Kako da se iscistim za brzo vreme

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
06.07.2007
3
1
0
32
Zdravo swima.Ovako stoje stvari.Ja za nekih 7-8 dana palim na more sa ortacima,a nosimo nekih 5 paketa.Problem je u tome sto ce mi keva i cale raditi test cim dodjem.Kako da se izvucem,a da ipak "Uzivam"? odg pls
P.S Radice mi test iz mokrace
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
neki kazu da mlijeko pomaze jako dobro ali tko zna, ono sto ti ude u organizam nemos bas brzo iscistit...ja bi poslusao green mana i nebih pusio da sam na tvom mjestu to je najsigurnije,..pa kad starci naprave test pusi koliko hoces, toliko se valjda mozes strpiti..
 
06.07.2007
3
1
0
32
Ma cuo sam da neki Aktivni medicinski ugalj,moze da te iscisti za 1 dan,tj. 24 casa..Npr ako ti matorci rade test svakih nedelju dana,6 dana pushis,a sdmi dan popijes to i sutra si cist.Ima u apotekam a pogledao sam,pa sam mislio ako neko vishe zna o tome,i dali to stvarno deluje neka kaze :D Ma nema sanse da budem strejt...Tamo ce svi biti High,slushace se Marley ceo dan,a ja treba da to gledam..I ja sam cuo to za mleko,ali neznam koliko je to tacno,posto postoji 5000 raznih prica o tome..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: moskri pajdo man
22.05.2007
8
0
0
34
aktivni ugljen provjereno funkcionira,plus punooo tekućine u kombinaciji s njim i nema teorije da te uhvate al nemoj riskirat pa samo jedan dan prije testa uzet to.bolje dva dana za svaki slucaj.a i posto ides sa starcima mpozes uzet od frenda mokracu pa test u to namočit jer barem kod nas nema pratnje dok ides pišat.
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Navodno kako ljudi kažu,
povećano znojenje (znači i povećani unos tekućine) čisti organizam od THC-a.
Još ak kombiniraš sa ugljenom ,nebi smjeo bit pozitivan.
Ovaj frend jedan iz moje ekipe je uzeo urin od nekog odlikaša iz razreda i uštedio se mučenja s tim ...(samo napomena jedini problem što te može izdati kod te metode je temperatura urina,ako znaš na šta mislim...)

Al sam svakakvih priča čuo ,kakvih staraca sve ima...
Ja srećom sa svojima nisam imao takve probleme...
Eto ovom prilikom zahvaljujem se svojim starcima ! :D :D :D :D
 

psycho.ludjak

Aktivan Član
08.10.2006
66
2
0
32
ovako,THC se veze sa masna tkiva u tijelu stoga da ih procistimo iz organizma trebamo se više znojiti.. odi napravio 2 km svaki dan i to ti je to.jedi puno povrća (mrkva,celer,salata) i voća... pij jaaaako puno vode..
prije sam mislio da ce med. ugljen pomoc al nakon "istrazivanja" i u praksi on bu ti pomogo sam se posrat kad nemres i ak te boli trbuh pa ga popijes.. ne ubrzava nestanak THC iz tijela jer se thc veze (jos jednom) za masna tkiva..

vode,vjezbanja,povrca... nema drugog brate
 
06.07.2007
3
1
0
32
E sad si me sjebao skroz..veceras palim na more,ortak zavrsio wuju,sve ok,a ti mi kazes da nece funkcionisati..Bas me izbedaci :) Onda cu morati da pijem velike kolicine vode,i da jedem povrce,al za svaki slucaj cu i piti Med. ugalj posto sam ga vec kupio,u torbi mi je.A cuo sam likove koji se kunu u to,ne znas kome verovati....
 

psycho.ludjak

Aktivan Član
08.10.2006
66
2
0
32
Wutrash je napisao(la):
A cuo sam likove koji se kunu u to,ne znas kome verovati....

ajde onda priupitaj te svoje da ti objasne jel znaju kako med.ugljen radi tj. sta on radi nasem tijelu i kako se apsorbira?

dajem desnu ruku da nece znat rec... uostalom vec je SLO_ERA piso o tom mali milijun puta
 
13.07.2007
4
1
0
38
U decembru jedne godine sam prestao da duvam. Matori mi je u martu (dakle, posle više od 3 meseca) uradio test u apoteci Beladona u Zemunu (prepoznavanje THCa zavisi i od kvaliteta testa) i pogodi - bio sam pozitivan. A da sve bude po Marfijevom zakonu, u to vreme sam trenirao košarku svakodnevno, a u februaru smo baš radili kondicione treninge podosta (tj. - bilo je znojenja, tečnosti, zdrave hrane u izobilju). Kasnije sam od jednog stručnog lica saznao da je sasvim moguće da se THC zadrži u organizmu i do 4-5 meseci.
Zaključak:
Za duvanje nikad nije kasno, osim ako možeš da živiš u vrištanju i maltretiranju od strane roditelja. Šta god da radiš, bukvalno ti je lutrija. Uteha ti može biti što većina testova prepoznaje THC do najviše 72h od momenta unošenja. Nekad se isčistiš i za 48h, a nekad za 5 meseci. Preko 3 meseca sam na svojoj koži osetio.
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
Wutrash je napisao(la):
Ma cuo sam da neki Aktivni medicinski ugalj,moze da te iscisti za 1 dan,tj. 24 casa..Npr ako ti matorci rade test svakih nedelju dana,6 dana pushis,a sdmi dan popijes to i sutra si cist.Ima u apotekam a pogledao sam,pa sam mislio ako neko vishe zna o tome,i dali to stvarno deluje neka kaze :D Ma nema sanse da budem strejt...Tamo ce svi biti High,slushace se Marley ceo dan,a ja treba da to gledam..I ja sam cuo to za mleko,ali neznam koliko je to tacno,posto postoji 5000 raznih prica o tome..


Jel zna neko kolko od prilike kosta taj aktivni ugalj, i sta konkretno da trazim od apotekarke....
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Joj već je o ugljenu pisano na veliko i ja sam ga kupovo i svašta potražite po forumu ja sam negdje napiso točno koliko košta i sve
 
15.07.2007
4
0
0
34
pa batice nadji nekog str8 da ti se ishora u kondom....shora prozivljava u tome 24h(provereno)
Ako ti se shora zamuti pomesaj je sa vodom.....
100%provereno...
ja sam stalno davao vodu sa mic shore....
jooj meni danas testiranje...
 
30.07.2007
20
1
0
31
Wutrash je napisao(la):
E sad si me sjebao skroz..veceras palim na more,ortak zavrsio wuju,sve ok,a ti mi kazes da nece funkcionisati..Bas me izbedaci :) Onda cu morati da pijem velike kolicine vode,i da jedem povrce,al za svaki slucaj cu i piti Med. ugalj posto sam ga vec kupio,u torbi mi je.A cuo sam likove koji se kunu u to,ne znas kome verovati....

Narawno . Kod nekih deluje a kod nekih ne . Iz jedinog razloga zato sho swaka osoba ima drugachiji organizam .. eto na pr mene vishe ebe grlo kad motam sa duvanom nego bez .. :/ Znachi kod nekog deluje med. ugalj a kod nekog ne :)
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
Evo ja sam pito apotekarku otvoreno dali pomaze taj uglja u otklanjanju thc iz organizma... I kako deluje i evo citiram odgovor...
"Ovo ti ljudi kupuju kad idu na more, znas tamo je drugacija voda i hrana pa vecina ljudi imaju problem sa prolivom ili nesto slicno... On ti pomaze u otklanjanju svih nepozeljnih toksina i hemikalija iz organizma..."
Kupio sam ga (233,50 din 30 ampula) u cetvrtak oko 4 posle podne odmah sam proguto 5 i posle dva sata jos 4 i posle sam pio svaka dva sata po tri... taj dan do deset sati popio njih 15... Sledeci dan usto oko deset sati popio5 onda oko11 tri oko12 dve i oko 14 jos tih pet sto mi je ostalo(taj dan nisam nista jeo, te ampule smanjuju apetit)...
I petak oko pola pet bio negativa... Stim da sam se cetvrtak oko 2 po podne odvalio od nekog preteranog skanka...seja mi javila da mi spremaju test i odma trco do apoteke po ugalj...
Stoga toplo preporucuje taj aktivni ugalj....PROVERENO FUNKCIONISE:bis:
I kad ga budete uzimali nemojte ni piti mleka ni uopste konzumirati mlecne proizvode...smanjuju mu delovanje i @eres svakih 15 min.!!!
Pijte puuuuuno vode... jedite jako puno voca i povrca i obavezno se kupajte svaki dan ako ne i po dva puta na dan, jer povecava znojenje i aktivnost testosterona samim tim i izbacivanje bobuljica jos ako ste u pubertetu za 2 dana bez kupanja bicete ko jedna ogromna bobuljica... :))
A meni se cak desilo da su pe poslili sa testom u wc da ga popisam(budale)... slobodno umocite test u wc solja(ima tu dovoljno pisackih bakterija da se test aktivira) nikako nemogu saznat da pisacka nije vasa...
Meni se desilo da su jednom kupili neki test skljm marke pa nisam bio pozitivan ni kad sam duvo dva sata pre toga(jos ako su ti stapici nema sanse da budes pozitivan)....
Aj nek vam je sa srecom svima jer nemojte ni pomisljat na posledice,ako kojim slucajem budete pozitivni... Mog su druga terali od kuce, nisu mu davali da jede, spavo je na podu itd strasno... Nemos budalama dokazat da je vutra manje stetnija od duvana(moji obojica puse ko turcini po dve kutije dnevno)!!!
 
29.08.2007
40
1
0
32
e ja cu ti dan jedan savjet koji znam da pali,pi sto vise toplog caja,i malo se rekreiraj,trci,igraj nogomet,kosarku sta god,ali PUNO caja pij!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martini
28.08.2007
6
0
0
43
evo ja si danas kupio taj aktivni ugljen.
kupio sam u tabletama... i nije bas nigdje opisano kako da to uzmem...

da smrvim pa popijem s vodom ili mogu samo progutat?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.