Joint samo prekršaj?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
A jel? Aktualna je i tema "debata" u kojoj se spominje kako para vrti gdje burgija ne može. Ne postoji pravilo sve je splet okolnosti, zakoni su rijetko za sve isti itd.
 
26.06.2013
38
25
8
Skoro kada sam se našao sa jednim dilerom pitam ja njega "Šta ima?"
A on će meni "Evo brate, malo bleja, malo teretana, malo smrt policiji".

Smatram da je ceo taj hejt prema običnom policajcu je nepotreban. Taj čovek na kraju dana radi svoj posao. Negde mu se beleži koliko je on džointa našao, koliko je "narkomana" priveo, koliko je dilera otkrio.
Naravno, ima besnih policajaca koji samo traže razlog nekoga da maltretiraju. Ali opet, ne treba njih kriviti već one koji su dozvolili da se oni nađu na takvoj poziciji.

Svakako, policija bi trebala da ima prečih stvari, ali kritikovati ih zbog toga bi bilo vrlo licemerno.
Svi mi dobro znamo šta su nam političari uradili od države (država), a opet šta mi kao pojedinici i kao grupa radimo da bi smo to promenili?

Zavadi pa vladaj.
Posvađaju zvezdaše i partizanovce, gayeve i str8taše, hrišćane i muslimane, Srbe i Hrvate, narkomane i policiju.
I dok se mi zamazanim očima borimo jedni protiv drugih zaboravljamo ko je pravi neprijatelj, dok nas on (izvinite na izrazu) guzi bez lubrikacije.
 

RolamPoKraju

Aktivan Član
10.07.2013
66
72
18
Ne bih baš rekao da je ispravno mrzeti bilo koga. Mržnja je samo prečica do loše karme. Svako će odgovarati za svoje na ovom ili na onom svetu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peta

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Mržnja je možda prejaka riječ, ali da su me svi nabrojani razočarali i da ih generalno ne volim, to stoji. Da ima poštenih političara, policajaca i dilera, još uvijek vjerujem, samo me strah da su to ugrožene vrste na pragu izumiranja :icon_lol:

Negooo, jesmo malo u off otišli? Jesmo, jesmo :common053: :smoking-banana-smiley-emoticon:
 
06.08.2015
288
229
43
35
Da malo odoffam.. frend u hr.. pusio na javnom mjestu.. tj. u centru.. neko prijavio.. snimka kamere neznam ti ni ja sta.. pigsi nanjusili.. dao decko osobnu otisao do stanice napravili zapisnik.. nije balonja al zivi s mamom i tatom.. nije mu nista bilo vazno osim da mu ne salju pisma doma.. dobio prekršajni.. nista para nista sud.. samo evidencija.. Ja sam drugi tip osobe.. nebi dao osobnu u sekundi bi zbrisao a ko prvo nebi pusio na takvom mjestu.. nemojte vi mene nista evidentirat dosta mi je da me pitaju iz evidencije ko ti je taj jer je pao s gramom.. i onda pusis ozbiljne poslove,na grani te jebu i nezz ni ja sta.. radje bi da pise napad na sluzbenu manji sam papak nego s padom..
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Manji papak?
Duboko vjerujem da će za par godina ili ranije za količine do 5-10g neće biti gonjena, a napad na službenu osobu će uvijek biti. A uostalom to je igra, njima je posao da te prijave ako te ulove, a na tebi je da budeš pametan. Pa ti biraj, napad na službenu osobu ili evidencija da si pušio đoks...
 
06.08.2015
288
229
43
35
Ja biram napad.. prozovite me ludim al meni je to tako poslozeno.. da neznam koji politicar smrce kox na haubi policijskog auta.. da to radi baja koja ima para ko govana nebi mu prišli jer njega se ne dira zapovijed odozgo.. tak da ove cipeliče bi radje raspalio krošeom i ulovio šturku pa kud koji mili moji.. nedam prekršajnu za ganju.. daj kaznenu za napad nočenje u luksuznoj čeliji i doručak ujutro..
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Čemu nasilje, uvjek možeš pojest pljugu i neš sitno trave, a više ni nema razloga da se nosi. Uvjek furaš onoliko koliko možeš pojest u jednom zalogaju ako već ne želiš platiti kaznu, koja je prosječno u razini minimalca za kojeg radi 70% ljudi u državi. Jbg, treba i tu reforma, i da se prekršaj plaća u skladu sa primanjima jer je nemoguće platit nešt ako nemaš odakle. Al treba to dokazati državnom aparatu, eee to je već drugi problem.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
06.08.2015
288
229
43
35
Heheh kralju.. sjebe te sustav ovako ili onako.. poznavao sam decka koji je izvrnuo pola policijske odlezao mjesec dana istraznog.. a jedan od blizih poznanika je pao s pljugom.. sad usporedba njih dvojice.. ovaj dize ruku kad pitaju ima li kaznjavanih i uredno kaze da je gurnuo policajca kad mu se unio u facu.. ovaj drugi dize ruku i samo kaze trava.. da smo bili s prvim malo bi se zbegecali provjerili osobne i aj bok..a ovaj trava odma pokrece pretres i paljenje lampi.. pa prica mi koliko ga puta iskljuce iz prometa kobre i rasture mu auto u pretresu..
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
A gle vjerovao ti ili ne ništa nije bez razloga. Sigurno dečko skreće pažnju na sebe svojim ponašanjem, ili se možda druži sa "mutnim" ljudima. Ja sam odležao svoju kaznu davno i time sam dobio tu "oznaku". Nakon toga sam u jednom svjedočenju jasno rekao da sam konzument, moje mišljenje je da nemam potrebe to skrivati koliko god ilegalno bilo, i nitko mi ništa nije rekao niti me je itko radi toga potlačavao. Sad je nakon svega prošlo dosta godina, ja sam malo ostario, primjetio sam jedno vrijeme kad sam izašao uz uvjet od 6 mjeseci da me smradovi prate i promatraju iz prikrajka, ja sam ih ignorirao i kad su se uvjerili da im nedajem nikakvog povoda i sumnje jednostavno su se odlijepili. Svatko svojim postupcima bira želi li privlačiti sumnju ili ne, nekad potpuno nesvjesno i onda kao kontraefekt dobiješ istu reakciju sa druge strane.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rancero