Kako cuvati travu?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Pozdrav svim ljubiteljim svete biljke.Registrirao sam se jer ste najbolja ekipa kad se radi o travi a i o dosta drugih stvari i stvarno je super što nema mržnje,to je ljepo.Znam da od nekih ljudi tu mogu mnogo nauciti a i ja,sam mozda znam koju
tajnu i mogu je podijeliti s vama,koliko sam citao vecina vas daje savjete iz vlastitog iskustva,to je super,teorija ne pomaže.
Evo za pocetak trebam pomoc u skladistenju,
1.dali je dobar nacin spremanja marihuane umotati u celofan,istisnuti zrak i staviti u kutiju?
2.Jeli lose drzati travu pomjesanu sa duhanom,mislio smjesat pa odusto i pusio cisto,a ovo stoji?
3.Ako vrhovi nisu dovoljno usitnjeni dali je lose usiniti i tako cuvati? ako Uvjek potrosim sve sto imam u roku 2-3 tjedna tako da ne bi nikako trbalo izgubiti na kvaliteti.
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
1.ako oces vu drzat u plastici onda ce za to dobro posluzit i obicna prozirna pvc vrecica...
2.nemoj vu mijesat sa duvanom osim neposredno prije varenja... 8) jednosavno nema smisla a i industrijski duvan sadrzi svakakvih stvari i nama potrebe da bude u konstantnom doticaju sa masnim hedicima...
3.nemoj drzat usitnjene hedove...nema smisla...izmrvljen hed se osusi u roku odma a ne za 2-3 tjedna...dim gubi dobar okus i miris...pada kvaliteta...najljepse svijeze kidat hed i slagat po rizlonu da se prsti uljepe...

btw ljudi cesto drze vu u staklenkama...ako se ima vise staklenki 8) dobro je tu i tamo ih otvorit da nebi doslo do stvaranja fungusa...al nije problem svaki put kad vadis neki hed za blajb otvoris drugu staklenku :idea:
 
10.01.2006
34
0
0
www.vutra.org
A da li netko ima problem da mu vutra što ju duže èuva, to mu više nestaje? Ne znam da li se meni to samo èini, ali eto ubo za 3 panja pretprošli tjedan, i ono trebo èuvat 4 dana za jednu posebnu priliku... kad ono iz dana u dan sve manje i manje. Ne, naravno zato kaj smo se krali svega tri puta :D To ne brojim. Nego u tri dana kolièina se smanjila za nekih 3-4 grama + 3-4 grama kaj smo spalili... ostalo mi je za neki pošteniji panj... kako? zašto?

Jel i vi imate sliènih problema? Ja sam šokiran... A nema šanse da ispada...
 
04.12.2006
16
0
0
kiffovi dok se suše gube na težini/kolièini... to je èinjenica jer gledaj ove koji uzgajaju koliko im teže kiffovi before & after sušenja...iako neznam koliko ti je trebalo stajati na otvorenom prostoru da se izgubi neka zamjetna kolièina...4 dana mi se ne èini baš mnogo no ipak ovi suše po 2 tjedna i veæ im se pun ***** smanji kolièina...
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
imas ih kupit u obicnim ducanima.....
nisam ni ja za to znala...dok nekidan nisam vidila da mi mama ima punu kutiju tih vrecica... dobra stvar...
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Vu se anajbolje èuva kad ostaviš više štekova po kuæi pa se dooobro napušiš i onda zaboraviš gde se sve to sakrio.
P.S. al' je lepo kad pronaðeš neki pa se iznenadiš.
 

BOTANIK

Aktivan Član
23.12.2006
55
18
8
zip lock vrece su dobre, sluze svrsi no ipak postoji mogucnost da se nakon nekog vremena pocinje mrvit marihuana. najbolje je cuvati u staklenkama i naravno dobre poklopce koristiti. tako u zamrzivacu mogu stajati i po nekoliko godina stim da je opadanje potencije toliko nezamjetno da se eventualno osjeti u +/- povucenom dimu iz jointa.. :wink:

evo primjer
untitledcustom2vc7.png
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
ja bi vam svima preporučio da se klonite pvc-a ako skladištite na neko duže vrijeme jer koliko ja znam polimeri degrade-aju THC stoga staklo bi bilo najbolje ukoliko mislite cure-at budove.