Kad najviše pušite u toku dana*?? i gdje??? (Za one koji puše dnevno 2-?? joint-a

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Znači kad najviše volite zapaliti? Dali postoji nešto što morate dnevno uraditi, al' da to ne možete zamisliti da uradite prije nego što zapalite joint!!!!????

Evo npr: moj primjer
Ja uglavnom pušim 3-6 joint-a dnevno. To je ono kao neka mjera.... Znam sad će pola raje reći :"Šta ti je, to je bezze, toliko pušiti itd itd)
Ujutro kad ustanem, OBAVEZNO tad smotam i uz kaficu, taj joint obično je malo veći nego uobičajeno, i on mi najviše znači- Sve poslije 3-ceg (normalnog) nekako je "smaranje" pušiti dalje, osim ako je atmosfera extra tj. dobra raja sa kojima se mođe popričati, a ne neki "smorovi"... takođe izbjegavam pušiti napolju... Majke mi, ne pamtim kad sam zadnji put smotao vani joint. :)
Kad se popije jutarnja kafica, odem (ako je taj dan pa moram) po terapiju i kad se vratim opet stavim kaficu, malo oko kompa i to je to. Što se tiče kompjutera, bilo šta da radim volim zapaliti naravno!
Drugi volim zapaliti tamo negdje poslije ručka (od prilike), kad se ono doobro najedem tad i dva (uzastopno) smotam i ispušim odmah...
Ako se zadesi pa na kaficu ono odem posljepodne i tad se isto zapali, ali to ne računam jer nas pretežno bude 2-5 na 3 džoje, tako da to i ne računam nikako.
Ja najviše volim sjesti, fino uz TV ili neku dobru emisiju, bilo kojeg tipa i zapaliti veeelika dva...
Treći se mota ono pred spavanje. Taj i ovaj ujutro uz kaficu se mora jednostavno zapaliti. Ovo ostalo kako - kad... zato kad me pitaju koliko pušim... kažem od 3 (jer ispod 3 nikad ne prodje dan a da imam vuve, ili nema problema u nabavci.

Mislim svako voli poslije nečega da zapali, pa bilo to poslije kafice, ili poslije partije šaha (sa nekim penzijama :icon_lol: ) itd itd....
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Bezze, ti ne radis. U tome je razlika, zato mozes toliko da pusis. Ja ne bih mogao nista da uradim na poslu i na faxu da sam naduvan. Par puta mi se desilo i bio sam besposoban. Cak ne mogu ni da sviram nesto najbolje kada sam napusen. Ali kao kompenzacija super se osjecam napusen, obozavam jesti i gledati filmove. ;)
Preko radne sedmice zapalim uvece malo na bong poslije svih odradjenih obaveza. Vikendom isto uvece... ali napolju.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ok, u pravu si... mislim ne radim, ali zato čuvam malog tako da imam posla čiiitav dan. Kod mene nije samo radno vrijeme.....
Sad kako mi se rodio mali, sad su mi se rituali poremetili. Ostao je isto onaj prvi uz kaficu, i zadnji pred spavanje.... sad preko dana, ako ugrabim tad i zapalim, ali bude dana kad nisam nikako zapalio....
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Sta ja znam al meni je najveci gust pusiti kad mrak padne znaci po noci.Najvise volim otici u grad u 8 i pusiti cijelu noc mislim potkivati se(popravljati) to mi je nesto najzesce i tako dok ne zaspem.Za mene je definitivno najveci uzitak noc;
Mada volim i po danu ali rijetko samo kada je lijep dan jer vrijeme na mene jebeno utice i ako je kisa ili oblacno kada duvnem osjecam se smoreno i sjebano,ali noc je noc:sun2:
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Hahaha sad kad si spomenuo sah, inace jako volim igru. Znao sam cesto zapaliti koji sa ekipom, pa otici na pice do ribarskog drustva jednog tu u blizini. Ajme sto bi radio jadnim penzicima u sahu, matirao u par minuta. Ma zakon je sah kad se navaris, a ljudi kazu da nije dobro jer ode koncentracija, ma gluposti totalne. A meni bas suprotno sav se unesem u igru, nema niceg drugog, samo vidim poteze svoje i njegove po ne znam koliko unaprijed... ma zakon je igra

I da, to isto, ni ja ne znam kad sam zadnji put vani smotao, tlaka je...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Slažem se u potpunosti sa tobom, inače ja sam sudija (košarkaški :icon_lol:) i svaki put kad se "navarim", kad zapalim džoju, bolje odsudim utakmicu nego onako suh.... Doduše pauziram dvije sezone, iii pretezno sam isao na utakmicu doooooobro napušen, mislim ne ono jedan za redom, ali dva komada doobre vuve, i to me razguli (tad sam morao stavljati Prokulin ili Visine za oci, jer nekad crveeene do bola pa da me ne izofiraju.
A pauziram zato sto zadnje dvije sezone ne mogu da istrčim fizičku spremu. Jebi ga, dodjem do zadnje dvije minute i tu hoće duša na nos. Tu izlazi na vidjelo i cigare i alkohol (ne pijem, al' ono ponekad), vuva i naravno najgore metadon! Tako da sad pauziram, a inače sudim A1 ligu ovdje kod nas. Dogurao sam do državnog sudije :) heheh ... oooodo ja u OT (inače velika mana kad se "navarim" ujutro ovako :)
heheheheh
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
meni je najdraze ili kad se probudim rano u zoru...ili kasno navecer...
popodne onako nikako mi ne prija...
jer tada zavrsava posao ili ako nema posla to je vrijeme kad se razbudim...
i ako tada zapalim noc dode brzo, i cila u magli prode...
zato mi nije drago tada zapaliti..
ako zapalim ujutro...do rucka sam ko nov...pun energije..
znate dignete se ujutro puni energijije...onda zapalite i smirite se...i onda akumulirate energiju..jer trava smiruje...
i polako nakon nekoliko sati...sva ta energija ponovo vas probije...i onda sam kao nov...kao da sam se tek probudio...svjez za nastavak dana...
ma koliko se umorio tog jutra ako sam zapalio kasnije cu biti kao nov..i fizicki i psihicki...
navecer volim jer je to vecer, vrijeme za cuda, vrijeme za zabavu...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Većina ljudi koja ili ima stan/kuću ili ima drugare koji to imaju, naviknu se pušiti u zatvorenom prostoru i to im prija. Nema straha i panike da će te netko vidit, da će ti netko slučajno/namjerno uletit u bux ili da će naletit patrola pa da ćeš morat sve bacat i bježat ili se pravdat. To su ogromni plusevi i često kod mnogih i presudni za izbor mjesta pušenja.

Ja osobno zatvoren prostor volim kad ima ekipe i kad je živo...ideš od osobe do osobe, sa svakim se zapričaš, zabaviš, pa onda do drugoga/drugih, pa svi do tebe, svi kod svih :) Ali čak i bit cijelu noć/dan u prostoru je tlaka i dosadi jer si non stop u istom fixnom interijeru i dobro bi došla promjena izazvana kretnjom. Također, ako su u stanu/kući 2 ili max. 3 drugara, to zna bit poprilično dosadno i veoma brzo izgubi svoju čar. Još ako se gleda Tv ili tako nešto bezaktivno, sve nakraju završi na prepušavanju a kod nekih i na kljucu.

Otvoreno je meni majka kod pušenja. Ne vidim smisao 4 zida kad svijet leži izvan njih i on je taj koji je bitan i koji daje čar i smisao sinergiji čovjeka i trave. Promatraš ljude koji dolaze i odlaze, prirodu kako diše i živi, biljke, životinje, događaje kojima i sam pripadaš u datom trenutku sudjelovanja. Meni 4 zida i prostorija s druge pak strane omogućuju da npr. 1. ili 2. pljuga bolje "zabi" jer logično, mozak nije pod utjecajem doživljaja koje sam gore naveo i ima više vremena i mogućnosti da se posveti i da osjeti prve dimove trave i prvu pljugu uopće. Zato u zatvorenom, barem meni, pljugu bolje osjetim, ali puno gore izbrijavam. No kao šta sam rekao, prostorija nema mogućnost kretanja, ukidanja rutine, izazivanja spontanosti... Kad je čovjek vani, bude na 1 mjestu pol sata-sat (koliko mu se prohtje) i onda kreće u potragu za novim mjestom koje će mu opet pokloniti svoju čar dolaskom u njega. Za mene je to najveći plus, jer me bit u zatvorenom ili da se sve non stop isto događa, tj. da nemaš mogućnost mjenjanja lokacija/događaja, veliki minus i spuštalica.
A i bolesno je za reć, ali istinito, da pušenje na otvorenom nažalost sa sobom nosi rizik, ali taj rizik proizvodi i adrenalin i ukida pasivnost iz rituala pušenja... mnogi moraju priznat, da iako u jednu ruku zvuči bolesno i glupo (jer nije pametno), adrenalin zbog rizika uvijek je ogroman plus:)))

No svatko ima svoj gušt...netko voli otvoreno, netko zatvoreno... Nije uopće bitno:)

P.s. Prije sam više volio pušiti po noći, ali zbog 2 godine šta se uvijek i isključivo pušilo po noći a nikad po danu, noć mi više za travu ne odgovara previše (ako je u pitanju neka tamna skrivena i izolirana buxa)... dan mi je sad majka i trava me sad uvijek bolje opere po danu... jednostavno, svetlost da čar i drugu perspektivu stvarima, a i razina energije je tad veća...
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Zadnih par tjedana mi je ritam sljedeci...

1. Ujutro gica na prozoru - sjednem na prozor i gledam na cestu promet, busnu, smijesne ljude itd.
2. Takom dana 2-3-7 gica okolo - kod frenda doma, na terasi u parku, u autu
3. Navecer ili kod frenda sa ekipom pusenje ili doma solo (mozda sa jednim ili dva frenda) pusenje i igranje razno raznih pizdarija, brijanje po netu itd. Varira od 1-10

Ali buduci da se sad cura vraca i uskoro pocinje fax, nista vise od ove ljetne chill sheme...
 
19.09.2007
26
0
0
32
Evo kod mene se u kvartu nalazi jedan vrtić.... ja bas ne pusim puno jer nisam u izobilju ali najbolje sta mi je bilo je kad sam s frendom lepo u vrtic otiso (parkic u vrticu :p) I popusili par jointova, legli se, slusali mjuzu i gledali zvjezdeeee.... i tako mirno navecer bi cijelu noc mogo ostat... (da nema staraca xD)

Napusen gledat zvjezde i zapitat se o zivotu i razmisljat o sebi i drugima..... jaaaako duboko xD
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Pazite se murje vi koji pusite kod vrtica i skola. I onaj najgluplji policajac zna da su to najcesca mjesta za pusenje/droksanje u nocnim satima.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ja ba, još ćete fasovati krivičnu prijavu, kao dilate oko škola itd itd... Toooo nikako nije dobra kota za pušenje. Ako se već puši vani, onda idite negdje, gdje nema raje, gdje neće doći niko i onda ćete tek fino moći da se opustite i kad zapalite ima da uživate, a ovako samo stvarate paranoju jedni drugima.... bilo kad neko negdje prođe (ima i pravo gorih slučajeva, ali to je druga tema skrooz).
Zato pazite gdje pušite....
Sretno i pozz
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Evo šta ja pušima naveče pogotovo :), uslikano prije sat najviše :icon_lol:



Eto, ne koristim rizlu već duže vrijeme, sad je lakše.... hehhehe, ovo naveče a i ujutro uz kaficu isto ovakav mora se smotati :)
 
27.09.2007
30
2
0
39
Ja sam novi ovde i prvo da vas pozdravim sve i da vam kazem da nisam verovao da postoji ovakav forum, znaci najaci je!! Ja najvise volim da pusim cim ustanem, Posle dorucka , Popodne , Posle rucka i tako ceo dan , ali jbg nema se toliko para, Zbog toga zavrsim paket i od toga napravim 2 kom , jedan izvarim popodne najvise volim kad je lepo vreme pa negde u prirodi da se izvalim na livadi i flesiram , a ako nije lepo vreme onda kuci na prozoru uz ziku. Drugi uvece oko 23-24h kuci i posle toga sednem da cepam neku igricu onako razvaljen, ili se ubacujem sa devojkom experimentisem poze i td.

Nadam se da iduce godine pored ovog foruma ima da uzgajim dobre biljke pa da nemam problema sa parama za vuju, i da varim po ceo dan.


Jos jednom pozdravljam sve!!!!!!!
 
29.08.2007
40
1
0
32
Ja volim da pusim kada se probudim to mi je gust,onda jedna dobra pljuga poslje rucka,i onda navece sa ekipom par jointova nas nas par i sve 5!!

Al kada nemam vutre onda ide barem jedna na dan to ono popodne poslje rucka da bi bude dobro:)

Al jbg ima i tih dana kada nezapalim ni jednog jer nemem para ili nemogu da rijesim,al srecom nisu ti dani cesti:):):sick::rofl:
 
15.05.2007
17
7
3
51
pratim...hm..smota li netko onaj zadnji navecer malo deblji i masniji...? rekao bih za polovicu i više nego što ti treba pa kad odlaziš na spavanje i pogledas ga u pepeljari i kažes mu ...mljac biti ceš za doručak... baš me zanima... :icon_lol: pozz...
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Neam neki ritual sto se tice pusenja,ako imam zapalim kad mi dodje :))))

ali sto se tice najludjeg ambienta za pusit...onak nakon cijelonocnog tulumarenja...sva ekipa zaspala,ostanete vi i jos 2oje ljudi jedini zivi,mrtvi umorni, i smotas pljugu taman kad se sunce onak dize...predobro je tad pljugat....onak totalni chill,mir,nema potrebe za razgovorom,samo uzivas u tom beskrajnom trenutku...predobar osjecaj...jos ak je fini hashish :))))

po mom najbolje tad zapalit...ali bilokad je dobro covjece,bilokad...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ja zapalim na svaka 2-3 meseca,zato sto nema nigde da se nadje...ovde su vecina groweri pa imaju na pretek,ali pocecu i ja tako...A kad ima onda 3 joxa na dan,jedan ujutru,jedan PRE rucka i jedan uvece...peace70
 
03.09.2006
34
4
0
Bezze_Sa je napisao(la):
Znači kad najviše volite zapaliti? Dali postoji nešto što morate dnevno uraditi, al' da to ne možete zamisliti da uradite prije nego što zapalite joint!!!!????

Evo npr: moj primjer
Ja uglavnom pušim 3-6 joint-a dnevno. To je ono kao neka mjera.... Znam sad će pola raje reći :"Šta ti je, to je bezze, toliko pušiti itd itd)
Ujutro kad ustanem, OBAVEZNO tad smotam i uz kaficu, taj joint obično je malo veći nego uobičajeno, i on mi najviše znači- Sve poslije 3-ceg (normalnog) nekako je "smaranje" pušiti dalje, osim ako je atmosfera extra tj. dobra raja sa kojima se mođe popričati, a ne neki "smorovi"... takođe izbjegavam pušiti napolju... Majke mi, ne pamtim kad sam zadnji put smotao vani joint. :)
Kad se popije jutarnja kafica, odem (ako je taj dan pa moram) po terapiju i kad se vratim opet stavim kaficu, malo oko kompa i to je to. Što se tiče kompjutera, bilo šta da radim volim zapaliti naravno!
Drugi volim zapaliti tamo negdje poslije ručka (od prilike), kad se ono doobro najedem tad i dva (uzastopno) smotam i ispušim odmah...
Ako se zadesi pa na kaficu ono odem posljepodne i tad se isto zapali, ali to ne računam jer nas pretežno bude 2-5 na 3 džoje, tako da to i ne računam nikako.
Ja najviše volim sjesti, fino uz TV ili neku dobru emisiju, bilo kojeg tipa i zapaliti veeelika dva...
Treći se mota ono pred spavanje. Taj i ovaj ujutro uz kaficu se mora jednostavno zapaliti. Ovo ostalo kako - kad... zato kad me pitaju koliko pušim... kažem od 3 (jer ispod 3 nikad ne prodje dan a da imam vuve, ili nema problema u nabavci.

Mislim svako voli poslije nečega da zapali, pa bilo to poslije kafice, ili poslije partije šaha (sa nekim penzijama :icon_lol: ) itd itd....

Ja stvarno nemam nista vise da dodam, osim... Ne nemam nista da dodam, niti oduzmem!