Just another first time grower ...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Budući da nisam pisao o soil mixu, evo par riječi (slika) na tu temu ...

Substral - Terra Magma - ph 6.5



Hydroton



Kamena vuna



Stiropor



Omjer mixa (odokativnom metodom): 15% hydroton, 15% kamena vuna, 10% stiropor, 60% zemlja.

P.S.
Stiropor ide skroz usitnjen.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Photo update ... 52. dan 12/12



Biljke pokazuju znakove početka kraja životnog ciklusa, listovi su počeli žutjeti, headovi su puni i masni, preko 50% pistila je brown.

Sinoć sam ih zadnji put zalio, sad ide suša 4 dana, 2 dana pod lampama i zadnja dva dana u potpunom mraku.
 
28.02.2007
0
0
0
35
Ej ljudi! Ove godine sam se odlucio za malu sadnju pa bi mi dobro doslo da mi preporucite kakvu dobru vrstu za outdoor, jos sam debeli amater pa bi mi svaka pomoc dobro dosla
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Probaj sa mikrovalnom osusiti neki cvjetić, da vidiš kakva je :)....
Samo nemoj onda da sve tako završe u mikrovalnoj..... ipak normalno sušenje naravno bolje, ali ja sam u par navrata (kakvih par, nekih dva-tri mjeseca) obrstio (to je zadnji grow što je bio) jer nisam mogao čekati još sušenje.
U mikrovalnoj staviš na najmanje (obično nove imaju ono kao odleđivanje) na tu temp. staviš i bukvalno vidiš kako se skuplja grana i čičci, okreneš par puta (ovo sve traje oko 2 min.) i gotovo (jes da još ima hlorofila pa nije onaj njen pravi miris kao kad je suha) ali za pušenje razvaljuje. Mnogo raje koji su probali, kažu da u zadnjih 15 god. bolju nisu pušili. Čak mi je jedan "izvrno" od vuve.... bukvalno pao!!! :)

Ali opet, naravno, najbolje je da se osuši regulara, a ovo samo da se proba učinak!!! :)

Inače extra, fino, fino....
 

BossGrow

Aktivan Član
04.12.2006
110
21
18
41
pozdrav bezze, podrska

u vezi te mikrovalne, i ja sam s njom popusio pola jedne biljke, nemas za pusit, podes sa skarama do biljke i za 3 min pusis joint

ali nije to ono
prva stvar smrdi ko kuhana salata
ne znam po kojem principu to zracenje grije, ali znam kad stavis krafnu na pola minute ona marmelada bude vruca ko pakao, zato i osusi vrh u pola minute, a kako utjecu vrlo visoke temp na THC ne znam, ali sam siguran da nije na povoljnoj strani jer se i osjeti razlika na lose
opet ovisi kakva je mikrovalna,
meni je max 900W i osusi vrh u pola min, ali ako stavim na 150W, treba 3 min i high je puno kvalitetniji


ps.
nisam primjetio da je ovo splicin dnevnik uzgoja pa cu brisat za dan-dva
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Pa upravo to sam i govorio.... Treba se staviti na naaajslabije što vaša mikrov. ima (kod mene stoji ono kao "odleđivanje".... i 4-5 minuta ja nju lagano i okrećem (počne pucketati odmah na početku i ima kao malo dima (tu garant ispari mnooooogo) ali opet kad zapalim razguli me ko papir :) .... (što opet znači, da će biti bolja kad se fino osuši, mislim normalnim putem....)
Smanjiti na najmanje što postoji, i svaki "krug" (ono kad se okreće) ja otvorim (naravno mikr. odmah stane i okrenem vrhove) i opet tako (a postavim na 3-5min) s tim da pri kraju sve stavim na jednu kamaru (tj. u sredini) i tako zadnjih 15-sek bez otvaranja. Inače kad ih tek stavljam, gledam da ih stavim sa strane, ono da se što više vrti

Što se tiče smrada, to si u pravu (smrdi kad je ono pomirišeš, nema onog finog mirisa kao kad se normalno suši, ali kad se zapali, skrooooz druga priča, btw: čičci su tvrđi (još najbolje kad se pri kraju znači sve stavi na gomilu i stisneš (to u sredini i ne otvarati vrata zadnjih 15-20 sek.) i to je to, kasnije kad se puši ne osjeća se smrad, nego baš onaj pravi....
Et' neki koji su pušili, kažu da nije bolje vuve zapalio 15god. (jedan mi bukvalno pao, a pušio rega prije.... eee pao isto svijeća, ja kontam zajebava se....ko u Counter-u kad nekog snajperom zdrmaš u vugla) :) hheheheh sviju mi... inače vrsta je bila KQ (ako se dobro sjećam)...
btw: Hvala Boss na podrškama
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Prije nego ćeš brisati pitao bi kolike su ti bile ove najveće tegle od 7L?
Mislim na 'promjer' (20cmx20cm primjera radi) i visinu...:crash:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.