KADA????????????????????????????????

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.10.2005
13
1
0
35
KADA,I GDJE POÆINJEMO PRAVITI TE JEBENE PROSVIJEDE......VEÆ MI JE PUN K.... SVEGA I TIH GOVANA NA VLASTI !!!!!!!!!!! ZATO MOLIM DEÆKE OVOG SAJTA DA ORGANIZIRAJU ŠTO PRIJE NEKE PROSVIJEDE......ZA ILI NE ??????? :evil: :evil: :evil:
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
to vam je jako pametno.
ma kako ja to nehtjeo ovo nije amrstedam.
jedino što æete dobiti od tih prosvijeda je penderk od policije i još jednu vijest:drogeraši napravili prosvjede da se mogu drogirati slobodno!
 
27.08.2006
0
15
0
45
Ja sam vishe za akciju tipa: pushke u ruke i da napravimo vojni puch u Srbiji, postavimo GreenMan-a na mesto predsednika a Avrama na mesto premijera i da vidish kako ce da pochne legalizacija ubrzanim tokom da se krece... :rofl:
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
@geckO: Pa to bi bilo ok, ali šta bi jEvropa rekla na to? :mrgreen:

@domba: U Srbiji je 2005. godine isti taj Marihuana Marš održan bez ikakvih problema...

@sinsemila_smajl: Mislim da je 07.04. ali nisam siguran.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Upravo tako haveru, u pravu si... ovo samo šuplja ba...
Mislim ipak kad sam proèitao u novinama, sjebo sam se do bola .... Eh sad ne znam, nisam još našao post gdje sam pitao za to... jel istina da sad u HR za joint 3-5 god.????
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
u hrvatskoj su sve gori zakoni za alkohol i droge.... ono alkohol 0,0 a ako te ulove sa malo trave ista je kazna ko da imas kilo koke...
tesko sranje!!!!!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
aaa sjeba....doduše znao sam za alkohol (sjeb pravi majke mi.... to je baš preseravanje, ja sam mislio da to neæe dugo trajati ...!!!! Ali za 1 joint???? ne mogu vjerovati...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
U SA, je jedan èovjek došao pred predsjedništvo, i sa sprejevima (za farbanje...) sve i vrata i ploèu onu (lafo zlatnim slovima pise "Predsjedništvo....." jebo ih otac....) i lik sve izšvrlja, ali zovno bio havera kamermana i sve lik snimio sa strane.... izletili neki bili (èak i SIPA uèestvovala) oni prvi koji su izašli ostali su ofrarbani :) sve ih je i po licu "ofrarb'o" :) i normala izletili drotovi i ubiili ga kooooo .... baš su ga razvalili.... ali kamera sve snimila, i to naravno na TV došlo i svi ti drotovi su suspendovani i èeka ih radna knjižica.....
Svaka èast tom liku sviju mi.... Zato nešto kontam, kad bi kod nas (a iskreno vjerujem da hoæe) ovi naši oradili sl. to bi belaj bio praaavi... i sigurno bi raja izašla na ulicu.... tj. pred predsjedništvo....
Jebo ih otac ko ih napravi takve....
aaa 90% njih su na težim drogama, (bijelo itd itd) dok kontaju da preko vuve lafo se bore protiv narkomanije itd itd....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
28.09.2006
3
3
0
42
Ma koma je što je sada po Zakonu u Hrv. izjednaèeno pušenje mare sa pedofilijom i teškim kaznenim djelima (po Zakonu u hrv. se, osim za maru, 15 god. može dobiti za genocid protiv civilnog stanovništva).

A sad zamislimo što si sad misli diler: jednaka kazna za pol kile mare i èetri kile horsa... ŠTO JE ISPLATIVIJE???? Otiæ æemo svi u *****, sad æe tek biti narkomanije... :evil: :evil: :evil:
 
28.09.2006
3
3
0
42
Onaj kreten big boss policajac je rekao (citiram): ''Ne pada nam napamet praviti razliku izmeðu lakih i teških droga!'' Pa ti sad nešto uèini na takav mentalitet :evil:
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Growimira za Presjednika i legalizirat ce se.Stipe ovo su ti zadnje minute napravi nesto ako zelis da te povjest pamti po dobrome i povuci ove kojima si bio presjednik prosli put :)
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Ivica je u mladosti duvao i to javno priznaje cak je i za legalizaciju a i Stipe je dobar al je malo neinformiran o vutri...Sjebali ga u Staroj Gradiski....