Juzna afrika 2010

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
evo otvaram temu , pa da malo diskutujemo ko kako gde ako ima zainteresovanih za sport..

ja licno smatram da srbija ove godine ima jako dobru reprezentaciju posto su svi igraci dosta aktivni u ligi sampijona a po meni to dosta igra ulogu..

samo se bojim da ne budemo obrukani ko u nemackoj to je nesto ne ponovilose :icon_arrow:

sad cekamo nedelju prva utakmica sa ganom nadam se pobedi ..

CILJ : silj je da igramo cetvrtfinale pa kako bude onda posle , mozda ce neki reci nema sanse al ja neverujem tome tako da me nemojte ni ubedjivati siguran sam da igramo cetvrtfinale..

a jos veci cilj i osveta je da dobijemo nemca pa makar izgubili od australije ,, ovo je vec prica za sebe :)

pozivam sve na diskusiju , fanove fudbala i pisanja korisnih informacija , posto ja bas nisam neki iformator sto se tice fudbala ja ga samo gledam..
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
dosta teska grupa , a i englezi su valda jedva cekali osvetu a i da ste prosli u baraz ko zna na koga bi naleteli osto ove godine stvarno jako tezak baraz je bio .. kontas kad su francuzi morali rukomet da igraju da bi isli dalje :)

jebiga haze takva tura .. bar imas kome naijati ja kad su hrvati igrali prosli put sam navijao a njih kao da je moja reprezentacija ,, nije da te ja orijentisam nego samo kazem.. necas valda za slovence da navijas naravno sala :)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ja bi volaeo da pobedi domacin..

a zasto samo tako iz zajebancije mislimd a su zasluzili jednu pobdeu..
 
23.09.2009
1
0
0
37
i ja navijam za afriku,najgotivnije je to sto dok radoznali penzosi,panduri i spijuni bulje u tv mozemo da idemo da bastica.
sto vise njih prati prvensto za sve nas bolje.
hhahaha,idem da menjam slicice
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
gotova prva utakmica mexiko juzna afrika 1:1

eto svakom po parce :)

uvece igraju urugvaj francuska takod a ladite pivo :)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
evo koreja razbija grke psoto su losi naskoroz neverujem da i takva reprezentacija dojde na svetsko..

od danas se igraju vec tri utakmice ovo je prva koreja i graci onda:

15.35h argentina nigerija ovo ce bude dobra utakmica...

i uvece u 20.10h engleska USA samo da napomenem da u poslednje vreme pratim kako igra usa tako da nije cudno ako pobede engleze a sto bi ja naravno voleo..

mislim da se nasa grupa ukrsta sa ovom gde su ameri..tako da ako budemo prvi u grupi idemo na druge sto bi bili englezi i onda ih napunimo golovima :)::)

TROPIKO EVO TI LINK NA STREEM ONLINE

http://www.livescorehunter.com/flsv.html
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
IDEMMMMMMMMMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OLEOLEOLLEEEEE SVE ZA ORLOVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

tek sada za mene pocinje 16.50h pozdrav svima . :)
 

Cannabeast

Aktivan Član
13.06.2010
53
7
0
37
TOOOOOOOO MAJSTOREEEEEEEEEEE,ZA SVE ORLOVEEEEEEEEEEEEEEE
prognoziram 2-1 za nas
ZOKI ti to po moljcevom fazonu,obilzis malene dok su ulice prazne????
 

Cannabeast

Aktivan Član
13.06.2010
53
7
0
37
prvo poluvreme su igrali kao vrapci i bilo bi bolje da sve teke igraju sa 10 igraca,
ovo podseca kao protiv holandije kada je stankovic dobio crveni
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma dobro su igrali samo malo slabo napadali imali smo sanse al jebiga.

sudija ujebo celu tekmu al jebiga penal je bio samo onaj crveni me nervira takvom labilnom sidiji netreba dati da sudi eto upropastena utakmica...