Kad nemate sto jesti..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Jel neko naduvao svog kucnog ljubimca?Moj papagaj je imao trip da leti unazad.. ::histerija ::histerija ::histerija
 
14.08.2005
25
1
0
paramecium je napisao(la):
Ljudi ne znam koliko je pametno napurnjati zivotinje? Malo je nehumano

lupetash .. postavimo to ovako
Drushtvo u stanu , vari se , smeje se , proziva se , uziva se . Sa drushtvom je i machka koja ne govori nashim jezikom nema ruke da bi uzela joint a igra se sa paketom trave po stanu , dakle mozda ti govori da joj se vari a ne zna da kaze . ti uzivash u tom naduvanom stanju i iz najbolje namere bi naduvao machku . naduvash je ( da ne nabrajam nachine ) ne bi li i ona uzivala kao ti . nishta na silu .. samo lagano . i shta je tu pogreshno ? ne naduvavash je da bi je ubio jer znash da je ne mozesh ubiti , a tvrdish da je to nehumano ? shta je u mojoj prichi nehumano ?
: )
nehumano je lagati sebe i ne zeleti uzivati u naduvanom stanju i biti sebichan i to stanje ne pokazati machki jer je prirodom osudjena na zivot bez govora i mogucnosti rolanja i svega ostalog .. zashto da joj ne upotpunim ionako ogranichen zivot : P
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Prosle godine imali cimer i ja dva zeca.. zapravo zeca i zecicu.. i tako, varimo pomalo, kad svatim da nismo zatvorili vrata od male sobe u kojoj su bili.. jebiga, zecovi ostali u sobi, valjda im nije smetalo.. ostalo ne moram da pricam, cetvero nas umirali od smeha.. zecovi skacu nekontrolirano po sanu, padaju, padamo i mi.. ludilo.. jos uvek zivi i zdravi.. :pivo
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Kucice, macice i ostale nedorasle zivotinje apsolutno ne bih trebalo naduvavati.


Sto se tice odraslih moze se lako zakljuciti dali im prija ili ne. Mojem labradoru apsolutno ne prija kad mu dunes u facu i dati do znanja da mu se ne svidja tako da nikad nije naduvan.

Medjutim imao sam haskija koji obozava dzidzu. Kako joint kruzi po kuci tako i on kruzi i ceka da joj se dune u facu.


Jebiga kao sto kazu nije sve za svakoga.
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
43
Momci koliko sam ja upucen ovo je tema "kad nemate sta jesti", a ne "kako sam navario kucnog ljubimca". Mislim se ~~ , ali nema veze. Zato i volim da visim sa vama. ~)
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
mi smo neki dan zaklali zeca... da da ... surovo ovo zvuci ali zivot je opstanak, a zeka je bio ::super