Kafa, duvan i sedativi (lekovi za smirenje)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.06.2014
16
7
0
Od 14 godine aktivno pusim duvan (cigarete) a i kafu pijem, ako kafu ne popijem za 24 sati ni soljicu pocne jako glava da me boli, a na ove lekove sam se navuko kad sam zavrsio na psihijatriji zbog duplog pokusaja samoubistva, bio prvo 5 dana na internom i odmah tog dana mi dali uput za psihijatra a tamo te zgutavaju tim jebenim lekovima i daju injekcije, a droga je... Uspomoc nase drage biljke uspeo sam da se skinem sa sedativa, sad kad bude leto (kad moja biljka procveta) skidam se i sa cigareta, sa kafe i ne planiram :)
 
25.06.2014
16
7
0
Pa brate, ti "lekovi" iako su TESKA droga stvarno je neko vreme prelep osecaj, neki podsecaju i na osecaj kad se napusis, a ja ih poceo dan gutao i šmrkao :( A krizu ne mogu da opisem koliko je tesko podnosljiva, skinuo sam se za 3 dana uz pomoc 2 leka i 3 paketa, popio jedan lek kad se probudio, i po ceo dan palio buxne, posle popio joj jedan pre spavanja (te lekove nisam ni osetio zato sto sam tad imao preveliku toleranciju, progutam pola table pa osetim) I jos 2 dana samo palio buxne kad osetim krizu i posle toga uzeojaku indicu i utonuo u dubok san, i od tad te lekove ne pipam :) Uspeo sam samom sebi a najvise mi je dzidza pomogla :) Neki ljudi sto se na to navuku imaju problema godinama da se skinu :D A kafa iskreno, samo kofein je stetan u prevelikim kolicinama, ako pijes 6-10 soljica pa mozda i vise na dan, ja pijem oko 3-4 , a i pomaze pre treninga za "snagu" da me razbudi, a posle dobrog treninga, dobar zdrav obrok, dobra buxnica pa spavanje :)
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
Ma kume moj ovo prvo troje je nama Bog dao, i samo maži po tome!

Već sam sad počeo pripreme za sadnju vlastitog duhana, i sanjam o tome kako garažu pretvorit u ogromni grow box i sadit vlastitu kavu! I kava i duhan imaju negativno lice u društvu a po meni jbg nezasluzeno! Nitko ne kaze da duhan nije stetan, ali ljudi moji ono što na kiosku kupiš nije duhan, to je proizvod koji je napravljen samo da potiče ovisnost o nikotinu, pređi na domaći duhan, kupi si tubice i masinicu i stedis lovu i zdravlje! U početku je malo kiselo mozda, pogotovo ako na loš naletiš, ali nakon 2 mjeseca kupovne cigarete ce ti imat okus zapaljene plastike, a sa dobrim duhanom punog okusa, joint je odličan!

Šta se kave tiče! Nescafe i slične pizdarije nisu kava, to je isto proizvod! Pij samo mljevenu, i nemoras se zahebavat sa turskom kavom, ja sam bosanac pa nemam zivaca za to, samo tutni 3, 4 zlice u neki loncic polij ga kipucom vodom, mozes direkt iz kuhala! Ja si je na poslu radim iz automata za vodu direkt u salicu onda znas kolko je sati!

A šta se ljekova tiče! Bio sam oko ljudi s depresijom, tako da znam da ti nije lako, ali najbolje ti je slusaj doktora! Obavezno privatnom, ovi drzavni nisu normalni, nakljukaju te xanaxom da ni neznas jesi budan ili spavas, a on za svaki recept dobije u žep! Privatnika se zna svugdje dobar nać i stvarno njegov je recept bog i batina! Prijatelj je na antidepresivima konto da vise nije tako depresivan i budala si sama pocela prckat po receptu, meni je dosta pola i tako to! Unazadio si je terapiju 6 mjeseci! Sad je hvala Bogu puno bolje!

Ako ti je terapije prošla, onda buraz buksna je majka hehe

Sretno kume, ekipa oprostite na još jednoj ćitabi :smoke18:
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.661
11.876
358
Socotra Island
eelslap.com
hevi spika od ranog jutra , ne znam za te vase lekice i tabletice pa to preskacem u startu ...

Kafa ti prija jer ti koriguje (povecava) krvni pritisak ili ti tlak ,i zdrava je u malim dozama , a ne valja preterivati sa njom zbog kofeina .
Opste je poznato da kofein utice na budnost koncentraciju ,ali svakako je problem i nije dobro kad preteras sa kofeinom jer postanes razdrazljiv ,nervozan ,a to moze da dovede i do nekih tezih i anksioznih stanja svesti .

E sad ,valja razmisliti sta se desava kad kombinujes kofein sa lekovima ?!
Za biljku se ne bih brinuo uopste ...
 
25.06.2014
16
7
0
O domacem duvanu nemam toliko protiv nista, nema ostale hemije sto dobijas u pakli na kiosku kad kupis, a ja pricam o lekovima (benzediziopinima) tj Dijazepam, Klonazepam, Lorazepam, Xalol, Flormidal, uzimao sam i neki noviji antidepresiv zute boje od 25 mg progutao dva i jedan posmrkao, radilo me oko 2 dana po glavi.. svasta sam radio u zivotu i shvatio da je Vutra jedina i jedinstvena po svemu, pre svega po mehanizmu po kome radi.. a skida sa svih ovih ostalih sranja. A sto se tice kofeina i kafe slazem se da je cak i zdrava ali samo da se ne preteruje, pozdrav svima :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ajd prestani više od ljekovima molio bih. Ako si pročitao pravilnik morao si pročitati da se forum protivi raspravi o kemijsim drogama šta tablete jesu a ti izričito iritantno ponavljaš o gutanju i šmrkanju tableta.
Ja te upozoravam ako nastaviš da češ biti isključen s foruma. Hvala.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ja mislim da je pokušaj samoubojstva zapravo izlika nekih osoba za skretanje pažnje na sebe. Većinom je to očajnički potez osoba koje su psihički labilne ili izostavljene od društva, obitelji i prijatelja.
Kad si bolje razmisliš kako "pokušaj", ak ćeš se ubit onda ćeš se ubit a ne sjeći vene tupim nožem pa reć pokušao se ubiti. Mislim, glupo je što uopće diskutiram o takvim idiotarijama.
Nadam se da nisam uvrijedio prvenstveno tebe ili nekog drugog, al sve ovo mi zvuči malo "šta ja znam".
Kakva ti osoba moraš biti da si radio sebi to što si radio?
 
25.06.2014
16
7
0
Nisi me uvredio, naprotiv. Nisam sekao vene itd, nego u roku od 4 dana dva puta pokusaj ubistva predoziranjem insulina, imao sam devojku koja zivi 120Km od mene i mnogo retko smo se vidjali pa me u trenutku udarila prevelika ljubomora.. trenutak slabosti jbg nzm sta drugo da kazem brate :/
 
25.06.2014
16
7
0
pa jednom me spasio drugar , drugi put nisam zeleo da se spasim, ali videla je keva pa pozvala muriju, pa murija hitnu itd.. xd ne zelim trecu ni srecu ni pokusaj, odustao sam, shvatio da je zivot jedan i kakav god bio BORITE SE ljudi :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Dovoljno je samo da budeš zahvalan na tome što uopće postojiš. Zašto baš ti, zašto to nije netko drugi, kužiš? Zahvalan si na svom biću i onom što ti je podareno. Ništa nije na svijetu bez razloga. Onda se zamisliš malo, pa skontaš, ahaaa, ja sam ipak u ljudskom obliku, znači tu sam s razlogom! Mogao sam biti biljka, recimo maslačak ili šparoga, ali nisam. Ja sam ipak među odabranim, vjerovatno jer je to netko htio. Odmah cijeniš više sebe i samim time si i sretniji i stvari krenu boljim tokom. Samo pozitivom udri po svoj negativi i da vidiš.
Možda ovo izgleda nekako uvrnuto, malo sam uduvan, ali okvirno nekak ja tak razmišljam i uvjek mi je osmjeh od uha do uha :icon_lol: .
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Moje razmišljanje;

Kada ti je najjače teško, reci si,

Sutra ce svanuti nov dan i zemlja ce se još uvijek okretat oko svoje osi.

Poanta, da se ubiješ ili ne, sta si time promenio na gore napisano, nista!

Razum ti onda kaže, da je glupo uopste o tom razmišljati!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and Avantura