Kada i zašto ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

aost100

Aktivan Član
15.03.2010
111
8
0
35
Bok, naime ovo i nije neki problem uzgoja, rađe bi to nazvao problem rezidbe ! Dakle, da krenemo jos dok je ova SHAMAN(sorta)-ka bila mala, pisao bi puno.
Pokazavši svoj prvi pistil 1.7 pokazala je snagu i volju.
Sada nakon ovih :sun2: jebenih:sun2:toplih :sun2:dana, sukih makar je su dobivale (4 kom) po 20l vode, u devetom mjesecu trebalo bi se desiti ono najbolje, teretana i pumpanje
smile.gif
.
Po njenim papirima rezdba bi se trebala desiti u 1. tjednu listopada, što je i jos tad čak malo rano za 85% sativu.
pogledajte ovaih par veselih cvjetića, svi sa različitih biljaka i recite, što vi mislite o rezidbi i kada bi trebala biti ? izgledaju skoroo zrelo, ali one to još nisu. hvala
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

i jedan posebno koji bi ovdje odvojio dok skladam ovaj post.
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
dali tko primjecuje crne sitne točkice. na tim listovima, sa donjih strana su sitni sitni paučići
koji ne bi trebali biti ondje
smile.gif
:eek:hno:
nestaju kada je vlaga, vračaju se na vručinu. ima li sredstvo koje ih na duže uklanja ?

:sick:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
sjajno izgledaju, odlicno bro, i drzi se papira i sacekaj jos tih 20-ak dana, deluje rano za sative, ali one klasicne, a ovde je u pitanju krizanac od Purple#1 i Early Skunk, tako da ono "Early" doprinosi tvojoj sreci da ne cekas polovinu 11 meseca, peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Exotic

Aktivan Član
07.09.2011
66
1
0
38
Ima... Odi u poljoprivrednu apoteku. Objasni svoj problem, ali reci da se radi o nekoj drugoj biljci ( ja sam rekao stolisnik :iamwithstupid: ) i dala mi je nekakav prah za pauke, ličinke i insekte... Ne možeš promašiti. Biljke su biljke, manje više...:banana:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
aost100 je napisao(la):
dali tko primjecuje crne sitne točkice. na tim listovima, sa donjih strana su sitni sitni paučići
koji ne bi trebali biti ondje
smile.gif
:eek:hno:
nestaju kada je vlaga, vračaju se na vručinu. ima li sredstvo koje ih na duže uklanja ?

:sick:

Trk brzo u poljoapoteku i reci da su ti biljku napali crveni pauci...trazi nesto na bazi akaricida i sl....jednom kad poprskas nece se vise vratiti...inace ih privlace visoke temperature i niska vlaga....rjesi to sta priej da ti nebi biljke sjebali skroz
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Za pauke neznam,ali...prošle godine su mi otprilike u ovoj fazi cvijeta kao kod tebe, biljku jednu nastanile biljne uši(ili neka slična gamad), u ogromnom broju.Uglavnom su navalile na hedove.Jednostavno sam pošpricao cijelu biljku sa nekim otrovom(ne puno),pričekao par minuta dok nisu pokrepavale i onda ju isprao sa dobrom količinom vode kroz špricu.
Taj sam postupak sa vodom ponovio nekoliko puta dokle god nisam isprao gamad iz hedova.
Ovo sa paucima bi trebalo biti još jednostavnije,čini mi se...
Inače,pravo je fino vidjeti topove kako strše:respect:
 
18.11.2010
24
1
0
37
Vjerojatno su ti "spider majtovi" - a imaš u poljoljekarnama akaricid/insekticid širokog djelovanja (ubija sve živo, zove se nekak Ver....cid?)
Morat češ 2x poprskat da budeš siguran:

1. put da ubiješ odrasle insekte/pauke
2. nakon oko 7-10 dana da ubiješ one koje su bile ličinke pri prvom prskanju

Jer ni jedan insekticid/akaricid ti ne ubije ličinke a to ti ide ugrubo kod tog svega 7 dana ličinka onda 7 dana sexa i onda se opet kote i tako krug.