Kad će da sazrije??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Spooky

Banned
Banovan
27.04.2008
9
0
0
37
Pozdrav svim travoljupcima!

:vb_wave:

Ovo mi je prva pa i nisam bas neki strucnjak.
Posadio sam sam ju krajem 6. mjeseca, cvasti je pocela sredinom/krajem 8. mjeseca,visoka je cca 130cm. Neznam kaj je za sortu jer sam sjemenke dobio. Kad ce to biti spremno za brati?? Kak da saznam koja je sorta i kaj mogu ocekivati od nje? Dali ce ju sjebat ovo lose,hladno vrijeme, ima nade da uspije??

Jedna je, mala je, slatka je...

:watchplant:

Hvala na pomoci unaprijed!

:ludaci_lol:
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
moglo bi bit problema ako zahladi i ako kiša padne, za hladnoću je umotaj u dekicu, nije nužno da je na čarli brauna i snupija, a prije kiše joj navuci kabanicu...
mislim stvarno...
ko nije drvo razumeo prvo pa tek onda sadio, taj ne zna šta je uradio...što bi reko balašević
 

Spooky

Banned
Banovan
27.04.2008
9
0
0
37
Cita se,cita! Dapace,procitao sam ja pola ovog sta je tu na forumu napisano! Zadnja pitanja su bula usputna jer me samo hladnoca jebe... Ubiti sam samo zelio znati koja je sorta jer usporedba s drugim slikicama mi bas i nije pomogla... Slika? Tesko. Tek u srijedu sljedeci tjedan jer je biljka barem 30km od mog prebivalista!
A vidim da neki gore samo zajebavaju... (deda) Bolje bi bilo da se umjesto "Vanjsko uzgajanje - savjeti, pitanja, iskustva i problemi" zove: "Ajmo ismijavati one koji neznaju jer ja znam i ko te jebe"!!!!!!!!!!!

Slike stizu!

Pozdrav!
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Zna deda...nego ne voli lencuge...
A druze Spooky,da si procitao pola foruma,ili bar cetvrtinu,kao sto kazes,ne bi ti palo na pamet da pitas ovako glupo pitanje...
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
ma ne zajebavam nego na ozbiljna pitanja ozbiljno odgovaram!
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
sretnu se dva debila
pita prvi drugog

đe si to pošao ?
ovaj veli
pojma nemam,a ti ?
drug mu reče
ni ja isto

pa ajmo ovuda
bliže nam je
 

Spooky

Banned
Banovan
27.04.2008
9
0
0
37
Nekad i nije dovoljno da samo procitas nesto od drugih pa maka bio isti primjer... Nekad treba potvrda od drugog da budes siguran da ti trud nije uzalud!!!!!!!!!!!

Hvala ipak. Slike budu....

Daj deda onda jedano "pamtno" pitanje i isto takav odgovor!?!?
 

Spooky

Banned
Banovan
27.04.2008
9
0
0
37
Nikad ni jedan od vas nije uzgojio/uzgajao PRVU biljku? S obzirom da se skoro svaki dan vidi promjena na njoj jos sam premalo pitanja i postavio... A na forumu je sve po sortama,ova sorta ovako,ova onako itd.! Ja neznam koja je sorta pa pitanja izgledaju glupo. Ali to je jednostavno briga jer necu da sad nest sjebe kad sam se najebo s njom, ne samo oko uzgoja vec i skrivanje od jebene murje i svih ostalih stetocina! Pa nebi sad bilo u redu da zbog jedne MOJE greskice sve ode u vjetar... Ipak je prva PRVA!

Svi ste odjednom imali iskustva i sve ste znali?
Ako je tako onda je to nesto nevidjeno!! Čudo čak!
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
@ Spooky

Spremna je za brat kad otprilike pola dlacica bude potamnjelo.

Nemozes saznat koja je sorta osim da je uglavnom indica jer je viska kako kazes 130cm.
Ocekivat isto nemozes nista, samo cekaj i kad bude gotovo zapalis i vidis kakvo je.

Ako je vrijeme jako lose onda nece uspjet, a ako je samo donekle lose (hladnoca i kisa) onda ce uspjet ali posto ti je prva nemoj previse ocekivat.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Najbolje je da ucis na sopstvenom iskustvu.Sta god neko ovde da ti kaze moze da bude tacno a i ne mora.Svaka je biljka prica za sebe i uspeh zavisi od mnogo stvari.Proceni sam,pa ako pogresis znaces za sledecu godinu.Pitanja tipa kad ce biti zrela su stvarno...Kako bilo ko da zna kad je tvoja biljka zrela>Na forumu je vec 100 puta pisano koji su pokazatelji da je biljka,recimo,zrela.Ali uvek na kraju odluka ostaje na tebi.Veruj,ja kad sam uzgojio prvu biljku,internet je tek bio u najavi.Nisam imao koga da pitam,pa sam se mucio sam.I na kraju shvatis da to nije nikakva umetnost,da samo treba da posedujes osnovno predznanje i da budes strpljiv i pazljiv.I to je sve.
 

KaraJack

Aktivan Član
balcan_smoke je napisao(la):
sretnu se dva debila
pita prvi drugog

đe si to pošao ?
ovaj veli
pojma nemam,a ti ?
drug mu reče
ni ja isto

pa ajmo ovuda
bliže nam je


:vb_smash::vb_smash::vb_smash::vb_smash::vb_smash:


Cuj ovaj>


Setaju se dvije kuje po korzu, laganini korak po korak, kad jedna kuja drugoj kaze > zasto tako smrdi na ribu, druga joj odgovori > pa radi manje korake ::))))
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Joj ja sam sad na sajmu u zg tražio one male džepne mikroskope da vidim trihome,al nisam mogo nać,a s povećalom se ne vidi ništa:sick:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.