Kaafaaa!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doc_doc

Aktivan Član
13.12.2013
91
103
0
svako jutro kava obavezno za profunkcionirat, ako popijem navecer nema spavanja, ali ujutro obavezno a popodne neka ritualka u kaficu i ko bog, ima mjesta di super rade i gdje imaju dobre kave to bas one sto pise da imaju a ne neke divlje i jos pregorene to me izuje od muke kad dobijem
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Kafa je zakon, pogotovo jutarnja, ali popijena a ne ispusena.

Svasta ce mladi da probaju, sto nije ni lose, jer da mlade generacije nisu svasta probavale mi danas ne bi ni makli dalje od vatre i pecine, sa sve toljagama u rukama.
Naravno, pored pozitivnih eksperimentisanja postoje i negativna (kako kome je sta negativno) ali ovo pusenje kafe je, pretpostavljam, mnogo nepoznato pa s tim u vezi nismo kompetentni ni da "sudimo"

Jos 6 sati do jutarnje kafice i vec se radujem.

P.S. popijene naravno :)
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
derem drugu omcafe neloša uopće
coffeebath.gif
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
pošto pijem instant kavu, ova prava turska mi se ne sviđa jbg, popijem je tu i tamo sa mlijekom...u zadnje vrijeme uzimam samo Standard instant kavu iz konzuma, mislim da je njihova...okus super, jeftina...to je to što tražim od kave :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: finestBLkush

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
nista bolje od domace kafe ujutro, ali isto tako pijem istant iz konzuma
tursku kuvam samo kad sam mamuran il kad je neki sleep over kod mene, a svi u drustvu kazu da kuvam najbolju kafu pa ono :D
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
ma na domacu i mislim tursku, bar ja gledam da je isto
stavim vodu da kljuca, kad proljkuca, odpsem u solju
stavim sad zavisi za koliko ljudi, za sebe stavim 2 ipo kasike, onako odokativno, promjesam, stavim da se zakuva
smaknem, zalijem kad se slegne i voila :D