Just another first time grower ...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Super ovo izgleda (za sad), ali imaæeš problema kasnije, koliko vidim, veæ sad udaraju (ne jedna u drugu, nego u zidove, što opet vodi do uvijanja vrhova. Ako ovako nastaviš, imam osjeæaj da im je "tjesno" unutra sad, a kamoli kasnije kad se razgranaju, a vidim da si i cjepno vrhove, što znaèi opet da æe ti u stranu više iæi, nego u visinu....
Ne znam možda griješim, ali ovako kako se vidi na slici, biæe im tjesno kasnije 100% (veæ sad neki listovi "udaraju" u zidove i samim tim kriviæe im se vrhovi, koji kasnije æe poèeti da žute, bla - bla - ostatak znamo svi ...
Sretno
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Stoji sve što si rekao, ali zaboravljaš da neæe sve bit cure. :wink:

Sutra idu na 12/12, a ako od 8 komada 3 budu cure ... ja zadovoljan. :D
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Nadaj se da su 3 cure... Jer sa tvojim lampama nije OK ako porastu mnogo velike (samo vrhovi ce imati svetlo) a u sirinu nemaju previse mesta da rastu...
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Mislim da smo sad veæ zagazili u mlaæenje prazne slame, gatanje iz graha i gledanje u kristalnu kuglu.

Ja æu dat sve od sebe, pa šta bude ... :?
Svaka faza æe biti dokumentirana pa ako ništa, neko æe nauèit na mojim greškama.
 

BossGrow

Aktivan Član
04.12.2006
110
21
18
41
nije mi jasno zasto nisi improvizirao neki reflektor, ovako ti oko 40% svjetlosti koju sijalica isijava prema gore nema nikakvu korisnu funkciju, mozda malu
ili si ih skinuo da mozes slikat :roll:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Btw: mogu poslužiti bez reflekora gornjeg, al' onda ih treba okaèiti da vise. Negdje sam èitao da ova "metoda" bolja, ali nažalost treba više sijalica nego inaèe :(
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Koki je napisao(la):
Btw: mogu poslužiti bez reflekora gornjeg, al' onda ih treba okaèiti da vise. Negdje sam èitao da ova "metoda" bolja, ali nažalost treba više sijalica nego inaèe :(

A bogami i prostora treba više. Ta metoda se uglavnom koristi u grow roomovima, prednosti su oèite ako imaš viška mjesta, opreme i novaca. I ventilacija ti bolja treba jer su lampe bliže biljkama ...
 

BossGrow

Aktivan Član
04.12.2006
110
21
18
41
da ali kad ih stavis vertikalno, normalno bez reflektora imas manji urod za kojih 30% u odnosu na ono drugo, barem tako kazu u THC labs
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Koliko sam vidio na video tutorialima te "visece" se koriste dodatno uz "glavne" povise biljki. Sluze da donji listovi i ovi sa strane imaju svijetla. Barem sam ja tako skontao ... :?:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Closet freak

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Ako ti je hps od 150-250w pomocna lampa koliko je w glavna...

ps: nemojte da mi odgovarate... pretpostavljam...
 

BossGrow

Aktivan Član
04.12.2006
110
21
18
41
ja mislim da je bezze, sada koki spominjao neki poucni filmic iz THC laba, e pa tu lik da demonstrira pokaze dva gardena, jedan do drugog iste velicine, iste vrste i s istom rasvjetom, samo je jedan imao oko sijalica kao one kisobrane, a u drugom su sijalice visile uspravno bez reflektora, isti je broj sijalica u pitanju
biljke koje su rasle bez reflektora su takoder imale velike glavne budove, samo sto su bile 20ak cm manje i dale 30ak% manje uroda :!:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
TorcidaSpalato je napisao(la):
Koki je napisao(la):
Btw: mogu poslužiti bez reflekora gornjeg, al' onda ih treba okaèiti da vise. Negdje sam èitao da ova "metoda" bolja, ali nažalost treba više sijalica nego inaèe :(

A bogami i prostora treba više. Ta metoda se uglavnom koristi u grow roomovima, prednosti su oèite ako imaš viška mjesta, opreme i novaca. I ventilacija ti bolja treba jer su lampe bliže biljkama ...

Zašto imaš jednu gore i jednu koju spuštaš izmedju biljki toèno u sredinu i onda samo rotiraš tegle i sunèaš svoje biljke udonjoj površini po potrebi.

ali to je samo moje mišljenje... pa ti vidi
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
TorcidaSpalato je napisao(la):
Koliko sam vidio na video tutorialima te "visece" se koriste dodatno uz "glavne" povise biljki. Sluze da donji listovi i ovi sa strane imaju svijetla. Barem sam ja tako skontao ... :?:

I ja tako mislim, eh sad, pošto nemam tog iskustva, nemogu prièati sa 100% sigurnošæu o neèemu
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
jeeeeeeee !!! :not_nice: :kartman_ljut: :kartman_hasa: :gold_maryjane: :rafaelo: :banana_jahach:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.