Kak da brata uvjerim?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
hm..stvarno bi te volio upoznat..jer mi na momente djeluješ neobrađeno:icon_lol:..kad ono zajebant..hm..i to još umjetnost i duhovnost.
 

JaSamZa

Aktivan Član
29.12.2006
202
7
0
40
psihonaut.org
DirtyDeeds je napisao(la):
....isto tako droge bi smjeli konzumirati samo ljudi bez psihickih problema.Droge bi se trebale prodavati u prodavaonicama koje su za to odredjene i tamo bi mogao kupovati samo ako si punoljetan,bez psihickih bolesti i ako vec ne konzumiras neki ljek ili neku drogu u svrhu ljecenja....

:knockknock:

dirtydeeds, moze pitanje? koliko si ljeta star?
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
16

JaSamZa,moze pitanje?Koliko si droga probao pa da mozes suditi o tome koja treba biti legalna a koja ne?

Ja sam napisao sto mislim da bi trebalo uciniti da droge i ljudi koji ih konzumiraju budu u boljoj poziciji.A to sto zvuci ko SF,jebiga.
 

JaSamZa

Aktivan Član
29.12.2006
202
7
0
40
psihonaut.org
DirtyDeeds je napisao(la):

ne želim ubjeđivat, al glavni razlog zbog toga što tenejđeri uzimaju droge je bunt. odnosno ono tipa - drugačiji sam, odjebite. ljubav dolazi kasnije

DirtyDeeds je napisao(la):
JaSamZa,moze pitanje?Koliko si droga probao pa da mozes suditi o tome koja treba biti legalna a koja ne?

dovoljno

DirtyDeeds je napisao(la):
Ja sam napisao sto mislim da bi trebalo uciniti da droge i ljudi koji ih konzumiraju budu u boljoj poziciji.A to sto zvuci ko SF,jebiga.

alkohol i cigarete su zabranjene osobama mlađim od 18 godina (bar u Hrv) s razlogom. osobe mlađe od 18 godina ne smiju biti vani iza 23 (ili 00) s razlogom.

ti razlozi su oni koje osobe mlađe od 18 ne mogu pojmit. a pojmit nešto, i shvatit zašto je tako, je proces odrastanja.

da bi se nešto promijenilo, treba mnogo žrtve, strpljenja i vjere u to što želiš promijenit. nije dovoljno samo željeti mjenjati, već treba nešto konkretno i poduzet.

trava sama po sebi često puta dovodi osobu u situaciju, ma dobro mi je i ovako. odnosno, osoba postaje pasivna a ne aktivna. pasivna osoba ništa neće promijenit. znači, treba razumijeti. treba odrasti. a kad odrasteš počmu drugi problemi i sranja o kojima nisi razmišljao kad si bio mlađi. onda ti više neke stvari nisu bitne jer jednostavno shvaćaš da to mora bit tako.

no da ponovim. JaSamZa LEGALIZACIJU droga.

e pa sad ti to shvati :signs054:
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
alo šandore nisi li malo zakuvo:icon_lol:
ajde javi se vidiš da se ljudi umalo potukli i za kosu povukli:icon_lol::icon_lol:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
da bi stvar bila zanimljiva jos vise, Sandora ne zanima uopce sve ovo, vec samo kako da ga uvjeri...sve ovo je za njega trabunjanje. prasina se digla a njega samo zanima jedno..KAKO oh kako da ga uvjerim.... i rest maj kejs:bis:
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Rasprava u ovoj temi cini mi se da nema mnogo veze sa naslovom :)

Ali ima pametnih stvari izrecenih :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma ja ću jedan dan kad budem raspoložen bio ljepo smotat jedno 2 DŽOINta i kad se burajz vrati s posla ljepu mu reć ajmo ja i ti zapalit i onda ćemo vidjet kak će mu bit.
Neželim ja da on počne redovito pušiti ili tako nešto nego sam da prestane tako pretjerano negativno na to gledat. Npr. kaže pričo je ovima u firmi kak se ja cijelo vrijeme drogiram?
WTF
A što se tiče toga da maloljetnici nebi trebali pušiti to je sigurno jer na dio njih to jako loše djeluje postanu glupi i nonstop napušeni ali su ti uglanvom skloni i svim drugim drogama i bilo čemu bitno da puca.
Mene za take debile potpuno boli briga jer su si sami krivi što su retardirani i neznaju se kontrolirat.

Mal je to blesavo kad bi se zakon uredio kod nas slično ko u Nizozemskoj ja mislim da bi trebalo jako strogo kontrolirati da neko ne prodaje maloljetnicima a i sam sam maloljetnik
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
524
555
113
balkan
Evo bas citam ovaj i onaj prvi post i trgam se od smjeha...koje su to nepravilnosti u tekstu,ono pisanu u ''žnj'' stilu : on mene pita, a ja mu kazem necu jer sam ti rekao da necu i nezelim ,a on mene pita zasto, a ja kazem zato sto je trava dobra!

auuuuuu.
ja bi rekao da nemas ti sta uvjeravat buraza da je to dobro ili lose.
stariji je zna sta je dobro a sta ne.

Samo mu reci da te neproglašava ''drogerašem'' i nek se nehvali po firmi da mu je mladji burajz konzument trave! u glavnom da te ostavi na miru.Jer bi te tako mogao uvaliti u veliko sranje.Ako pušiš nek to znaju samo osobe s kojima pušiš.Nema hvaljenja okolo ej buraz jučer sam pijesak na nos vuko i take stvari.

Eto toliko od mene...
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
JaSamZa je napisao(la):
ne želim ubjeđivat, al glavni razlog zbog toga što tenejđeri uzimaju droge je bunt. odnosno ono tipa - drugačiji sam, odjebite. ljubav dolazi kasnije

:

Kod mene uvjek prvo dolaze Ljubav,Duhovnost,Priroda....pa onda Droge.
Ja sam oduvjek volio droge.Još dok sam bio klinac klinac obožavo sam filmove u kojima ima droge,igro se da se drogiram.
Od prvog Dima trave pa do Heroina ništa nisam uzeo da bi bio drugačiji i poslao poruku odjebite!!!!!!!!
Neke droge su za duhovni razvoj,neke su za bolji kontakt sa ljudima oko sebe,neke su za hedonisticki uzitak tvoga uma,neke su samo za probati.....
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
cast izuzecima...JSZ sigurno nije mislio da bas svaki jebeni klinac na ovoj planeti ima takav stav... ali kad se malo osvrnes na sredinu, klince, srednjoskolce pa njih 90% ima stav : Idem da se razbijem- po mogucnosti da ne znam gdje sam i gdje sam bio i da ujutro kaze U jebo te kako je bilo super, ajmo opet!

ja znam da ja nisam bila jedna od tih, sve sto sam konzumirala u proslosti bilo je pomno isplanirano i bio je vise experimnet nego konstantno konzumiranje neceg. Kad bi mi znatizelja bila zadovoljena i kad bi ponesto dobila gubila bi interes. tako je bilo i tako ce biti...