KADA????????????????????????????????

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Sorry na dezinformacijama tek sam sad vidio clanak jadna nam majka ali za prodaju je 3 godine neznam za uzivanje i uzgoj neka me zatvore ja gajim za sebe i malo mi je i za svoje potrebe a kamoli da ima viska treba uvest da ti doktor moze prepisat dozvolu i da imas kuci jednu zarulju od 400 w koja je taman za osobnu upotrebu....
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Growimir je napisao(la):
Ivica je u mladosti duvao i to javno priznaje cak je i za legalizaciju a i Stipe je dobar al je malo neinformiran o vutri...Sjebali ga u Staroj Gradiski....
Ti govoriš o Ivici Raèanu, on je naš, ali djevojka od bronce govori o Ivi Sanaderu koji je stavil onu kokoš za ministricu pravosuða zbog koje sad i imamo ovo sranje.
 
18.07.2006
41
1
0
Zalagao se Racan za legalizaciju (tocnije dekriminalizaciju), nije to bilo samo cimanje. Oni su to cak koristili i u predizbornoj kampanji kad su ono dobili izbore 2000 god. Predlozili su i zakon po kojem bi se dopustilo za osobne potrebe, a onda... HDZ-ovi primitivci to sve izokrenuli, vikali po Saboru kako oni ne zele drogiranu mladez itd... Ono ko i uvijek, ciljali na starije biracko tijelo koje je nazalost jos uvijek u vecini. I na kraju prijedlog zakona nije dobio potrebnu vecinu glasova :( RECI NE HDZ-u!!!
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
Predlozili su i zakon po kojem bi se dopustilo za osobne potrebe, a onda... HDZ-ovi primitivci to sve izokrenuli, vikali po Saboru kako oni ne zele drogiranu mladez itd.

a hebem ti politicare koji ne znaju kvalitetno zastupati svoju poziciju
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Oduvjek sam mrzio HDZ-ovce. Jebiga to je konzervativizam za što su stariji ljudi uvijek i zato oni dobivaju glasove, a kasnije dolazi do diktature. Jbg. ako želimo legalizaciju trebamo se zalagati za liberalizam pa æemo dobiti slobodu izražavanja!
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Petar Pan je napisao(la):
Zalagao se Racan za legalizaciju (tocnije dekriminalizaciju), nije to bilo samo cimanje. Oni su to cak koristili i u predizbornoj kampanji kad su ono dobili izbore 2000 god. Predlozili su i zakon po kojem bi se dopustilo za osobne potrebe, a onda... HDZ-ovi primitivci to sve izokrenuli, vikali po Saboru kako oni ne zele drogiranu mladez itd... Ono ko i uvijek, ciljali na starije biracko tijelo koje je nazalost jos uvijek u vecini. I na kraju prijedlog zakona nije dobio potrebnu vecinu glasova :( RECI NE HDZ-u!!!

***** li im materina!!!
Oni ce meni pomoc ako me uhvate sa jednim jointom kojeg zapalit 2 puta u 4 mjeseca i strpaju u zatvor 3 godine, nece mi pomoc, nego ce mi unistit zivot!!!