kad je previše?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
nisam previše informiran o previše ~) nisam vidia nigdi ovu temu na forumu pa da i ja postavim pitanje.u petak sam se napušia prije škole.ujutro.i ništa nisam ija.doša u školu prvi sat i sija.kad me pocelo tresti nego ko da su mi zabetonirali teške pun ***** i 600 kila,ja blid ka majkl ðekson ::MJ znojim se ka konj,zatvorim oæi i vidim neku blješteæu šarenu kuglicu koji piæi pun ***** i 600 nasat i to još u svim smjerovima,kad je vidim ko da mi u mozak tuæe poæinje mi se mantati.nemogu skupit snage da udrem ovu pizdu šo sidi do mene.jel san možda uzea previše ili je to normalno? u kazni sam i nesmim na komp pa idem kad mi nema nikog to je trenutno sad i ko zna kad pa napišite ja æu to proæitat.thanx unaprid.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ja ne znam koliko ti je godina
ali nemoj pušit za vreme škole........

ako je to od vutre,legni i pojdi èokoladu(nešto sladko),umiri se i bièe cool...
 
08.11.2005
42
0
0
da se pridruzim temi:
pusim vutru 1put tjedno vec godinu dana....i zadnjih tjedan dana ima se para pa se pusila svaki dan i....ruka mi se stalno trese i osjecam se malkoc cudno..........ima veze s travom ili samo jebena paranoja?
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
jozo je napisao(la):
da se pridruzim temi:
pusim vutru 1put tjedno vec godinu dana....i zadnjih tjedan dana ima se para pa se pusila svaki dan i....ruka mi se stalno trese i osjecam se malkoc cudno..........ima veze s travom ili samo jebena paranoja?

Da, paranoja od toga ::histerija ::histerija ::histerija

Kako se èudno osjeæaš?
 
08.11.2005
42
0
0
malo sam sporiji.....mogu provest i 2h samo gledajuci u zid..nista ne razmisljajuci....se dogadalo kom od vas to il nekaj slicno?
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
jozo je napisao(la):
malo sam sporiji.....mogu provest i 2h samo gledajuci u zid..nista ne razmisljajuci....se dogadalo kom od vas to il nekaj slicno?

nemoj to prakticirat... po samoj logici možeš zakljuèit da gledanje u zid i ništa ne radit nije dobro, dapaèe loše je!! Meðutim veliki je problem taj šta je lakše ne razmišljat nego se mentalno il psihièki aktivirat pa kod mnogih imamo primjer da im to prelazi u naviku i dovodi do spaljenosti...to i je jedini uzrok spaljivanja, kad poèneš u veæoj konstanti prakticirat ne razvijanje vlastitih sposobnosti. takoðe, jednak je sluèaj i s memorijom na vu... odreðenim vježbama i metodama poput podsvjesnog podsjetnika itd. koji oduzimaju mnogo mentalne energije moguæe je ne zaboravljat stvari i prisjeæat ih se savršeno neogranièeno u povijest (kao i kod kratkotrajne memorije).
Moguænosti cannabisa su velike, a ne samo u obliku osjeæaja zabijenosti, smijeha (smijeh, tj. euforièni ispadi sreæe su zasigurno jedna od važnih èimbenika ali su sekundarni) ili opuštenosti. Stvari koje možete postiæ na karakternoj i mentalnoj razini su ogromne... Mora se raditi na Sebi a izbor prakse ispraznosti zasigurno nije na pravom putu.
 

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
dogaða se i meni da gledam u nešto i samo se iskljuæim,a ukljuæim se kad me neko drmne.obiæno za vrime nastave.pamtim i neke pizdarije,a važnije zaboravljam.bilo je super onog dana.smrc.ludnica.ono.fala što ste me zbunili još više.sad neznam ni što da napišem.osim fala.
 

Oresar

Aktivan Član
17.11.2005
51
0
0
Kool King T je napisao(la):
dogaða se i meni da gledam u nešto i samo se iskljuæim,a ukljuæim se kad me neko drmne.obiæno za vrime nastave.pamtim i neke pizdarije,a važnije zaboravljam.bilo je super onog dana.smrc.ludnica.ono.fala što ste me zbunili još više.sad neznam ni što da napišem.osim fala.


i meni se zna desit,da se povremeno iskljucim,cak i kad mi netko pirca nesto,ja samo blejim
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Previse je kad postanes gnjida covjecanstva. Postanes nespreman da promjenis samog sebe niti svijet oko sebe. Postanes biljka zalijepljena za televizor i kompjuter postanes lenjivac ne produktivni sa ogromnim podocnjacima.

Stvaraj. Voli. Zivi. Obrazuj se i pusi travu. A ako to ne uspijevas naduvan PRESTANI DUVAT!