan dim.
Preporučujem prilikom uzgoja odraditi samo LST glavne grane.

Duvam pomalo i Jack Herera i White Widow. O njima ću u drugom nekom javljanju.
No da ne duljim,odnese me ovaj Mammuth :D evo par slika,današnjih.Rano jutro,nedjelja,sunce izašlo iza brda :lol:
DSCN0134.JPG

Blue Mammoth
DSCN0143.JPG

White Widow
DSCN0139.JPG

Jack Herer
DSCN0151.JPG
:sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Jack Herer :spliff:
Nemam više cigara,zapalio bih rado još jedan :) Bit će red malo čistoga pa kroz bong.
Jack ima intenzivan rad od kako je krenuo. Pola sata evo već ne popušta level :lol:
Kristalno je jasan rad i dosta pojačan. Sve kao nešto,ljubav teče kao slap :D DSCN0163.JPG

Na Vutra radiju neki dooobar čil praši cijelo vrijeme. Ubacuje me u svemir negdje dalje od zemlje naše.
Aj' živili ;)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
White Widow auto
Jedva napisa 2 smoke reporta :D sad bi trebao i za ovu damu nešto kaz'ti :)
Nije da ne udara,udara. Al' ne udara nešto jako. Priseban sam,opralo me na voće pa sam išao u papučama po mokroj travi od kišurine,ubrat dvije tri kruške.Smočio sam prste na nogama :D
A kako je to sve krenilo ...
Povučeš koji dim,pa ni ne primjetiš da ideš u kontra smjeru :upiii:
U igrici naravno :)
Dobro jutro Vutro:banana_rasta:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Ostalo je još da napravim maslac od trima te da se ispeku kolači. To ću ubaciti naknadno ;)
Sa velikim veseljem proglašavam ovaj dnevnik gotovim :joint2:
Zamolio bih moderatere da prebace dnevnik u Završene :banana_rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix and Stipe