Kad da je "Skinem"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Krasna biljka nema sta...
Skini joj ovo osuseno zuto i polu zuto lisce, svo lisce koje je iscuclala vise joj nije potrebno, ostavi samo zeleno...

Groweri obicno rezu kad bjele dlacice posmedje 70-80%, kad vise ne proizvodi kristale, kad prestane proizvodit smolu, kad ti veliko lisce pocne zutit, kad miris dosegne svoj vrhunac, kad se budovi ne povecaju u zadnjih 3-4 dana.. to su glavni pokazivaci da ti je biljka spremna za rezanje.

Outdoors sam cuo da treba ostavit do prvog mraza..

Mislim da ti biljka jos nije gotova...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Deluje da jos nije gotova,a i nekako je rano da bude.
Koliko ja znam uglavnom su biljke gotove krajem Septembra ili pocetkom Oktobra.Opet i to sve zavisi od vrste,odrzavanja,podneblja.Mozes pored ovog sto je gore napisano da upotrebis i sledeci metod.Otkini jedan vrh,osusi ga i probaj. :wink:

p.s. I smanji kolicinu vode za zalivanje,mozes je zalivati svaki dan,po malo.
 
07.06.2006
20
0
0
Brateeeee...

Znachi kako je dobra :)
Koja ti je ovo ? Neka markirana siguran sam... mnogo lepa stvar, moje tri biljke nemaju hedove i lishtje ko ova tvoja.. a ipak su Outdoor i nisu u saxiji ;p
i sux :)
 
06.06.2006
5
0
0
@GreenMan
Oh da znas da jesm, u prvi mah mi bilo zao da kidam hedove koji nisu dosegli svoj "vrhunac" jer nebi iskoristio biljku na pravi nacin.
Nekako se resih juce ajd reko nista joj nece biti i teska srca otkinuh joj jedan maleni dole blize korenu. Stavih ga u parce presavijene folije tako da pokrije ceo hedic i prelazioo sam peglom preko dok se nije osusio. Ispusih ga pred spavanje i mogu da kazem da radi fino. :D
100%domacica.
Poz

@Bloodspiller
Stapovi su tu jer su je stitili dok je bila mala da je nesto ne povredi, ali vidis kako vreme leti zaboravio sam na njih...

@SqlByte
Jok, to je "beba" jedne jako dobre vutre koju sam pusio prosle.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52


Ovo je prikaz sazrevanja za unutranji uzgoj,kao sto su ti ostali rekli mozes se orjentirati po dlaèicama i kolièini kristala...
Što se tice niskih temperatura nije problem jer biljka dok cveta moze i na 7-8ÿC,dok je za vegetativnu fazu potrebno barem 17-18ÿC.

Nije ovo tema ali ektrakt morskih algi ili lecitin èe pomoèi vasim biljkam da podnesu nepogodne temperature i sve ostale stresove..
 

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
226
237
43
evo juèer sam malo obišao sajt,išao malo prošetati,usput malo prokrèio i pronašao jednu biljku(sluèajno ostala).preživila je par mrazeva,sve okolo suho pa i ona
my.php
[/URL] kvaliteta 5 samo malo reže.i zato nikad nije kasno....[/img]