Just another first time grower ...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Lep SOG... Steta sto nisu fem semenke pa da budu sve zenke.

Nego pretpostavljam da znas:

-prvo ce muzjaci da se pokazu
-uzmi lupu i gledaj ih svaki dan
-ako nadjes muzjaka odmah ga izbaci
-posalji mi plantelu postom :D
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Sumljam da je ovo mudonja ...



... sta se vama cini ?

Evo slika sa Erowida za usporedbu.

cannabis_male3.jpg
 

BossGrow

Aktivan Član
04.12.2006
110
21
18
41
na svu zalost, ta ti je TAJ
mudonja :x
a odma ga digni da das drugima vise svjetla
pretpostavljam da ti ne trebaju sjemenke
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Posto mi je prvi grow, nemam osobnih iskustava kad bi trebale pokazati spol, po prici drugih, od 5 do 7 dana ...

Za sada se ova jedina razlikuje od ostalih, jedina ima "jajca" i formira "krunicu" na vrhu.

U svakom slucaju, slike slijede ...
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Sad sam pogledao u box, josh jedan mudonja ... znaci ostalo je 6 komada.

Slike idu kroz koji dan jer sam opet bez digitalca. :->
 

hsrt

Aktivan Član
05.01.2006
69
3
0
BossGrow je napisao(la):
ja mislim da je bezze, sada koki spominjao neki poucni filmic iz THC laba, e pa tu lik da demonstrira pokaze dva gardena, jedan do drugog iste velicine, iste vrste i s istom rasvjetom, samo je jedan imao oko sijalica kao one kisobrane, a u drugom su sijalice visile uspravno bez reflektora, isti je broj sijalica u pitanju
biljke koje su rasle bez reflektora su takoder imale velike glavne budove, samo sto su bile 20ak cm manje i dale 30ak% manje uroda :!:

gde mozemo videti to?
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
cuj kolko ja vidim po izgledu tog lisca dosta njih bi moglo biti zenke... znam da mnogi nepodrzavaju procijenu spola po izgledu lisca, al evo spremam se uskoro i to proučiti... Evo nedavno je počeo novi grow, i bas evo zabiljezit cu izglede lisca svih biljaka pa cemo vidjeti na cvjetanju. bit ce to 1. scrog pokusaj. Kompletna dokumentacija uzgoja uskoro u zasebnoj temi da sad ne offujem. eto toliko
 

BossGrow

Aktivan Član
04.12.2006
110
21
18
41
evo opet sam pogledao film (690mb)
urod bez reflektora je manji 50%
ne znam jeli imas limewire, ako ne skini ga i upisi naziv video file-a
a zove ti se "weed How-to-grow-marijuana-dvd"
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
BossGrow je napisao(la):
ja mislim da je bezze, sada koki spominjao neki poucni filmic iz THC laba, e pa tu lik da demonstrira pokaze dva gardena, jedan do drugog iste velicine, iste vrste i s istom rasvjetom, samo je jedan imao oko sijalica kao one kisobrane, a u drugom su sijalice visile uspravno bez reflektora, isti je broj sijalica u pitanju
biljke koje su rasle bez reflektora su takoder imale velike glavne budove, samo sto su bile 20ak cm manje i dale 30ak% manje uroda :!:

Hmmm, zanimljivo. Ima li veze ako je reflektor obojan sjajno bijelo. Napravio sam ga od starog poklopca za plinski štednjak, znaći emajlirani čelični lim, sjajno bijeli?
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Eddie je napisao(la):
Sta mu fali, imaces mozda 5% manji prinos.

Znaci to je OK?

Ali baza je u tome šta su mi ostale samo tri cure (hm,hm jedna je ustvari "ono" iliti hermi) a izgledaju ko bonsaiji.
Cvatu misec dana, i ako ovako nastave ako buden ima sa njih 20 g zelenoga, bice dobro.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.