Još jedno istraživanje..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
žešči bullshit (među tisučama drugih, mogli bi otvoriti firmu za trgovanje gnojem koliko ima već sranja o travi)
 
30.10.2008
8
9
0
35
ajoj muka mi dođe kad vidim ovakvo nešto.. još kad stalno na faksu učim o istraživanjima..to su vjerojatno samo glupi senzacionalistički članci koji šire dezinformacije..kapitalistički shit. nisu to ozbiljni znanstveni članci sa statističkim obradama i podrobnim objašnjenjima.
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Znas sta je, Ameri seru na svakom koraku, ne bi me zacudilo da im je ovo samo jos jedna novinarska patka, bas su u ovo zadnje vrijeme navalili sa nekom propagandom, svakih pet minuta reklama na TV tipa da li znate sta vam djeca rade dok su vani ! :eek:hno: Jadnici navalili kao stati na kraj "konzumiranju opojnih droga" Ma ne daj se narode :icon_lol:
A znas, oni i nemaju pojma sta jedu i kakva im sranja stavljaju u svu tu hranu koju kupuju u marketima, sve neki kao artificial flavours, a sopaju ih hormonima i GMO hranom, pa gdje ne bi rak dobili. Jos malo ce se Amerika u Cernobil pretvoriti, ja samo cekam kad cu se probuditi sa plivacim kozicama na rukama :icon_lol: