Kad ti neko ukrade zenu!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Djerosim

Aktivan Član
23.08.2008
59
28
8
49
Sta raditi kad naletis na tudju biljku?ubrati ili ne?jesmo li tako moralni pa cemo odoleti i samo proci pored nje?
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
ovo je jako zanimljiva tema,iskreno da ti kažem ubro bi bez razmišljanja,i to samo da je zrela i lijepa,a znaš zašto...pa neču ja bit jedini kreten koji sadi a drugi mu kradu kad nađu a pokrali su me več previše puta,a svi bi uzeli biljku krasnu onako punu šećera i vrhova,koliko god sada lagali sami sebe onak ljudi ste i dobro znamo ljude,pobrali bi svi,samo naivčine nebi ili oni kojima nitko nije ukrao...mislim nemam ja ništa protiv onih koji žele biti fer ali ovo nije fer igra,to je sve ilegalno i svi okolo kradu pa mislim da ako se netko ne prilagodi i nepostane hladan na ta sentimentalna sranja i trpi da mu kradu i uništavaju trud,onda ja mislim da je on totalna budala!eto toliko
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Vidim da na forumu ima 99 posto ljudi s moralom koji nikad, pa cak da im u nos udara pronadena biljka/e nebi pocupali, presadili na svoj sajt ili cekali da taj netko odradi grow do kraja pa na gotove ruke dobili sve.....
Ma ima vas nebojte se, samo ode izigravate gospodu neupitnog morala...
Ja iskreno neznan sta bih napravija, dobro bi razmislija, prvo bi pokusa skuziti od koga je, dal taj netko ima dugu debelu crnu kitu koja bi me mogla zadaviti ukoliko sazna da sam ja i tako to...a ako i nebi zna ko je i sta je isto bi je capnija bez razmisljanja
Bez ljutnje, samo smo ljudi:bis:

4herbs biraj u buduce lokacije do kojih se nemoze tako lako doci ako su te vec par puta sguzili:icon_lol:
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
ma meni su maznuli biljaka i biljaka i uvijek sve do jedne zato apeliram na potencijalne pirate OSTAVITE vlasniku bar jedan vrh !!!!!
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
e pa to,ajde nek uzmu,ali jebote ništa ne ostave.uvijek popizdim jer ono bilo bi fer da od 5 biljaka barem jednu ostave ono radi reda,ali ništa sve pokupe,pa neču ja bit kreten pa kad naletim na par biljaka u šumi ostavit možda???pa de nisam lud:icon_lol:
 

Djerosim

Aktivan Član
23.08.2008
59
28
8
49
nije fer da se nekom odnese sve,ostaviti barem malo da zna sta je gajio,barem neka vrsta solidarnosti!!!ako nista,makar za trud....
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
mene su pokarali predprošle godine... i ja kad bi naletio opet nebi ukro... ostavio bi mu poruku okačenu na biljci... i svoj broj mobitela..:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: domino

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
odvratno je nekome ukrasti cijelu biljku, to već nije pitanje morala, to je stvar principa :D
ali ja bih sigurno uzeo koji vrhić, to je kao da ukradem nekom voćku, ništa strašno hahah
 

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
38
pre par godina sam naleteo na plantazicu i uzeo dve od pet biljaka. Lik se stvarno potrudio i bilo bi me sramota od sebe da sam mu odneo vishe od pola. Ovako, ja sam imao sta da varim mesec-dva, a on njemu nije propao trud.... Trulo je da se potkradamo, nekako kontam da smo svi braca ilegalci
 

grudva

Aktivan Član
24.09.2008
80
6
0
46
i mene su krali pa znam koji je bedan osecaj kad odes na sajt a tamo NEMA NICEGA. jedan sajt sam napustio iz sigurnosnih razloga tamo pa neka uzimaju kolko im volja .
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
UNDERCOVER je napisao(la):
mene su pokarali predprošle godine... i ja kad bi naletio opet nebi ukro... ostavio bi mu poruku okačenu na biljci... i svoj broj mobitela..:D
hehe ja bi mu prvo odnjeo biljku ako je u saksiji i onda bi mu ostavio broj od mobitela da mi se javi ako ju želi nazad...to mi je nekako bolje,zamisli da ostaviš broj na biljci okačen i dođe murja a piše nazovi 098 ... ... bilo bi jako komično i tragično!a u biti kako se drugi ponašaju tako ču se i ja prema njima,kad netko bude fer prema meni i ja ču prema njemu,samo što se ovdje kod nas svi znamo i doslovno znaš kad ti netko pokrade biljke ali svi imaju izgovore jel sade pa bude ono kao pa sadio sam i te šeme!zato lijepo nađeš sajt skontaš čiji je i ako te sjebo nakraj godine pobereš prvo svoje onda njegove i boli te kitić jer znaš da si preživjeo godinu a vjerojatno če on nagodinu isto napravit!ali nikad nebi krao od ljudi kojima treba stvarno kao lijek ili tako nešto,to mi je odvratno totalno!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
nikad nebi krao od ljudi kojima treba stvarno kao lijek ili tako nešto
da...još bi svak treba pokraj biljke staviti natpis "uzgoj za medicinske svrhe"...LOL!
Onaj ko bi je uzeja inače uzeja bi bez obzira na sve.
Ma uzalud ova rasprava...ja bi ovo u dno foruma!