Kad je neko peh... onda je peh

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Neki dan, oko 4:30 pade lampa sa limom na biljke. Jednu biljku je sasjeko lim isto kao sabljom (ta je ono tek poèela cvjetati malte ne......) sjebada mi prava (žao mi biiiiljke, ljudi ne mogu vam reæi... tek kasnije mi je lampa pala na pamet... Upalih.. kad vidim poèinje da svijetli.... lakše mi je nekako bilo.
Tako sam prisilno ostao bez dvije biljke. Ova druga isto je bila uništena. Sreæom one su ublažile pad tako da se lim izvrno naopaèke i tako sijalica nije pukla !!!.
Sjebo sam se praaavo, toliko da mi je došlo plakati malte ne....
Sad sam uzeo jednu od havera koju sam mu dao (davno) i postavio ponovo sve, i sad imam jednu biljku samo pod lampom :(

Napravio sam sa haverom u njegovom podrumu neki box (nije loš, vidi se :)) ali on mi je taraba što se toga tièe, tako da smo kontali ja i Fanatik zajedno nešto sklepati.... :) dobro bi bilo sigurno.... mislim dok imam ovog dobrog sjemena.... ovo sve što sam imao proklijalo mi (jer sam konto da nastavim sa ovim u podrumu, ali on je nepouzdan do p.m. tako da sam odlucio drugacije.....)
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Kupi vocarski vosak ,dobrim nozem oblikuj rane da drvo ljepo ide jedno na drugo nanesi voska i vjerovatno ces je spasit... 8)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.