Kad nemate sto jesti..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
..zanima me nadjete li se ponekad u situaciji da u kuci nemate bas nista za pojesti..recimo, meni se to u posljednje vrijeme tako cesto dogadja (jebiga, studentski zivot)..nekad prilicno zagusti pa sam osudjen na dva obroka dnevno..tada pronalazim brojne alternative..recimo, upravo sam pojeo teglicu kiselih krastavaca i boli me glava i trbuh.. covjece sjetio sam se, MED 0034
 
15.05.2005
13
0
0
GreenMan je napisao(la):
0019 To je bas zajebano.Ja na svu srecu imam nocu gde da kupim neku klopu inace bi odlepio. 0011

so true. evo bas mi se nocas oko pol tri jeo sladoled od cokolade...neznam sta mi doslo....i sad si ja kontam...dal da pricekam jutro pa da onda prije faksa skoknem na sladoled..ili sada? poznavajuci sebe znala sam da ce me proc do jutra pa sam odmah skocila do sueprmarketa....luda sam. cimerica me je povratku skoro onesvejstila s tavom po glavi,jadna je mislila da je neki provalinik ::histerija
 

robot_minimal

Aktivan Član
08.11.2004
58
3
0
ma ja dok sam vario a nisam imao posao, uh, gadno je bilo...pa dodjem gajbi u 2-3 ujutru, pa ne mogu da se cimam za hranu da ne bih probudio ukucane...pa da poludis.....pa onda trpim trpim, pa mi pukne film odem, uzmem mleko, hleb i med....i prezderem se...ujutru gorushica...sve mi loshe....
a sada fino imam platu, isto nedaleko od gajbe i buregdzinica i hamburgerija i any time shopovi...shta god mi zafali u bilo koje doba ja kupim...mada tako sam umoran vec negde oko 22h, da nema te gladi koja ce me naterati da se cimam vise od 2m, koliko mi treba od kompa do kreveta ;)
 
19.01.2005
21
4
0
38
da desava se osobeno kad si student ali kod mene uvek ima barem nesto vitamina kao jabuke salate i to i najadem se bar tri jabuke i prestane da mi se jade i ondak idem u krevetu a ujutro idem do marketa i najadem se ali desava se da nema nista u frizider i ondak trpim jebes ga to ti je studenski zivot ::balonja
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
..dogodilo se opet..i opet..a jebiga sta ces..pocet cu da jedem stolove i namjestaj..
..kad se to pocne cesce dogadjati malo vise cijenis neke stvari..treba gledati pozitivnu stranu..
..i kad malo bolje pogledam..necu umrijeti od toga, tako da mogu mnogo toga nauciti.. ::super
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
42
Nije lose kada si gladan posle vutre. Jedes, a posle
zapalis pljugu, prija. A umesto pljuge vise prija dzok ha. i zajebi namestaj probao i bljutav je
 

embrlajzer

Aktivan Član
29.10.2004
119
3
0
39
www.labrnja.tk
Ma zato treba uvijek imati tijesta u kuci... kupish brate 5 vekni hljeba i roknes ih u zamrzivac pa kad prigusti izvadis i mozes jesti i zaledjeno ::behehe
a od nicega se ne mos najest kao od tijesta i mesa...

A valja cuvati i sjemenke marihuane, hranljive su.
 
14.08.2005
25
1
0
embrlajzer je napisao(la):
Ma zato treba uvijek imati tijesta u kuci... kupish brate 5 vekni hljeba i roknes ih u zamrzivac pa kad prigusti izvadis i mozes jesti i zaledjeno ::behehe
a od nicega se ne mos najest kao od tijesta i mesa...

A valja cuvati i sjemenke marihuane, hranljive su.

semenke marihuane hranljive? za koga to
 
Z

Zelena Akcija Zagreba

Guest
Govancheros, uzmi u obzir da 100g svinjetine ima oko 600 kalorija, a 100g sjemenki trave oko 500. Pticama je jedan od glavnih izvora nezasiæenih masnih kiselina sjemenka konoplje. I tak...