Kako da kupim sjemenke? - Soma Seeds -

Hempatia Soma Seeds Herbies Headshop

Chilliman420

RIP
Banovan
07.02.2017
293
469
63
Ma dobro je sve, sve dok ne dođe rastrgan ili razbijen dio unutrašnjosti paketa, i to mi se desilo, naravno da kad sam se žalio trgovini, oni kažu samo nije do nas (naravno kad ništa od toga nije njihov proizvod, već sve preprodaju), kažu mi smo lijepo spakirali, žalite se dostavnoj službi, a kod njih dobit nekog osim dostavljača lutrija, tako da po dosadašnjim iskustvima ovo je super prošlo, iako vjerujem da se tako nešto desi da bi Soma imao razumijevanja, pa malo podebljao iduću narudžbu, jer se vidi da želi da svi prepoznaju njegove proizvode, koji su mi se svidjeli na prvu (po dnevnicima), iako ih još nisam probao, ali evo kroz dan-dva bi trebao soil na kuhanje, pa da avantura započne...

Poslednja izmena:
07.10.2022
25
56
13
Zašto kad izaberem bosanski jezik više ne nudi mogućnost odabira somango pineapple autoflower, a kad izaberemo engleski onda daje mogućnost izbora?

• Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Bizzzo

- Fly Me To The Moon
Urednik
Moderator
11.02.2008
6.362
24.477
1.218
vutra.org
Hvala za prijavu bug-a. Somango Pineapple auto je dodan nakon sto je prijevod radjen. Potrebno je odraditi prijevod stranice pa ce se pokazati i na Bosanskom. Biti ce u ubrzo!