Kako da se iscistim za brzo vreme

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
07.12.2007
16
0
0
34
Jedan dobar savet za brzo chishcenje.........
1. Morate piti MNOOOGO vode...(3 litra dnevno MINIMUM)
2. Pored vode, morate piti dosta mleka, sa shto vishe mlechnih masti (zato shto se mlechne masti lepe za THC)
3. Ako vec dajete urin...Nikako ne mojte dawati onaj chim ustanete, izbegawajte taj...Jel se THC natalozhi...



Juche u mi roditelji rekli da cu pi*ati u chashicu...Newerica...Chist sam za 1 dan!:maryjane:
 
06.01.2008
2
0
0
37
ma samo nemoj pusit dva dana prije testiranja i na dan kad ides na testiranje jedno 3-4 ranije pocni piti vode barem 3 litre i kad pocnes pisat bijelo pisalo to ti ne moze biti poz. na testu jer pisas vodu. meni je svaki put uspijelo
 
12.01.2012
1
0
0
31
Pozdrav svima koliko vas ima :D Vec sam do sada X puta radio testove par puta su me provalili i onda je bio show u kuci,bas tezak banal,ali posle sam poceo da podvaljujem tudju mokracu,tako sto bih uzeo od nekog ko je str8 mokracu u kondom i za vreme davanja ``moje`` mokrace samo pocepao kondom i nasuo negativnu mokracu i bio naravno negativan,ali problem je u tome sto su me par puta posmatrali dok sam davao mokracu i nisam mogao to da izvedem sa kondomom pa sam mokracu sipao u spric koji se kupi u apoteci i tako da ako vas neko posmatra sa ledja najopustenije mozete mokracu iz spirca ubrizgati u posudu za mokrenje. Sada u subotu ponovo radim test posle 5 meseci,bio sam cist 4 meseca i onda sam pusio par puta po paket nas 2,3. a zadnji put sam pusio sam u ponedeljak jedan djojus i u utorak danje sa drugarom,uzeo sam odma 2 kutije po 10 tableta med. ugalj tj aktivni ugalj cena je oko 90 din po jednoj kutiji i popio kutiju tokom ljucerasnjeg dana sto isto planiram i danas sa ovom drugom kutijom,takodje sam u apoteci uzeo taj isti test koji treba da radim,na 5 droga medju kojima spada i marihuana,takodje postoje i testovi samo na thc ali njih nije bilo,od utorka pijem mnogo caja,vode,soka,mnogo se krecem,i gutam taj ugalj,danas planiram opaliti i drugu kutiju,pijem tabletu na svaka 2 sata i onda cu sutra odraditi test cisto da vidim kakvo je stanje pa vam svima javljam sta je i kako je!! Pozdrav svim ljubiteljima MARY JEJN!!
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
pocinu mi pisanja za 2tjedna...redoviti sam konzument cca 6 godina,nisam imao duzu pauzu od 2 tjedna u tom vremenu.
evo 4 dan je skoro gotov a ja nisam srk povuko...sad me zanima dal se ja stignem ocistit u ta 2 tjedna s obzirom na dugacki :joint:staz?pijem puno tekucina,cak sam poceo malo vjezbat,ugljen zelim izbjec ako je moguce?!
...znam da sve ovisi od metabolizma do metabolizma al nekako se sigurno mogu postaviti okvirne vremenske granice,i molio bi doticne da se suzdrze od komentara tipa piji tekucine dok ti pisalina nebude prozirna.hvala
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
da, dve nedelje bi trebalo biti dosta da metabolizam to odradi, to je i neki plafon u kom se moze registrovati u mokraci
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
derataur zašto izbjegavaš ugljen?

znaš li da aktivni ugljen čisti tijelo od svih mogućih toksina, ne samo od THC-a. čisti čak i od nekih bakterija i virusa koji mogu naštetiti zdravlju...
neki čak preporučaju redovito uzimanje aktivnog ugljena, svakih nekoliko tjedana, kako bi se tijelo bolje čistilo...
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
ne mislim da je nista lose nego jednostavno nisam pri lovi...radje te novce dam za sjemenke nego za ugljen ako postoji opcija da budem negativan na testu i bez ugljena :icon_confused:

a sta je sa pasivnim pusnjem'kad sam u drustvu koje pusi a ja ne dal se moze ocitat thc u mokraci?hvala
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Pasivnim pusenjem isto unosiš THC u pluća pa u krvotok, samo u manjoj količini (zavisi koliko ti ortaci vare jedan za drugim ili ? )

E sad ja sam sebi kupio Sintetički Urin, mala kesica kao za Ketchup, koji ima sve osobine urina ali je čist od bilo kakvih TEHACEOVA! ;)

Cijena 15€


Iako ga do sad nisam nikako upotrijebio, ostavio sam ga za nedaj boze ako zatreba.

Cijena 10€

Uz tu kesicu urina imaju se kupit kao "GAĆE" boxerice koje imaju jedan pregradak uz KOBAJU gdje se ta kesica stavlja kako bi se postigla temperatura tijela a i manja ofiraža ukoliko te neko gleda odzada, samo otvoris tu kesicu i istreses u test zdjelu.

A ovo mi je definitivno najjaca stvar koja me je natjerala da maximum smijeha!
Fake Kobaja, gdje možete pred nekim se ispišati a da ne skontaju nista, jos da se zapitaju uh vidi momka kako je obdaren!!!
Cijena 115€
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
dosta duvaju,s tim da je to redovito po stanovima i sl.pa sam u tom zadimljenom prostoru...znaci trebam ih izbjegavat?bas cu pitat kad dodjem pisat sta sa pasivnim pusenjem,jednostavno nema smisla..smradovi politicarski:punch2:
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
ma samo u čašicu ubaci malo vode kad se ispišaš,test bi ti trebao doc negativan,samo nemoj previse vode jer ce ti ponistit test.nikad nisam probao ali sam cuo od vise ljudi da valja.
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
SpongeBong je napisao(la):
ma samo u čašicu ubaci malo vode kad se ispišaš,test bi ti trebao doc negativan,samo nemoj previse vode jer ce ti ponistit test.nikad nisam probao ali sam cuo od vise ljudi da valja.
kad bih i bio budala i to isao radit otkuda mi voda?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
a snađi se druže, imaj špricu pitke vode u gaćama (ne iz vodovoda jer je klorirana nego neku iz boce) i kad pišaš napuniš malo i samo ubaciš još iz šprice...
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
pod prvo gleda te di pisas...ako ti doma cine test dec vode u usta i pljuni u casu..cista ne,inace lokat sto vise vode i sto vise puti mokrit to je to...provjereno
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
...i onda mi ponistavaju test dok ne pogodim dozu vode ili? ljudi,sve to lijepo zvuci al druga prica je tamo stat i pisat a druga stvar je tu tipkat tudje dogodopstine

EDIT:mad:cvjetno drustvo,imam previse godina da bi me roditelji kontrolirali,uostalom nebi tu postavljao pitanja da se ne radi o ozbiljniijm stvarima...pa tako bi molio malo ozbiljnije odg.
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
e nisam cita sve kako ne,u dva tjedna bez problema pij vodu,nesmis bit pasivni pusac isto ti je pogotovo u malim prostorima...meni je prijatelj hodi pisat,fuma 2 dana prin i pi puno vode i bi negativan..ozbiljno ti govorim,al isto nemoj ti to radit...
 
11.12.2012
1
0
0
32
Pomozite mi treba ici analizirati krv posto moji sumnjaju da duvam! Pomozite kako da sto pre izbacim thc iz sebe! Napred hvala
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
43
prestani da duvas,pij mleka i generalno tecnosti,jedi voce i sve kul
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.