Kada ste shvatili da je biljka spas?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.08.2006
0
0
0
faq.bauk.net
kada i kako ste skontali da je put marihuane pravi za vas, a kad smo vetj tu kada kako i gde ste smotali Vas prvi joint? sedeo sam u neko steku u borrowdale-u sa drugom iz skole barry-jem i tako bese to...mali a debeli (mislim na joint) mada sam bio jako ponosan sobom....mislim da sam tad zvanicno uspeo da smotam kako valja....
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Prvi joint sam smotao sa drugarom pre par godina iza srednje skole... Bio je lep, nisam bas lepo popunio bio pocetak ali krivio je :D

A da je marihuana prava stvar sam shvatio kada sam shvatio da ne sluzi samo za smejanje vec za opustenost i kreativnost... 8)
 
27.08.2006
0
15
0
45
Odluchio sam se na tako neshto iz inata...evo zbog chega:
Bio sam prvi razred srednje shkole, nenormalan hoper koji se bukvalno zajebavao na sve moguce nachine...i onda su ljudi iz zavisti i ljubomore pocheli da me prozivaju da sam narkoman i da bih opravdao tu reputaciju, jedno veche sam otishao do oblizhnjeg basket terena, zalozhio dzoint sa nekom ekipom koja je bila tu i prvi put duvao vutru...beshe to pre tachno 6 godina... :D
A shvatio sam da je marihuana prava stvar za mene (pored piva i zhena) onda kada sam se drugi put naduvao i kada me je prvi put odradilo kako valja i trebuje... :spliff: :bong: :ludaci_lol:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
QQ GreenMan dal' mi smemo da kazemo :chat: kad smo prvi put smotali xaxxaxxxaxax

Seecaaam seee bilo je to jednee zimeeee,kad je shvabaaa '41-ve...a ugrejoo pun meseeec oca mu njegovog...
:rofl:
 
27.08.2006
0
15
0
45
Nikad jachi trip variti zimi...mmmmm, mnogo mi nedostaje onaj vruci dim koji izlazi iz mojih pluca :(
Tada ssmo se borili protiv hladnoce tako shto smo se svi lepo okupili oko jedne ogromne buxne i slali je u krug da nas ugreje :D xexexexe 8)
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
hm..prvi put :D
otišli mi starci na put..došo lega i zamotala se jedna..pa tako 2..6..:D i tako ja poèeo dimiti :D
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
neznalica je napisao(la):
QQ GreenMan dal' mi smemo da kazemo :chat: kad smo prvi put smotali xaxxaxxxaxax

Seecaaam seee bilo je to jednee zimeeee,kad je shvabaaa '41-ve...a ugrejoo pun meseeec oca mu njegovog...
:rofl:
Pa...Secam se... :D :D
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
prvi put... heh prije nekih godinu ipo dana.... doma za stolom.. i bila je mala debela... sa sjebanim filterom ,ali bila je pušljiva heheehhehe.... eee koja su to bila vremena...hehe....
a cim sam pocela pusit sam znala da je to prava stvar za mene...iako mi u pocetku nije bilo tako dobro kao malo poslije... a sad mi je jebeno... imam super ekipu ono stvarno super...svaki pun nam je sve bolje...ono ludara skroz!!!
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
brend je napisao(la):
neznalica je napisao(la):
QQ GreenMan dal' mi smemo da kazemo :chat: kad smo prvi put smotali xaxxaxxxaxax

Seecaaam seee bilo je to jednee zimeeee,kad je shvabaaa '41-ve...a ugrejoo pun meseeec oca mu njegovog...
:rofl:
Pa...Secam se... :D :D

a i ti imas probleme sto su ti prijatelji pomrli jos krajem proslog veka :D
 

Slične teme