Kad najviše pušite u toku dana*?? i gdje??? (Za one koji puše dnevno 2-?? joint-a

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Svi ste ludi ko struje...sami popusite cjeli dzoint pa ja bih kolabirao... bezzetov joint je meni za 8 ljudi ccc...ne kazem da ja ne volim ujutro zdimit ali brate imam staklenu lulu pa imam takodje water pipe da preciscava i hladi dim...ubicete grlo i ostalo sa tolikim jointima....bezze spasavaj se jeben je joint jer za razliku od cigare drzi se duze u plucima i uvlaci jace i gori pod vecom temperaturom...znaci ljudi pazite se nemojte reci da niste bili upozoreni :icon_lol:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
EHhehehehhe hvala Vutragenjo na brižnosti :), naravno, šiljio bih ja na waterpipe, ali jedino imam u kući rizle (negdje....) i rolnu. Ta rolna me ubi (fakat), imam osjećaj da svaki dan džoja sve veća i veća... mislim mahinalno... a i skonto sam da duplo više stavljam vuve nego prije i to tek kad sam juče (čini mi se...) smoto u rizlu,.... isfuro se pravo, isto mi minijaturni joint ispade, a još sa haverkom jednom pušio... mislim dugo duvam na rolnu, (a imam duge prste :icon_lol: hehehehhe ) tako da kad smotam, taj joint je 15-tak cm najmanji
Hitno moram preći na rizle, čak popijem kaficu a još pušim džoju.... mislim vremenski :)
 
09.10.2007
5
0
0
36
meni najvise paše navecer, makar da se nade više...i da se nađe vremena pušio bi i ja ujtro pa popodne i uvečer, al nemam. Lijepo prije spavanja kod frenda oderem dvije tri frule skunka i spreman sam za spavanje.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Vutragenjo je napisao(la):
Svi ste ludi ko struje...sami popusite cjeli dzoint pa ja bih kolabirao... bezzetov joint je meni za 8 ljudi ccc...
Eee haveru, upravo pusim ovaj, al' ovaj je poseban, "posolio" ga sa haš-om...imao neku kockicu ) (btw: eih kako je leg'o----- ko budali šamar (sviju mi mrtvih.... :icon_lol:), evo koja slika od maloprije:


Ne znam vidi li se na prvoj slici... :), inače ja zadnjih (ihhhh....) xxx mjeseci šiljim na rolnu, a pošto imam malo duže prste :) hehhehe onda džoja ispadne malo veća :icon_lol:. Neki dan sa haverom na rizlu mot'o, prvo što sam stavio duplo više vuve, a drugo, sto se sjebo kad sam smoto, isto minijaturni joint, (majke mi...) heheh ja se nasmij'o pravo, naviko na rolnu i kad motam, (moram jednom izmjeriti :icon_lol:) .... ispadne velik pravo...
aaa što i ja serendam (jelde?) našiljiio se pravo ba... :)

Vutragenjo je napisao(la):
ne kazem da ja ne volim ujutro zdimit ali brate imam staklenu lulu pa imam takodje water pipe da preciscava i hladi dim...ubicete grlo i ostalo sa tolikim jointima....bezze spasavaj se jeben je joint jer za razliku od cigare drzi se duze u plucima i uvlaci jace i gori pod vecom temperaturom...znaci ljudi pazite se nemojte reci da niste bili upozoreni :icon_lol:

Ma ne kažem ja, ali neam ništa osim BONG-a, kooji "razbaca" okolo sve ko puši na njega... Ja jedno vrijeme (7 dana (plafon) pušio na njega i nema šanse više da se može, to pluća bole, noći se budiš mokar sav... znoj... sve mokro, i taman presvučeš se i nakon 20min opet sav mokar i tako nekoliko dana...) mislim tad sam baš pretjerao... prvo što sam "pušio" mnogo i non-stop na njega, (ono manje vuve mi treba, tamo vamo....) kad klinac, to ba, .... ma razvaljuje, joint je mila majka .... inače ovo sve iz dosade, majke mi...
Volio bih da imam WaterPipe, ali vidi, ne volim "homemade", a nea se ba gdje kupiti ovdje, nea šanse.... mislim jedino da mi neko sa vana donese, ali takvih nema :rofl:
Nije zdrav onaj bong, majke mi... ok za nekad povući... opet zavisi od veličine... moj ima "roru" isto REMUS :icon_lol:, to raja pada.... jer ono manje dima, a razvali me ko 5 džoja, a ne zadimi toliko prostoriju kao joint, kontaš? KAžem ti, jednom zaredo ono 7 dana (mislim) i nisam više moga, a pušio sam malte ne svaki sat po par "punjenja - ReCharge!!!!" hehehehe
Aaa jes me zdrmo, vidim ja, raspis'oo se isto ....

hehehe
 
19.01.2006
13
0
0
Već više od 12 godina pušim vutru i to minimalno 1 dnevno, ne sječam se kada je bio dan da nisam zapalio, a najslađa su mi 3 dnevno. inače gajim svoju robu outdoor radim i svoj haš i imat ču po prvi puta svoje f+ gljivice i obožavam prirodne droge i ne smeta mi biti napušen i ako treba cijeli dan
na poslu u pauzi
doma poslje ručka ili navečer uz film
a ujutro je naj slađe kad me na bok okrene odma je dan ljepši.
jednostavno to volim i gušt mi je
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Eee, kad se probudis i znas da ces chadit hardcore cijeli dan, ne zarolas odma joks. Ustanes se, pojedes bananu, otusiras se, skufash kafu, pogledas hed u oci i onda voda nosi.

da si mogu dopustit svaki dan, pusio bi samo poslje 8.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Pampers je napisao(la):
Eee, kad se probudis i znas da ces chadit hardcore cijeli dan, ne zarolas odma joks. Ustanes se, pojedes bananu, otusiras se, skufash kafu, pogledas hed u oci i onda voda nosi.

da si mogu dopustit svaki dan, pusio bi samo poslje 8.


Znaci budilica zvoni u 7:55? :rofl::hehe:
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Lud si Pampers, wake and bake je zakon tko si moze priustiti taj luksuz. Ali obavezno sativa, za energican high i dan ce garantirano biti dobar :))
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Pampers je napisao(la):
Mislio navecer, 8 p.m. Mdaj, frula ujutro je smrt. Cijelo jutro tulis. Istina, cijeli dan bude onda šareniji. Al ovisi sto si naumio.


Ma znam sta si mislio.. malo te cimam :vb_whip:

wake and bake rula ponekad :sun2:
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Ako imam obaveza, onda ili ne pušim ili u krajenjm slučaju zveknem jednog prije spavanja. A kada sam slobodan ko ptičica, onda pušim kad mi se pripuši...ujutro, popodne, navečer...:icon_lol:
 
16.10.2007
6
0
0
40
e ovisi. najcesce je to od 4:20 nadalje B)

ponekad mi je kul "wake and bake" ali najcesce prva pada (tek) nakon ručka, i onda ravnomjerno rasporedjene do kasno navečer. uvijek su prve petarde, a kasnije slabije solim.

najsladja je kad se ide na more, pa kad sidjemo s asfalta i po bijelom putu idemo do nase plaze zapalimo topa uz naravno moju reli voznju .. eh da mi je lada niva
 
05.11.2007
7
0
0
36
pusim prosjecno svaki dan po 1... to je prosjek...
zato jer nekad ne zapalim al jako cesto pusim i kda se ima popusi se 2-3 il jedna dobra baklja... ugl. doša sam do faze kad mi je marihuana "saveznik" i odkad redovito pušim sve u zivotu mi ide bolje, bolje se osjecam i tako...
nisam vjerova ljudima kad su mi to pricali... svak moze doc do ovog stanja samo treba imat dobar i pozitivan stav prema toj svetoj biljci!
 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Eee haj kad ćeš biti kući, odo nam ja uzeti neki sok, pa ću naletiti....

btw: sestra ti je na telefonu, zauzeto ima pola sata!!!!
 
27.11.2007
2
0
0
39
Bezze_Sa je napisao(la):
Znači kad najviše volite zapaliti? Dali postoji nešto što morate dnevno uraditi, al' da to ne možete zamisliti da uradite prije nego što zapalite joint!!!!????

Evo npr: moj primjer
Ja uglavnom pušim 3-6 joint-a dnevno. To je ono kao neka mjera.... Znam sad će pola raje reći :"Šta ti je, to je bezze, toliko pušiti itd itd)
Ujutro kad ustanem, OBAVEZNO tad smotam i uz kaficu, taj joint obično je malo veći nego uobičajeno, i on mi najviše znači- Sve poslije 3-ceg (normalnog) nekako je "smaranje" pušiti dalje, osim ako je atmosfera extra tj. dobra raja sa kojima se mođe popričati, a ne neki "smorovi"... takođe izbjegavam pušiti napolju... Majke mi, ne pamtim kad sam zadnji put smotao vani joint. :)
Kad se popije jutarnja kafica, odem (ako je taj dan pa moram) po terapiju i kad se vratim opet stavim kaficu, malo oko kompa i to je to. Što se tiče kompjutera, bilo šta da radim volim zapaliti naravno!
Drugi volim zapaliti tamo negdje poslije ručka (od prilike), kad se ono doobro najedem tad i dva (uzastopno) smotam i ispušim odmah...
Ako se zadesi pa na kaficu ono odem posljepodne i tad se isto zapali, ali to ne računam jer nas pretežno bude 2-5 na 3 džoje, tako da to i ne računam nikako.
Ja najviše volim sjesti, fino uz TV ili neku dobru emisiju, bilo kojeg tipa i zapaliti veeelika dva...
Treći se mota ono pred spavanje. Taj i ovaj ujutro uz kaficu se mora jednostavno zapaliti. Ovo ostalo kako - kad... zato kad me pitaju koliko pušim... kažem od 3 (jer ispod 3 nikad ne prodje dan a da imam vuve, ili nema problema u nabavci.

Mislim svako voli poslije nečega da zapali, pa bilo to poslije kafice, ili poslije partije šaha (sa nekim penzijama :icon_lol: ) itd itd....
Ja isto pijem heptanonsku terapiju samo što ujutro ne pušim jer ima dosta ljudi i onda me živcira neda mi se smarat sa ozbiljnim spikama u selu, ali zato naveče uz telkać obavezno prije spavanja zapali se travica, ne znam ali na hepu to je tako euforično da vam ne mogu opisati ja sam prije imao problema sa dopom i sad sam na terapiji i pljugam i super mi je
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Od 6 popodne pa nadalje do 2-3 palim.
Ujutro samo kad nemam nekih ozbiljnih planova, postome smori kad se napusim ujutro i izadjem medju ljude nekako mi sve crno..........
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Rade je napisao(la):
Od 6 popodne pa nadalje do 2-3 palim.
Ujutro samo kad nemam nekih ozbiljnih planova, postome smori kad se napusim ujutro i izadjem medju ljude nekako mi sve crno..........

Doduše, ja sad trenutno pravo slabo izazim (kako sam dobio sina... .tako da sam sa njim non-stop....) zato zapalim ujutro obavezno i isto tako naveče... (ok preko dana... kako - kad)... al' poslije hep. terapije (14tbl. ili 70mg) i poslije kafica i dzoja i ja sam koo pištaaa... :) naravno da vutra ovo sve "pogura", tako da se zna desiti nekad da "zakljucam" (zbog hep-a (metadon))
Al' ujutro i navece ono bas gledam da imam tad zapaliti... Pošto sam ovako navikao već dugo, tako da ujutro i kad zapalim, ono nije da me "smori" (ok kad je fuj vuva)... al djeluje extra extra opuštajuće .... bolje i džoja, nego da rokam apaurine.... (što sam dramatično smanjio....sa 120-150mg na 40-60mh) i to sve zahvaljujući vutri...!!!
 
13.09.2005
39
2
0
40
meni se najjače dobro nakuriti poslje jutarnjeg treninga(za bolji apetit) i onda udri po šerpama!
ako sam slobodan popodne onda jednog debelog s pajdom uz pro evolution socker,
i navečer prije spavanja:spliff: sjednu 2-3 ovisi o raspoloženju! :spliff: