John McClane Vs. John Rambo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tko je jači???

  • John J. Rambo

    Votes: 1 33,3%
  • John McClane

    Votes: 2 66,7%

  • Total voters
    3

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Da se susretnu ova dva titana, golijata, dva momka, dvije ikone, dva ratna stroja....

Koji bi izvuko kraci kraj? Koji bi zavrsio na vjecnim lovistima?

Zasto?

(opisi posljednje scene borbe dobrodosli)

VS.
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
John McClane jer...

moze srusit helikopter u letu s autom... s druge strane rambo moze s lukom i strijelom, al jebiga... John McClane je vec u dva navrata srusio avion, boeing s teroristima i sad nedavno mig US vojske, a rambo?

Kuis, John McClane-u ne treba ni povez oko glave jer je celav i to je veliki plus!
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
kad John Rambo poludi pretvori se u John McClanea a kad on poludi pretvori se u Chuck Norrisa
chuck-norris-album2.jpg
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Brus obara F-35 i ubija helikopter autom...

Ali definitivno treba ubaciti Chuck Norisa a mogao bi i Steven Seagal...

chucknorrisalbum9ph7.jpg
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
chuck norris bi ih sve pobio...
mislim kakva pitanja :eek:hno:
isus hoda po vodi a chuck norris po isusu
jednostavno ne postoji način da ga pobjediš...mislim čovječ ne osjeća kad mu nožem probodeš crijeva šta mu onda ona **********ica rambo može kojeg peče nešto malo barutu u rani **********ica obična taj rambo je osjetljiviji od žene za vrijeme menstrualnog ciklusa...
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
E bogami je za mene najjači Tarzan & Jane .Pa vi pričajte šta god hoćete.
Kad bi svima ovima vašim Tarzan & Jane samo jednom vrisnuo AAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAglua aaaaaaaaaaaaaaa svi bi se usrali u gaće kad navale slonovi i ostalo životinjsko carstvo u pomoć Tarzanu & Jane. :icon_lol:
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
wannabeshaman1 je napisao(la):
chuck norris bi ih sve pobio...
mislim kakva pitanja :eek:hno:
isus hoda po vodi a chuck norris po isusu
jednostavno ne postoji način da ga pobjediš...mislim čovječ ne osjeća kad mu nožem probodeš crijeva šta mu onda ona **********ica rambo može kojeg peče nešto malo barutu u rani **********ica obična taj rambo je osjetljiviji od žene za vrijeme menstrualnog ciklusa...

HAHAHA
isus hoda po vodi a chuck norris po isusu, j-a-o
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ej BRE ne mesaj ISUSA u nase zajebancije na netu,verujes li ti u boga,plasis li ga se?Ovo nije mesto za verske stvari,znaci ne tipkaj nista sto ima veze s verom jer mnogi od nas ovde cvrsto veruju u boga...peace & respect:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
lol
ma svaka moja radnja i moj izgled svaki moj izdah i udah su neki ***** protiv boga...
ovo me stvarno počinje nervirat.
ovo je internet i mogu izražavat slobodno svoje mišljenje a samim time i vrijeđat boga
osim ako nešto uvezi toga ne piše u pravilniku što nisam pročito :D
i am agnostik

a ovo sa chuck norrisom je bila samo šala svrha nije bila nikakvo vrijeđanje boga niti provokacija.
samo iznošenje činjenica chuckove moći i da je on moćniji od samoga boga ništa više
nisam tebe vrijeđo tako da nema razloga da pizdiš.
kad bi ja pizdio na svaku uvredu mojih stavova vjerojatno bi već imao čir na želudcu i hodo po ulici sa AK-47 i ubio svako drugo biće koje vidim.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
wannabeshaman1 opusti se, sve je ok, ako on ne zna sto je sala, njegov je problem...

@70kgShita ni ti ne postujes Boga, napisao si malim slovom... :icon_lol:
ajde necemo toliko srat, pa zafrkancija je...