Kako da se iscistim za brzo vreme

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.03.2012
35
32
0
39
nickbbrsTHC je napisao(la):
Pomozite mi treba ici analizirati krv posto moji sumnjaju da duvam! Pomozite kako da sto pre izbacim thc iz sebe! Napred hvala

brzo uskoći u veš-mašinu,prvo na 30 stupnjeva pranje,ako ne i na 60 stupnjeva i gledaj da je centrifuga na 1000 rpm i čist si ko suza.....a kak ti se da surfat po google-u a neda po forumu?!!!
 
13.12.2012
3
0
0
34
ja sam čuo od prijatelja da crni čaj pomaže, ali bez šećera treba piti!!! on je to kombinirao s prije nabrojanim stavkama: znojenje, fizička aktivnost i te sheme :)
 
27.04.2013
1
0
1
ee ljudi, pomozite sto pre!!! ako ja uzmem urin od nekog ko nikad nije probao, koliko dana pre testa mogu da ga drzim kod sebe, tj jel nece da se provali da nije moj ako ga uzmem 2-3 dana pre testa? neka mi neko odgovori hitno
 

LakoMan

Aktivan Član
25.12.2012
82
15
8
ma 25 dana... prvo na testiranju primaju casicu (znaci osijeti dali je toplo ili hladno) a i izmedu ostalog nisam gledo nikad mokracu nakon par dana! kad to napravis napisi jel ima promjena u izgledu!
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
nakon 24h ti nevalja vise urin... mjenja boju i miris i kuzi se... tako da iznad toga nista...

peace out :)
 
03.08.2013
3
2
0
Pozz drugari, imam jedno pitanje.

Kolko bi mi vremena trebalo da se iscistim od ovoga. Evo cela moja istorija koriscenja.

U februaru sam povukao jedan cim samo.
U Junu sam 2-3 cima.
U Juli opet 1 cim.
I konacno sad u avgustu 2 dana sa drugarom 5 grama smo popusili.

Roditelji su mi rekli da ce da me posalju na test taj. Ovo nije nista puno, ne zelim vise to da koristim jer su mi mnogo strogi roditelji, ali sto pre moram da izbacim ovo iz sebe, ili sam ga ugasio xD
Procitao sam svaki post ovde, ali me interesuje koliko vremena bi mi trebalo da izbacim ovo. Hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sipak and skipe
03.08.2013
3
2
0
Rekli su da zavisi od dosta faktora, vrsta marihuane, telesne tezine itd itd itd..
Znam da ovo sto sam gore napisao nije uopste puno toga, ali moji ako mi nadju i najmanji delic sto moze da bude ja sam ga naj*bo...

Evo usput jos informacija tezak sam 84 kg, pusili smo neki skank, ali je uvek bilo mix sa duvanom.. Nzm sta vise da vam kazem xD
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ono ranije se ne racuna, a za ovo u avgustu bravo... ja retko dnevno maknem gram, a vas dvojica za dva dana 5 grama... il je to neko sranje od vutre pa mozes zaboraviti ili racunaj da ti se posle te kolicine moze naci u urinu naredne 3 sedmice sigurno, e sad da li ce te voditi na testiranje ili ne, i koji tip testiranja, pojma nemam... i koji j tebi, za 7 meseci uzmes 5x cim, a sad stuces za dva dana 2.5 grama... ako i naj*bes sam si kriv
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JuicyJ
03.08.2013
3
2
0
Pa bio je drugar taj sam kuci par dana, pa smo bili kod njega uz pivce, muziku, pusili i jbg.. Nisam razmisljao o posledicama... Sad primenjujem sve ovo sto ste rekli i videcemo. Hvala vam
 
10.07.2013
76
22
8
109
vučko legendo ... :respect: 5grama je stvarno puno a za čišćenje smisli nešt..

:eek:hno: :notnice: :nana: :dada mada mi se ćini da :lml_spam: .....
 
29.07.2013
9
2
0
Imam frenda, dan prije je popio u 1-2 sata oko 10 litara vode i trčao na mjestu pa ošo pišat pa se opet vratio i trćo na mjestu dok nije sve ispišo, kažu da je prošo na liječnikom ja mislim da je bio, ili pak na testu neam pojma, čini se da me drzi malo od sinoc hahaha :smoke18: :smoke18:
 
03.07.2014
1
0
0
E ljudi ovako...imao sam testiranje proslog meseca,i miksovao sam malo urina sa puno vode..i opet sam pozitivan,sad 20og imam opet testiranje to je za 13 dana kako sto pre da se...:)
 
01.08.2014
6
1
0
pozz svima i molio bih vas da mi odgovorite sto kracem roku i sto efikasnije jako mi je bitno sekiram se... ako nisam potrefio temu izvinite ne snalazim se baš najbolje po forumima..

Ovako pušio sam svaki dan neki period 5-6 mjeseci znaci radi posla sa presto danas tacno 7 dana kako nikako al nikako ne pušim niti vise ikad namjeravam(radi gluposti i kratkog uzitka da sjebem zivotni posao) znaci u perijodu ovih 7 dana apstinencije od marihuane pijo sam dosta tekucine cak sam i kutiju aktivnog ugljena popio bavio se fizickim aktivnostima(dosta se znojio) urološki caj ,sokovi prirodni i td... zanimaju me 2 stvari???... PS:mršav sam i imam relativno brz metabolizam

1 zanima me za koliko jos otprilike vremena bi mogao biti cist od THC i tih supstanci marihuanne to ??
2 radim ljekarski pregled nigdje nije navedeno da ce raditi test na drogu (znaci obicni ljekarski pregled) urin , krv ,psihijataro i ostalo.. dali na tako obicnom pregledu mogu ustanoviti prisustvo THC-a u krvi mokraci da bi mi pravilo problem ??

ja se izvinjavam sto pitam mozda pitano 100% al nisam nigdje našao tacno da je neko ovako pitao sto mene zanima...HVALA SVIMA UNAPRJED.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kudravi15

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Sta se brineš, tamo ne rade test na THC. Laganini i nema brige.

Sta če ti psihiater? Na lekarskom?
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Hemisfera je napisao(la):
ovako pušio sam svaki dan neki period 5-6 mjeseci znaci radi posla sa presto danas tacno 7 dana kako nikako al nikako ne pušim niti vise ikad namjeravam(radi gluposti i kratkog uzitka da sjebem zivotni posao)
" danas tacno 7 dana kako nikako al nikako ne pušim niti vise ikad namjeravam " , " radi gluposti i kratkog užitka ... "

Ovo nisu gluposti i ne znam šta tražiš na ovom forumu sa takvim razmišljanjem o vutri. Lepo ti je Cill rekao, opusti se ...
 

Skender(Skeni)

Banned
Banovan
12.10.2015
1
0
1
26
Bok ljudi!
Evo upravo sam se ulogiro po prvi put jer mi je prvi put potrebno pitat nesto.
Citao jesam vase prijedloge i savjete,al eto ja sam danas dobio poziv za sud za sutra ujutro donosenje odluke. Rekli su mi murjaci zbog prvog puta nece bit kazna.
Poziv mi je doso manje od mjesec dana.
Ja sam prije dva dana bio u depu i konzumiro pola čvona i pola dasa te par fruli.
Rekli su mi frendovi da 14 dana tak negdje treba prirodno za sve droge da izadu iz tijela,jel to istina?
S tim da cu ja ubrzat to.
I da,maloljetan sam. Uskoro cu 18 to me isto spasilo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.