Jućer prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.04.2016
3
14
3
rajvoSa'
E ovako, jucer sam zapalio svoj prvi joint, ja i jaran uzeli 0.5 g pomijesali sa duhanom i smotali i ispusili, znaci nikad ljepsi osjecaj nisam dozivio, stalno sam se smijao i bio sam u nekom tripu da svi ljuti gledaju u mene, evo danas sam se probudio kao nov, jedva cekam ponovo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: StepaTHC
17.06.2015
142
137
43
Bolje pričekaj i dobro pročitaj ovaj forum i onda kreni sa svojim uzgojem i uštedit ćeš si jednog mercedesa na taj način + nemoj nikome govoriti o tome ni najboljem prijatelju, ako već budeš imao koga za duvanje ako hoćeš počastiti, i ovo ti je krivično djelo samo da znaš, pazi koga ćeš častiti, uvjek reci da si sredio od nekog crnca, . I najbolja stvar kod vlastitog uzgoja je šta znaš šta pušiš da li je to indica ili sativa ili hibrid sa dominantnon sazivom ili indicom, možda si sad imao sreće pa si naletio na hibrid sa većim udjelom sative, jer kažeš da si se stalno smijao, pa te je kasnije preuzela indica i lijepo se naspavao. Drugi puta neznaš šta ćeš dobiti pa možda budeš opet očekivao isti osjećaj, smijeh, a ono dobiješ Northern Lights pa te zakuca, ili očekuješ naveče da spavaš a dobiješ neki Haze pa se isparanoišeš.
Mnogi se možda neće složiti sa ovim što sam napisao, ja bi volio da sam imao ove informacije život bi mi bio puno kvalitetniji.:):thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: espA
17.06.2015
142
137
43
Ovo me podsjeća na vic o pušaču i nepušaču; kaže nepušač pušaču, eh koliko već dugo pušiš mogao si imat ferarija. Pušač ga pogleda i pita, a gdje je tvoj? ;)
Slušaj novčana ušteda je sporedna u ovom procesu glavna beneficija je u tome da će ostati ispod radara od:murija:osim ako neko voli da ima posla sa :murija: onda nek zanemari ono što sam napisao i nek radi sve kontra.:razvaljen::
 

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
kizo123. Nisam mislio ništa loše,do pred mjesec dana nisam imao blage veze o Hejzu. Samo sam eto komentirao sinoćno iskustvo sa friško skinutim hejzom smiley9934...
Inače,slažem se s tobom,da nije bio spomenut hejz nebih ništa ni komentirao...
Ti si mene shvatio bukvalno u cijeloj ovoj priči :D...
Stej haj :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Istina... ako daš zadnjih 50 eura za mrkvu, a nisi platija struju i posuđuješ, najčešće imaš problem. Zapamti...

Lijepo iskustvo koje je izvana potaknuto vodi do želje da se ima to što je potaklo. Stvari, žene, pažnja, "moć" itd...

Nezadovoljstvo u svojoj koži vodi u ambicije da se nabavi ono što će promjenit taj osječaj... to se najbolje zamagli sa nečim "zdravim i društveno prihvatljivim".

Ali opet, "nekad je cigara samo cigara". Budi mudar, puši i uživaj ali budi dovoljno hrabar da primjetiš kad postaješ rob nečeg. I kad to primjetiš znaj da to šta tebi fali nisu niti stvari, žene, trava i slično nego "ljubav-svijest" koja je ujedno i dizalica i spuštalica, opuštenost i euforija.

:djede:
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
i ja sam u početku mislio da me svi gledaju kad sam nadimljen, i da me kuže. dugo sam morao izbjegavati ljude kad pušim, ,,,danas bi najrađe pred njima smoto na sred trga nekog,
 
  • Sviđa mi se
Reactions: espA

Slične teme