Kada ste poceli pusiti? Zasto pusite i koliko cesto?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.06.2012
0
1
0
36
Pa eto mislim da sami naslov sve govori za sebe.. Dakle kada ste poceli? Zasto pusite i koliko cesto? Ja sam poceo sa nekih 17-18 godina, sad imam 25. pusim jer mi je jednostavno to jedan od nacina da se opustim i smirim, maknem se od svakodnevnog zivota i uzivam u tom trenutku. Kad imam kod sebe vutre, duvam svaki dan, i tako mi je nekako najbolje, ali pare su uvijek problem :) Vjerujem kao i vecini. Eto mislim da je ovo sasvim ok tema za malo raspravljati i da VAS upoznam malo bolje :vb_wave:
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
A mislis na pusenje vutre ili k?


Hahahahah, sorry nisam mogo odoljeti. :)))

Prvi put zapalio na 14. rodendan. Zasto? Jer sam citao da je jako zdrava. Iskreno. Taj prvi put nisam osjetio high uopce.
Ali svaki sljedeci put je bilo.... milina :dada
 

Quix

Aktivan Član
11.09.2011
71
11
8
59
ja sam prije 20-ak godina prvi puta zapalio, slavili smo moj 10-i rođendan na jezeru u decembru. nisam vutru ni osjecao al sam bio pijan toliko da sam skocio u vodu, sjecam se ko da je bilo danas. tih mjeseci sam se družio s likovima starijim nego sto sam ja sad koji su me i pocastili, iduci dan mi zapalimo i ja se prepusim, ispovraco se ko svinja, eto moje iskustvo.
:ludak
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Imaš 5,6 ovakvih i sličnih tema.Ne da mi se c/p, naduvan sam.Misliš da se od 20 000 ljudi za desetak godina niko nije zainteresovao za to?
Izvini što sam maliciozan, loš mi dan...
 

skabo357

Aktivan Član
20.06.2012
85
6
0
35
Hahaha...Prvi put sam mislim probao sa 15 god.Kako mi je bilo prvi put nemam pojma,sada imam 23.U to vreme mi nije bio problem ni novac,a ni doci do marihuane,jer je tad bilo u izobilju,ako nemas pare mogao si na ler da zavrsis gde god hoces,a ako ni to nisi mogao uvek je neko imao kod sebe,tako da to nije bio problem.Ali zadnjih nekoliko godina je sve teze doci do nje.Sto zbog para tako i zbog zandara,a i svasta se prodaje.Cene su otisle previsoko a kolicina premalo.Tesko je u danasnje vreme doci do kvaliteta za pristojnu cenu.Ali sta je tu je....zato sad imam svoj prvi grow:)))Pusim zato sto mi je do jaja,ali ne preterano cesto,nekad znam da ne zapalim buksnu i po mesec dana,a nekad sam u fazonu da varim non-stop.Eto toliko od mene:)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
frende,ovo ti je u dva dana druga otvorena tema za graveyard.prouči malo forum,koristi pretragu,pa ćeš vidjeti dal ima neka slična ili ista tema za ovo što ti otvaraš.ionako ima pun k...c tema na forumu,stvarno ne trebaju duple teme koje će bzvz stajati na forumu.ovo je dobronamjerni savjet,da me ne shvatiš krivo. ;)
 
25.06.2012
0
1
0
36
Nenash - nemas beda.. Svima bude usran dan.. A ganja_farmer ma ja se zelim dopisivati vise s ljudima a dok se snadem na forumu. Ali da ima. nemas beda takoder, moj bed.. isuse ubijen sam.. pisem ovo vec sat vrmena..
 
09.07.2013
21
3
0
29
Ja sam u prvom razredu srednje prvi joint popusio :) A poceo sam pusiti jer sam cuo price kako je dobro kako te opusti i jer sam citao da marihuana pomaze :)
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
ja sam prvi put zapalio u 7 razredu osnovne skole sa ekipom, jos nismo imali rizle nego smo pravili rizlu od kutije cigara, to je ol skul bilo haha...znaci eto prije 10 god sam prvi put zapalio :D

puno je razloga zasto pusim, al eto jednostavno mi odgovara i volim to, u kratko :D

koliko cesto? koliko god mogu haha...to je to :D
 
19.01.2012
15
11
0
35
Cim sam krenuo u prvi srednje :D A poceo sam iz istog razloga i kao i moji drugari iz razreda,fazon idemo u elektrotehnicku skolu tu nema cura,sta cemo raditi drugo nego cugat i varit... i onda smo zavolili to i evo vec 2 godine tako :D