Kad ti neko ukrade zenu!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
cijelu ne bih nikada, imam dovoljno za sebe. ali koji vrhić onako za degustaciju...hm, pa bio bi lud kad ne bi. krao sam i trešnje, i višnje, i šipke i... iz kojih sad to moralnih razloga ne bih ukrao malo vutrice?
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Greenpower1 je napisao(la):
da...još bi svak treba pokraj biljke staviti natpis "uzgoj za medicinske svrhe"...LOL!
Onaj ko bi je uzeja inače uzeja bi bez obzira na sve.
Ma uzalud ova rasprava...ja bi ovo u dno foruma!
Ma ne green power u drugom postu sam več naveo,onaj tko uzgaja u medicinske svrhe,ti ljudi se ne zajebavaju,neče sadit puno biljaka ali če biljke biti top uzgoj,jebene sorte i jako zdrave i organske biljke koje su vrh vrhova po svemu,to se vidi greenpower,kad nekom to treba kao ljek,nebrini se taj če te biljke sakrit tako dobro da ja mislim da ih nebi ni našo.i da nađem tako uredan i predobar sajt jedino bi pogledo po biljkama koje mi se sviđaju,dal ima koje sjeme da i ja uzmem malo te genetike da imam za sebe,možda jedan mali vrhić sa svake i koju sjemenku ako nađem makar nevjerujem!meni je bitnije imat dobrog sjemenja od neznam masu trave,nije mi to cilj...samo da skupim dobre genetike koje če mi super rast i bit odlične po kvaliteti i količini...i naravno da mi krasno izgledaju vizuelno da mi bude užitak gledat kako raste,nekako mi uopče nije gušt sadit biljku koja mi nije krasna kao one koje su mi predivne izgledom,na njih potrošim uvijek više pažnje!jebiga tako je...ali pokušavam da sve budu dobre i fine
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
zavisi...
ne bih samo prosao i to je sigurno.i ja sam imao havariju dve godine za redom,dok bejah mlad i onda sam i prestao da sadim, i nisam sadio vec godinama. sad nesto planiram vec par meseci, ali jos nisam organizovao prostor. ali, eto, znam kako izgleda kad se ( realno)predvidjenih 500- 600 gr ( a verovatno i vise) pretvori u 10-15 gr sto je ostalo na zemlji i u korenu grana. i to nisu uradili nikakvi marsovci vec " drugari" sa kojima sam verovatno i vario nakon toga, mozda bas tu moju dzidzu. tako da :nekoga ne bih izuo potpuno, a nekoga bih... a onaj kome ne bih uzeo niti hedic, e, pa taj mora da zasluzi takav rezon.
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
a kaj si i susedu kresno cijelu tresnju visnju il samo dio ????ostavite vlasniku bar vrh....da proba kaj je uzgojio i izgubio...........