JuicyFields.io - crowdgrowing platforma za uzgoj kanabisa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
Ha gledaj kolega moje financije su moja stvar, ja ti mogu pokazat jednu od svojih uplata/isplata i opet s time nisi ništa dobio, ja ne razumijem da tu par ljudi napravi paniku zbog no name review botova. Lijepo piše u prvim postovima da se ulozi ono što možeš izgubit i da te boli jaje.

Druga stvar je što na balkanu živi sirotinja i ulaze novce za kojima onda roni suze.

Neću uopće se raspravljat oko prevare, za uzvrat vam mogu sredit obilazak bilo kojeg postrojenja s kojim Juicy radi pa imate priliku bit pametni i postavit tamo prava pitanja. Za sve ostalo cu odgovorit sutra u dužem postu, a za pitanja oko scama i tome slično, neću ni odgovarat više.

Potrudio sam se sve objasnit i napisat iako nemam nikakve koristi i mogao sam nastaviti s time u pozadini, na vama je hoćete uložiti ili ne.
 

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.308
9.457
258
Nije lose biti skeptican, bio sam i za bitcoin skeptican pa se ispostavilo da sam u krivu. Mislim da je bas dobro da se odradi research za sve u sta se ulazi i ja tako radim da bi izbjegao potencijalni scam, sve u sta dajete svoju lovu treba dobro istraziti. A sto se tice ovog projekta, meni osobno je jakooo zanimljiv i jako me zanima tvoj post sutra, i volio bi ako ima mogucnosti uvjeriti se sam u to sve kroz nekakav obilazak @kveLe ako se ispostavi da je to legit, ja sam definitivno juicyfields buduci investitor :D
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Ha gledaj kolega moje financije su moja stvar, ja ti mogu pokazat jednu od svojih uplata/isplata i opet s time nisi ništa dobio, ja ne razumijem da tu par ljudi napravi paniku zbog no name review botova. Lijepo piše u prvim postovima da se ulozi ono što možeš izgubit i da te boli jaje.

Druga stvar je što na balkanu živi sirotinja i ulaze novce za kojima onda roni suze.

Neću uopće se raspravljat oko prevare, za uzvrat vam mogu sredit obilazak bilo kojeg postrojenja s kojim Juicy radi pa imate priliku bit pametni i postavit tamo prava pitanja. Za sve ostalo cu odgovorit sutra u dužem postu, a za pitanja oko scama i tome slično, neću ni odgovarat više.

Potrudio sam se sve objasnit i napisat iako nemam nikakve koristi i mogao sam nastaviti s time u pozadini, na vama je hoćete uložiti ili ne.
Ajde reci gdje u njemackoj mogu u obilazak i kako da termin napravim?

I nisam ti reko izvadak da mi posaljes nego isplatu jedne biljke.a nijedan post ovde nije spomeno isplatu svaki post je prica o uplati.
 

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
Pa ne razumijem kakvi trebaju bit postovi ako nitko nije upoznat s njima bio prije ove teme i tek radi uplate :).. Imaš ured u Berlinu i sve se dogovori bez problema ili ću ti ja dogovorit, jbg ako vam je teško shvatljiv pojam crowd growinga onda ne znam, guglajte dalje. Na putu sam pa popodne odgovorim na sve zadnje postove i dodam novosti. Također trebali bi bit na Cannafestu u Pragu pa se skontamo za đoks tamo i popričamo s njima :)
 

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
JuicyFields ide dalje punom parom, novosti u nastavku :)

Nakon što je završio CB Expo Zurich i CannaBiz Expo, od 1. do 3. listopada ekipa se seli u Meksiko na Reforma CANACO Expo i očekuju više od 1500 posjetitelja dnevno. JuicyFields je na istom eventu glavni sponzor, a iako teško vjerujem da imamo nekog člana tamo - moguće je ugrabiti free karte ako se pronađe Juicy bus/bicikl i odradi slikanje s njima. Također u Meksiku je bio potres ali su datumi za biljoze ostali isti (upravo zbog ovih slučajeva imamo osigurane biljke).

Što se tiče CB Expo Zurich, prisutno je bilo 84 izlagača, a posjetitelja je bilo oko 2000. Možda najzanimljiviji su CannaAndes i Prof. Dr. Sc. Nikolai Valkanov (Međunarodna akademija znanosti) iz Bugarske koji je bio veoma zainteresiran za JuicyFields platformu odnosno JuicyBox i to nam daje još jedan poguranac.

Kako bi bili u koraku s korisnicima koji se rapidno povećavaju, JuicyFields se također obvezuje izgraditi pouzdane odnose s distributerima, ali i izgraditi i vlastite lance opskrbe i infrastrukturu. Ovdje vrijedi spomenuti također da je njihova podružnica Competitive Purple dobila dozvolu za uzgoj 1000 kg medicinske marihuane u postrojenjima već ranije spomenute tvrtke Sabores Purpura (količina se odnosi na mjesec). U međuvremenu traju pregovori s njemačkim farmacijama kako bi se povećala prodaja i distribucija i osigurao daljnji rast. U nastavku možete virtualno posjetiti kompaniju Sabores Purpura i pogledati kako se to radi.


Također ukoliko nekoga zanima, 29. rujna održava se Zoom webinar na kojem će sudjelovati Dr. Yesid A. Ramirez, Sharon Price i Kai-Friedrich Niermann. Bit će govora o napretku legalizacije na različitim tržištima u svijetu, o prednostima legalizacije i utjecajima na medicinsku i farmaceutsku industriju. S obzirom na pozadinu navedenih ljudi webinar bi trebao biti pun pogodak, a dotaknut će se i europskih propisa u pogledu zaštite potrošača, sigurnosti proizvoda i novih proizvoda od kanabisa.

CB Expo Zurich 2012 - Aftermovie

 

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth