kako bezbjedno iz amsterdama avionom prebacit sjemenke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ma kupi neki privezak sa supljinom unutra i nabi semenke zamotane u maloj kesici. Privezak zakaci za kljuc od auta ili kuce,stana. Najopustenije. Mirna faca nek ti stoji kao odelo,semenke nisu nesto sto bi te trebalo brinuti kad je u pitanju sverc. Ipak ih cupa velicina pa ih mozes nabiti bilo gde. Ortak preneo u patici.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
može tako što veli sekach, a može i da kupiš suvenir...

mislim da ne bi trebalo nekih problema bit zbog suvenira...
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
a joj ,majko mila,kakva pitanja...malo mašte jbte...i ubuduće malo pazi gdje postaš,mislim da ovakvoj temi nije mjesto na uzgoju (a i na forumu je suvišna).
 

tatin

Banned
Banovan
24.08.2010
33
3
0
56
Nisam znao gdje da zapocnem ovu temu... A ionako sam uspio pa molim ljubazno admina da izbrise temu.

Hvala svima

p.s. Da opravdam otvaranje teme na ovom mjestu: sve ce one napolje, nijedna unutra :) vjerovatno iduce godine jer bojim se da je kasno za sage, jack flash, super skunk, snow ryder. A ove godine nekoliko domacica i samo cu 2 ovih dana bacit ak47, eto da malo zamiriši. Sto se tice ovih domacica, to smo ja i kompa nazvali "extreme guerilla growing". Ako ne budem lijen, okacicu HD video ovih dana da vidite kako to izgleda penjuci se po stijencinama. Ubijedjen sam da te stijene nisu nikakav problem ni za amatera planinara, ali za bakicu jesu, za drota, za ciganina koj skuplja puzeve. Ma i za kozu su veeeeeoma zajebane. Da li za video da otvorim dnevnik?

Stay tuned :)

P.p.s. Ili mozda nije kasno za neku od pobrojanih????
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ja ih kupio kad sam bio u posjetu amsterdamu i nikakvih problema nisam imao! Jednostavno su bile sa svom ostalom prtljagom i to ti je to... Bez panike!! Nisam ih skrivao.