JuicyFields.io - crowdgrowing platforma za uzgoj kanabisa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

boscco

Aktivan Član
16.02.2016
116
393
63
74
Evo ja sam kod njih završio dva "growa"... u svakom growu sam imao po 2 biljke.
Svaki grow je imao po 96g :) meni ovo liči na neki virtual grow jer kako da u dva growa imaš tačno istu gramažu od 96grama :) to je u praksi nemoguče :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
S zamisli u praksi da stvarno svaku biljku vazu pa računaju svakom posebno u 0.2g. :) odredjen je neki prosjek. Ponekad od biljke ne bude ništa ili bude nesta, a nekad odskoči. Ako je od klona, vrlo lako moguće da sve u daju skoro identično :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
Evo ja sam kod njih završio dva "growa"... u svakom growu sam imao po 2 biljke.
Svaki grow je imao po 96g :) meni ovo liči na neki virtual grow jer kako da u dva growa imaš tačno istu gramažu od 96grama :) to je u praksi nemoguče :)

Tu je njihov prostor za "manipulaciju", mogu svakih 108 dana dat drugi postotak, mogu te 3 ciklusa držati na istome u gram. Zato je i raspon od 36 do 66 posto. Na našeg jednog kupljenog klona, oni zapravo posade njih nekoliko.
 

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
Hej ho ekipa, malo sam odmorio od nama drage biljke nakon svih sranja koja su me zatekla.. Nego čisto da bumpam temu i da vidim jel još vrtite lovu, još malo i bit će godinu dana otkako sam ubacio neku ekipu s foruma u to, što znači da su neki odradili već i 3 ciklusa... Također svaka čast dečkima/curama koji su okrenuli već finu lovu i nudili mi ljetovanja/poklone etc., nadam se da ćemo nešto i iskoristit :)

Updejtat ću sutra/preksutra malo temu s novostima u zadnje vrijeme, ali po svemu sudeći 2023. godina će biti vrhunska za JuicyFields i e-growere.
 
Poslednja izmena:

hejzoni

Aktivan Član
Banovan
25.02.2013
170
590
93
Barcelona
seedstockers.com
Ma ponzi shema, peglajte dok mozete... Pricao sa par njihovih ljudi po expu, pojma nemaju o nicemu. Pricaju da uzgajaju biljke u Danskoj npr. a ta firma u Danskoj nema licencu za uzgoj, i uopce ne uzgajaju. Ekipa prodaje 20 istih biljki... Dok god ulazete minimum, bit ce ok. Al nemojte se zajebat pa uci sa par hiljada :wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

hejzoni

Aktivan Član
Banovan
25.02.2013
170
590
93
Barcelona
seedstockers.com
A ja radim u industriji, i znam sta pricaju ljudi iz industrije o njima. Osobno sam pricao sa par njihovih ljudi, znaju ono sto im kazu. Cim ih pitas nesto vise informacija, izgube se.

Uzgajaju u par drzava da, ali ne uzgajaju u svima u kojima oglasavaju da uzgajaju. Za Dansku sam 100% siguran, to je provjerena informacija.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: ironymous

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
Danska kompanija je tek krajem 4 mjeseca dobila potrebne certifikate i nije najavljeno jos da su krenili growat? Jbg 2 godine ljudi vicu da je ponzi, a oni se sire sve vise i vise :)
 

hejzoni

Aktivan Član
Banovan
25.02.2013
170
590
93
Barcelona
seedstockers.com
Ne znam koja tocno firma, al je nama lik rekao da vec growaju tamo, sto provjereno nije istina :D

Rade ljudi vec 2 godine, vrte se pare, sad su poceli biti sponzori na svakom expu (od najmanjeg do najveceg)... Vecina ponzi shema traje par godina :D

Ja se nadam da smo svi mi u krivu, i da nece biti, ali vidjet cemo!
 

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
Gugl prevoditelj
''Nije tajna da JuicyFields podržava svoje suradnike i ulaže u njihov razvoj. Na ovaj način uspješno je izvršen transfer od 5.000.000 EUR jednom od naših partnera u Južnoafričkoj Republici – Dacha Corp.
Dacha Corp je odabran iz vrlo specifičnog razloga, budući da vidimo da ovaj projekt igra ključnu ulogu za ekosustav JuicyFields. Planirani obujam proizvodnje je 40 tona biomase godišnje. Osim toga, zahvaljujući Dachi, trenutno razvijamo i pregovaramo o četiri sljedeće vruće poslovne prilike.
Ogroman projekt od 40.000 m² usklađen s GMP-om u KwaZulu Natalu, Južnoafrička Republika.

Sada čekamo odobrenje prospekta u Danskoj, što će nam omogućiti poslovanje bez ikakvih ograničenja.

Dodatno, želimo se uvjeriti da menadžment Juicyja gleda na te neophodne prepreke kao da ćemo osvojiti novo tržište ili zemlju. Svatko je savršeno svjestan pravnih složenosti u cijeloj industriji kanabisa koje su neizbježne. Osim toga, svašta se može dogoditi u bilo kojem trenutku u bilo kojem dijelu svijeta i ta promjena može biti povoljna ili ne, ali mi nemamo drugog načina nego se nositi s tim na najsočniji način, kao i uvijek :)''